Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5213/27033 turniej teamów

szczegóły imprezy

OTP** XI Mityng Pamięci Andrzeja Mera o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego
Turniej Teamów o Puchar Burmistrza Michałowa (patton)
sobota, 23 października 2021r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.09763
04067
20076
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Bliński
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
PD
PD
5
7
1.5
5
75.0040
2.04097
04061
07563
08388
Andrzej Raczkowski
Jan Bojaryn
Radosław Kozłowski
Tomasz Kuś
PD
PD
WM
WM
5
5
7
2.5
66.0030
3.02681
02672
04077
04063
07312
05876
Mariusz Kita
Stanisław Jaśkiewicz
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
Dariusz Sosin
Piotr Wulkiewicz
MP
MP
PD
PD
MP
PD
12
7
5
7
5
7
61.1020
4.06705
04187
16859
04435
Zdzisław Kowalewski
Tadeusz Banach
Ireneusz Grynczewski
Jan Romot
MA
WM
MA
WM
13
7
5
11
61.0010
5.05670
17495
05574
05822
Andrzej Kozikowski
Robert Barankiewicz
Przemysław Błaszczyk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
LB
DS
15
3
15
13
59.007
6.04035
11637
15647
09332
Andrzej Balunowski
Andrzej Błachno
Jan Ciulkin
Janusz Galewski
PD
PD
PD
PD
7
5
4
5
58.105
7.08854
06549
04161
07871
Joanna Przytycka
Igor Ciborowski
Bartosz Mer
Piotr Zieliński
MA
MA
MA
MA
4
4
4
5
58.004
8.04157
04160
07215
07246
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
WM
WM
9
9
11
13
57.672
9.05615
05624
06845
07849
Jarosław Gąsiorowski
Jacek Grzelczak
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
LD
SL
MA
KP
13
13
13
21
56.001
10.07802
08929
06815
07061
Włodzimierz Karłowicz
Jan Mazurkiewicz
Piotr Nawrocki
Marek Różański
MA
MA
MA
MA
5
9
21
9
54.001
11.13653
04095
04105
14043
Leszek Rutkowski
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
Alfred Koda
PD
PD
PD
PD
4
7
5
4
50.001
12.15120
07271
03454
03529
Agnieszka Pietrzyk
Adrian Bakalarz
Jacek Radomski
Jacek Szczerbowski
SL
SL
SL
SL
7
7
11
9
48.001
13.10893
14252
14660
04103
Mariusz Tatarczuk
Stefan Kopyt
Zbigniew Ruchlicki
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
PD
PD
3
4
3
5
47.001
14.16317
04124
04129
04052
17042
Marian Krasowski
Roman Kruk
Adam Ościłowski
Adam Szempliński
Marek Wysocki
PD
PD
PD
PD
PD
7
7
7
5
3
43.001
15.06556
20399
09020
19124
Sylwester Cieślak
Paweł Czeszel
Kazimierz Grzeszkowiak
Ireneusz Turyk
MA
PD
MA
PD
12
1.5
4
2
39.331
16.12884
04079
04176
19100
Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
Natalia Mer
Tomasz Zalewski
PD
PD
PD
PD
4
5
0.5
1.5
31.001

Łącznie 545 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/wyniki/2021/mer/team/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-16 g.22:13:43 (0.2504/77) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.