Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5219/26950 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Październik 2021
Mazowiecki WZBS
Kolumna Zygmunta

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.16380
16069
Jakub Andruszkiewicz
Łukasz Trendak
MA
MA
4
4
61.9732
2.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
MA
7
18
59.6528
3.10571
13622
Marek Kubicki
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
4
5
56.4824
4.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2.5
3
56.1920
5.20025
07830
Andrzej Lewandowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
1.5
5
56.0116
6.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
2
2.5
55.8012
7.06817
05363
Renata Neronowicz
Jerzy Russyan
MA
WM
12
21
55.408
8.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
4
3
54.956
9.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
4
54.776
10.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
54.425
11.06854
06904
Janusz Pietrzak
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
54.314
12.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
53.644
13.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
9
12
53.523
14.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
53.512
15.10549
06882
Jerzy Małożewski
Andrzej Rohde
MA
MA
9
11
53.162
16.07555
07068
Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
MA
MA
9
5
52.611
17.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
52.591
18.08252
19705
Dariusz Poniatowski
Jan Syska
MA
MA
3
2.5
51.841
19.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
5
51.291
20.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
1.5
48.621
21.19345
17233
Bożena Jacuch
Jan Kosieradzki
MA
MA
2
1.5
47.971
22.07786
17998
Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
MA
MA
4
2
47.931
23.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2.5
3
46.281
24.19508
17654
Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
MA
MA
2
2.5
43.301
25.17207
17503
Jerzy Oleksiewicz
Mariusz Potocki
MA
MA
2.5
2
43.031
26.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
2.5
42.641
27.18636
18635
Andrzej Nierobisz
Maria Rubanowska-Nierobisz
MA
MA
1
1
39.731
28.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
4
4
38.781
29.19115
19375
Zdzisław Gumkowski
Zbigniew Kozerski
MA
MA
2.5
2
38.581
30.19157
18076
Grażyna Jaskulska
Wiesław Olszewski
MA
MA
2
2.5
36.751
31.16087
19971
Feliks Czechowski
Leszek Piwowarski
MA
MA
2
1
34.851

Łącznie 376 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/wyniki/inne2021/211024KZ/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-28 g.18:13:11 (0.2016/72) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.