Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5606/27146 turniej par

szczegóły imprezy

OTP** Mistrzostwa Warszawy Open
Mistrzostwa Warszawy Par na impy
niedziela, 14 listopada 2021r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.07777
12006
Ewa Banaszkiewicz
Danuta Krupnik
MA
MA
15
7
53.0324
2.06801
16140
Maciej Modrzejewski
Andrzej Szepczyński
MA
PK
12
5
39.7821
3.06702
14417
Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
MA
MA
5
2.5
34.6217
4.07568
12460
Marek Kamelski
Sławomir Stępniewski
MA
MA
3
3
33.7614
5.06598
13462
Karol Gałązka
Dariusz Puczyński
MA
MA
9
4
31.0411
6.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
2
2.5
26.787
7.15198
15183
Dariusz Jarzębski
Jakub Szulgit
MA
KP
0.5
2
19.505
8.17155
06526
Sławomir Bąk
Waldemar Burakowski
MA
MA
5
15
15.674
9.19830
01380
Wojciech Bąk
Zdzisław Klimczak
MA
DS
2
5
11.884
10.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
9
12
11.533
11.14535
14536
Lesław Klader
Dorota Mosakowska
MA
MA
4
2
9.633
12.16380
16069
Jakub Andruszkiewicz
Łukasz Trendak
MA
MA
4
4
4.932
13.09025
07090
Andrzej Gelberg
Anna Kowalska
MA
LD
9
13
2.912
14.06539
06813
Robert Chmielak
Krzysztof Najda
MA
MA
7
7
2.341
15.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2.5
3
1.031
16.19637
19080
Piotr Okonek
Jan Szewczyk
MA
MA
1.5
2
-0.461
17.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2.5
3
-6.281
18.15150
07840
Andrzej Cylwik
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
2
3
-7.631
19.08416
17232
Andrzej Matuszewski
Andrzej Szlachta
MA
MA
4
2.5
-7.941
20.06845
11191
Tomasz Paluchowski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
-8.031
21.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
5
-12.291
22.19680
17675
Marek Farecki
Janusz Królikowski
MA
MA
0.5
4
-16.001
23.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
-19.121
24.07928
10435
Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
MA
MA
5
5
-32.651
25.06507
06556
Wojciech Biegajło
Sylwester Cieślak
MA
MA
13
12
-42.131
26.18784
19723
Agnieszka Mankiewicz
Adam Rogowski
MA
PD
1.5
2
-42.871
27.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
3
-48.041
28.17233
19684
Jan Kosieradzki
Anna Smoluchowska
MA
MA
1.5
2
-55.001

Łącznie 264 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/wyniki/inne2020/211114mwpi/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-26 g.07:27:29 (0.1670/66) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.