Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5567/26972 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP ** 2. Memoriał Leszka Nowaka
OTP** 2. Memoriał Leszka Nowaka
sobota, 30 października 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03170
07431
Cezary Góra
Marek Witek
SL
PM
9
21
64.157538II
II
2.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
62.516834III
III
3.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
9
60.826231III
III
4.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
60.175628 
 
5.01054
07617
Tadeusz Garbacik
Mirosław Sady
MP
MP
15
12
58.095025 
 
6.14142
02888
Ryhor Abramovich
Zbigniew Borkowski
SW
SW
2.5
12
56.934322 
 
7.02966
11319
Stanisław Pająk
Przemysław Zawada
SW
SW
15
19
56.353719 
 
8.16586
18066
Maciej Racewicz
Michał Stasik
DS
MP
3
2.5
56.153116 
 
9.05111
07725
Wit Klapper
Grzegorz Superson
MP
MP
21
13
56.062513 
 
10.02672
07644
Stanisław Jaśkiewicz
Piotr Markiewicz
MP
MP
7
5
54.531910 
 
11.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2.5
2.5
54.30158 
 
12.07405
02804
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
54.17147 
 
13.13411
20680
Michał Kaleta
Wojciech Okrzesik
SL
SL
5
2
53.84137 
 
14.07473
02846
Janusz Szyszkowski
Ryszard Woliński
MP
MP
12
12
53.30126 
 
15.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
53.18116 
 
16.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
5
52.78105 
 
17.12999
03529
Adam Krysa
Jacek Szczerbowski
PK
SL
11
9
52.5195 
 
18.07271
14525
Adrian Bakalarz
Przemysław Kurzak
SL
SL
7
3
52.4484 
 
19.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2
52.3974 
 
20.21391
20817
Jan Druch
Maciej Zych
PK
PK
1.5
1.5
52.0263 
 
21.02669
15815
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
MP
MP
7
3
51.3453 
 
22.02663
14226
Jacek Herman
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
11
5
51.1842 
 
23.14428
15899
Wiktor Pantak
Grzegorz Walczewski
MP
SL
2.5
2
50.9632 
 
24.14586
02819
Magdalena Chmielewska
Halina Święch
MP
MP
1.5
7
50.6021 
 
25.19197
16898
Jakub Gawron
Maciej Kędzierski
SL
MP
2
5
50.5911 
 
26.08785
13520
Grzegorz Merynda
Przemysław Picheta
MP
MP
5
4
50.5311 
 
27.15988
02775
Ryszard Cieślik
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
50.0211 
 
28.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
3
3
50.0211 
 
29.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
49.9511 
 
30.03221
11386
Paweł Jończyk
Anna Makuch
SL
LB
5
1
49.3111 
 
31.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
MP
MP
12
5
48.7511 
 
32.12154
18890
Mateusz Sobczak
Vasil Valchev
DS
MP
13
5
46.9611 
 
33.19719
19720
Emilia Massalska
Antoni Wójtowicz
MP
MP
1
1.5
46.7911 
 
34.21421
21420
Paweł Błażusiak
Tomasz Gruszka
MP
MP
0
0
46.6311 
 
35.20641
19843
Maximilian Szemik
Jan Trojak
SL
MP
2
2
46.1611 
 
36.19721
19899
Kacper Kisielewski
Milena Klimiuk
MP
MP
1.5
2
45.9211 
 
37.19597
13523
Halina Haja
Wiesław Igła
MP
MP
1
2
44.2211 
 
38.17001
14541
Jakub Lenkiewicz
Krzysztof Superson
MP
MP
3
4
44.1111 
 
39.09466
17176
Piotr Ludwikowski
Dariusz Motyl
MP
MP
5
1.5
43.8811 
 
40.17593
21071
Kinga Kowal
Ada Szewc
MP
MP
2.5
1
43.4611 
 
41.19488
11010
Aleksander Barylak
Krzysztof Zając
MP
SL
1.5
0
43.0911 
 
42.02753
08797
Jarosław Nowakowski
Michał Tuszyński
MP
MP
4
5
42.7911 
 
43.11092
13970
Tytus Bisping
Leszek Faber
MP
MP
7
4
42.2111 
 
44.19105
02703
Piotr Dziedzic
Marcin Krawczyk
MP
MP
2
12
41.2811 
 
45.19119
19118
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
MP
MP
0.5
0.5
40.8511 
 
46.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
40.6011 
 
47.19594
19595
Stanisław Kłyś
Kazimierz Wańda
MP
MP
0.5
0.5
39.3111 
 
48.18342
18343
Jolanta Remańska
Sławomir Remański
MP
MP
1
0.5
32.4811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1218 punktów PKL, w tym 646 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/skawina/wyniki/otp/0/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-08 g.12:11:08 (3.5208/106) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.