Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5310/26787 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2020/2021
II liga, grupa SW
miejsca 1-8
niedziela, 31 października 2021r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna
1.03029Stanisław AdamczykSL7530265PREMONT Impas Katowice
2.03034Andrzej BacikSL9360180LIBERTY DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
3.01219Marcin BajDS4542271TURBO FLY BACK Wrocław
4.01224Marek BałdyszDS13670335TURBO FLY BACK Wrocław
5.10472Samuel BałdyszDS7670335TURBO FLY BACK Wrocław
6.17495Robert BarankiewiczLD3700350Laser DeLux Łódź
7.12945Wawrzyniec BąkOP2.511055MKS Strzelce Opolskie
8.15974Bogdan BialikSL3490245BSBS II Bielsko-Biała
9.09549Maciej BielawskiDS13570285BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
10.03063Tadeusz BiskupSL7504252PREMONT Impas Katowice
11.03068Michał BojanowskiSL9398199PREMONT Impas Katowice
12.01250Andrzej BondarewiczDS13570285Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
13.09167Edward BondarewiczOP5523262MKS Strzelce Opolskie
14.08117Grażyna BrewiakOP19454227SYNIS OPOLE
15.01283Piotr DobryszyckiDS12490245TURBO FLY BACK Wrocław
16.01286Maciej DorabiałaDS9570285Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
17.03131Stanisław FangorSL13330165LIBERTY DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
18.10344Krzysztof GacekSL4490245BSBS II Bielsko-Biała
19.03153Krzysztof GawełOP719196SYNIS OPOLE
20.01311Jerzy GładyszDS12387194TURBO FLY BACK Wrocław
21.09818Henryk GrządzielSL13371186PREMONT Impas Katowice
22.03199Zbigniew HylaszekSL7420210LIBERTY DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
23.20168Bogusław JaroszSL2490245BSBS II Bielsko-Biała
24.01822Andrzej JurkiewiczOP4501251SYNIS OPOLE
25.13270Dominik KaszowskiSL4371186PREMONT Impas Katowice
26.06672Urban KielichowskiLD13350175Laser DeLux Łódź
27.01408Mariusz KowalczykDS5387194TURBO FLY BACK Wrocław
28.05670Andrzej KozikowskiLD15700350Laser DeLux Łódź
29.11479Tomasz KoźleckiDS4542271TURBO FLY BACK Wrocław
30.07093Tomasz KrymLD2.5700350Laser DeLux Łódź
31.05678Adam KrysiakLD5700350Laser DeLux Łódź
32.10045Jacek KrysteckiDS4570285Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
33.03300Tomasz KuśSL7420210LIBERTY DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
34.08859Krzysztof LewandowskiDS7347174Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
35.18246Krzysztof MalejkaOP28342MKS Strzelce Opolskie
36.03337Andrzej MaszczyszynSL11390195LIBERTY DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
37.03370Jerzy MiśSL5490245BSBS II Bielsko-Biała
38.03374Bogusław MojżeszSL5490245BSBS II Bielsko-Biała
39.03387Tadeusz NędziSL7360180LIBERTY DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
40.03430Janusz PisarekSL7510255LIBERTY DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
41.11296Artur PomarańskiOP7620310SYNIS OPOLE
42.03455Jerzy RadomskiSL12360180LIBERTY DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
43.10938Wojciech RozwadowskiDS7521261Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
44.05797Karol RuszkiewiczSL7510255LIBERTY DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
45.09192Radosław SawickiOP5523262MKS Strzelce Opolskie
46.01879Jerzy SerafinOP5358179MKS Strzelce Opolskie
47.01882Andrzej SkotnicznyOP9501251SYNIS OPOLE
48.01881Marek SkotnicznyOP7620310SYNIS OPOLE
49.03499Andrzej SładkiSL9530265PREMONT Impas Katowice
50.01643Ewa SobolewskaOP15477239SYNIS OPOLE
51.16456Sylwester SokółLD514070Laser DeLux Łódź
52.16475Andrzej StaszekSL7530265PREMONT Impas Katowice
53.01662Tomasz StruzikDS514975Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
54.08450Waldemar SzelkaOP9454227SYNIS OPOLE
55.03532Edwin SzenkelbachSL11477239PREMONT Impas Katowice
56.01677Stanisław SzubaDS5258129TURBO FLY BACK Wrocław
57.01892Leszek SzymaniecOP5550275MKS Strzelce Opolskie
58.01683Marian SzymonowiczDS11258129TURBO FLY BACK Wrocław
59.07542Marek TekieliOP9620310SYNIS OPOLE
60.03562Jerzy UjmaSL12490245BSBS II Bielsko-Biała
61.12068Tadeusz WawerOP411055MKS Strzelce Opolskie
62.11584Wanda WiszniewskaOP3248124MKS Strzelce Opolskie
63.01901Jerzy WiszniewskiOP5550275MKS Strzelce Opolskie
64.01736Jacek WojnarowiczDS11570285Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
65.09206Cezary WołczakOP7239120SYNIS OPOLE
66.01906Krzysztof WołynkiewiczOP513869MKS Strzelce Opolskie
67.03616Rudolf ZającSL11504252PREMONT Impas Katowice
68.01912Franciszek ZarzeckiDS13490245TURBO FLY BACK Wrocław
69.17494Aleksander ZatkeLD3700350Laser DeLux Łódź
70.12944Michał ZgaślikOP2.5550275MKS Strzelce Opolskie
71.03621Krzysztof ZielińskiSL7240120LIBERTY DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE

Łącznie 32026 punktów PKL, w tym 16021 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-26 g.07:19:16 (0.2269/81) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.