Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5256/27237 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT**** Finał Grand Prix Polski Teamów 2019/2021
OTT**** Finał Grand Prix Polski Teamów 2019/2021
poniedziałek, 27 grudnia 2021r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.01318
07291
08979
06336
14782
14783
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Buras
Krzysztof Jassem
Piotr Lutostański
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
MA
DS
MA
DS
DS
24
24
24
18
7
7
16.04 
2.15511
06382
09822
06341
05423
02806
Kacper Kopka
Maciej Dobrzyński (brak aPKL)*
Zdzisław Ingielewicz (brak aPKL)*
Grzegorz Narkiewicz
Jeremi Stępiński
Wojciech Strzemecki
MA
SW
MA
MA
OP
SW
7
7
7
24
19
21
-16.04349
3.09138
06909
05374
06973
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
Cezary Serek
Piotr Tuszyński
MA
MA
WP
PM
17
21
17
24
47.33280
4.04740
06554
05611
06815
05732
07099
Piotr Wiankowski
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Paweł Niedzielski (brak aPKL)*
Jerzy Olczyk (brak aPKL)*
MA
DS
DS
MA
WP
WP
21
19
21
21
18
9
-47.33200
5.04762
13709
06658
04111
14728
04662
Konrad Araszkiewicz
Grzegorz Głasek (brak aPKL)*
Jacek Kalita
Krzysztof Kotorowicz
Kamil Nowak (brak aPKL)*
Michał Nowosadzki
SW
SW
SW
SW
SW
SW
21
11
24
21
15
24
125.59160
6.02827
10450
01347
07809
06795
02121
Marek Urbański
Jacek Dmowski
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
Ewa Miszewska
Ryszard Sakowicz
PM
DS
LU
LU
DS
LU
15
13
19
17
19
18
98.89120
7.11550
06551
18778
09357
12154
Piotr Marcinowski
Jacek Ciechomski
Robert Głodowski (brak aPKL)*
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
DS
MA
MA
MA
DS
13
19
2
13
13
98.14100
8.17167
17721
04108
13438
11903
09755
Tomasz Kiełbasa
Jakub Bazyluk
Przemysław Janiszewski
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
Łukasz Witkowski
MA
MA
SW
MA
MA
SW
7
5
21
13
11
15
96.0290
9.04198
04212
04250
06620
06621
04405
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
Bogusław Gierulski
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Krzysztof Pikus
WM
WM
WM
WM
WM
WM
13
19
21
17
15
19
95.5672
10.04242
08950
15519
10533
04842
04509
Andrzej Fronczak
Iwona Czajka
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
Leszek Sztyrak
Janusz Wróblewski
PM
MA
ZP
ZP
WM
WM
18
9
9
11
19
9
89.3254
11.02966
08283
02933
05856
14234
11319
Stanisław Pająk
Andrzej Iwański
Piotr Kucharski
Piotr Walczak
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
SW
SW
SW
SW
PK
SW
15
13
18
21
9
19
87.0736
12.07544
05574
05691
07114
05464
Marek Tyran
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LB
LD
LD
LD
15
15
18
15
18
78.5618

* brak lub inna wartość aPKL z uwagi na kwestie regulaminowe, np. brak frekwencji

Łącznie 8196 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/gppt/2/index.html#000OO0001540030010020000A1

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-27 g.06:05:45 (0.2137/78) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.