Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5363/26630 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Międzynarodowy Kongres Bałtycki*
OTP* X KTP o puchar Wojewody Pomorskiego Dariusza Drelicha
piątek, 13 sierpnia 2021r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.08097
06822
Włodzimierz Kocoń
Anna Nosalska
PM
PM
5
7
69.326633III
III
2.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
60.586231III
III
3.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
60.185829 
 
4.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
59.775528 
 
5.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
19
59.605226 
 
6.18536
20680
Jakub Marekwica
Wojciech Okrzesik
SL
SL
2
1.5
59.234824 
 
7.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
3
5
58.464523 
 
8.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WM
13
21
58.424121 
 
9.10148
06780
Paulina Klimentowska
Anna Mandecka
PM
MA
9
7
57.793819 
 
10.08979
14783
Krzysztof Jassem
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
57.753518 
 
11.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
57.713116 
 
12.05111
18760
Wit Klapper
Joanna Zalewska
MP
MA
21
3
57.352814 
 
13.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
57.302513 
 
14.01318
08195
Stanisław Gołębiowski
Dariusz Kowalski
DS
SW
24
21
56.662111 
 
15.04551
04609
Robert Czarnecki
Roman Kmieciak
PM
PM
5
5
56.44189 
 
16.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
56.26147 
 
17.16187
04559
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
PM
PM
4
9
56.08137 
 
18.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
3
5
55.76137 
 
19.04662
20672
Michał Nowosadzki
Natalia Suszanowicz
SW
SL
24
1.5
55.09126 
 
20.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
54.78116 
 
21.04531
04707
Marek Barylewski
Mirosław Szaliński
MA
PM
18
12
54.64116 
 
22.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2.5
54.46105 
 
23.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
53.60105 
 
24.04788
04793
Ireneusz Jarosz
Krzysztof Kluf
WP
MA
18
12
52.9895 
 
25.01345
01865
Maciej Hutyra
Andrzej Pawlak
OP
OP
7
17
52.9395 
 
26.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
52.8884 
 
27.08078
04686
Edmund Pinkiewicz
Janusz Przybyszewski
PM
PM
12
11
52.8074 
 
27.01054
10045
Tadeusz Garbacik
Jacek Krystecki
MP
DS
15
4
52.8074 
 
29.02673
18128
Marek Jaworski
Wojciech Kurkowski
MP
LU
13
5
52.6163 
 
30.05932
04602
Remigiusz Góralczyk
Aleksander Kasprzak
ZP
PM
5
18
52.4863 
 
31.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
52.2553 
 
31.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
52.2553 
 
33.08859
01739
Krzysztof Lewandowski
Rafał Wolański
DS
OP
7
9
52.2042 
 
34.03750
06355
Julian Jurski
Lech Warwocki
KP
LD
11
9
52.1632 
 
35.20655
13438
Dominika Lucka
Rafał Marks
SL
MA
1.5
13
51.7532 
 
36.11726
11509
Ryszard Kamiński
Czesław Thrun
PM
PM
4
5
51.4421 
 
37.12266
03523
Marek Drukier
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
5
18
50.8121 
 
38.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
50.6311 
 
39.08104
08122
Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
PM
PM
4
3
50.4511 
 
40.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
11
50.4511 
 
41.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
50.0911 
 
42.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
49.9111 
 
43.16130
16784
Jerzy Kajzer
Władysław Łobacz
PM
PM
5
4
49.8711 
 
44.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
49.6011 
 
45.17334
18645
Maria Banaszkiewicz
Ewa Morawska
WP
WP
2
2
49.3311 
 
46.05059
02013
Stanisław Janik
Andrzej Jeleniewski
LB
WP
13
18
49.0111 
 
47.13191
13194
Kazimierz Rajski
Zenon Zielka
PM
PM
2.5
0.5
48.9211 
 
48.12272
16637
Anna Makarewicz
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
5
2.5
48.6011 
 
49.07221
07725
Andrei Kavalenka
Grzegorz Superson
WM
MP
7
13
47.8811 
 
50.03696
03920
Leszek Falkowski
Grzegorz Rojewski
KP
WP
13
13
47.8411 
 
51.16544
15803
Hanna Ciuńczyk
Monika Suchodolska
MA
PM
3
4
47.8311 
 
52.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
5
47.6611 
 
53.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
47.0311 
 
54.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2.5
2.5
46.8011 
 
55.04601
04696
Witold Kaliński
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
46.5311 
 
56.06556
08435
Sylwester Cieślak
Adam Tomczyński
MA
MA
12
4
46.0711 
 
57.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
45.7211 
 
58.14586
19938
Magdalena Chmielewska
Miłosz Polak
MP
MA
1.5
1
45.4911 
 
59. 
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
-
DS
6
24
45.3111 
 
60.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
44.6411 
 
61.06923
04751
Jacek Sikora
Andrzej Zaleski
PM
PM
7
9
44.0111 
 
62.12108
11903
Aleksandra Jarosz
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
5
9
43.9711 
 
63.05889
09555
Patryk Araszkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
4
43.8711 
 
64.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
42.3411 
 
65.14369
20558
Józef Klimowski
Antoni Skrzydlak
ZP
PM
4
0
42.1111 
 
66.11296
02131
Artur Pomarański
Ryszard Smejda
OP
ZP
7
7
41.5311 
 
67.19388
18273
Andrzej Jarząbkowski
Waldemar Niewiński
PM
PM
1
1.5
40.4111 
 
68.17828
10823
Anna Krasińska
Piotr Zamiar
PM
PM
2
4
40.2811 
 
69.18347
18272
Lidia Chłąd
Dorota Niewińska
PM
PM
2.5
1.5
40.2311 
 
70.20830
19912
Szymon Grabala
Jan Łuczeczko
PM
PM
0.5
1.5
40.1811 
 
71.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1.5
38.8711 
 
72.20028
20261
Anna Kołodziejczyk
Roger Szarek
DS
DS
0.5
1
38.2011 
 
73. 
18964
Piotr Budziński
Wiesław Gorczewski
-
KP
0
3
37.5211 
 
74.21391
18457
Jan Druch
Urszula Niespodziewańska
PK
MA
1
0.5
35.4611 
 
75.16623
20978
Wojciech Ligman
Cyprian Morawski
PM
PM
2
1
35.4511 
 
76.21405
06697
Mikołaj Chmielewski
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
0
11
30.3211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1664 punkty PKL, w tym 890 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-22 g.05:34:41 (0.4069/162) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.