Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5589/27648 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

23. Mityng Hotel Senator
OTP* - IV Mityngowy Turniej Par
sobota, 2 kwietnia 2022r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
KP
13
21
69.147437
2.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WM
13
21
65.706935
3.07221
04329
Andrei Kavalenka
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
7
5
62.016432
4.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
9
19
59.216030
5.06551
03960
Jacek Ciechomski
Radosław Szczepański
MA
MA
19
18
58.395528
6.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
9
21
58.045126
7.05574
06802
Przemysław Błaszczyk
Tomasz Modrzejewski
LB
LD
15
11
57.984724
8.14584
15715
Marek Heichel
Robert Podsiadły
MP
MP
4
5
57.314221
9.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
57.123819
10.04067
04157
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
PD
PD
7
9
55.903417
11.07053
06904
Krzysztof Gołaś
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
55.582915
12.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
3
3
54.262513
13.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
WM
19
5
54.062111
14.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
4
5
54.02168
15.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2.5
5
53.95158
16.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
53.94147
17.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
53.81137
18.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
7
53.25126
19.02489
02496
Jarosław Kaczorowski
Cezary Komajda
LU
LU
12
11
53.23126
20.19830
11319
Wojciech Bąk
Przemysław Zawada
MA
SW
2.5
21
52.80116
21.11296
02114
Artur Pomarański
Sebastian Rawlik
OP
LB
7
5
52.63105
22.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
52.5295
23.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
52.4095
24.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
11
52.3084
25.03064
04111
Michał Błach
Krzysztof Kotorowicz
SL
SW
7
21
51.3874
26.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
51.0163
27.08294
10095
Mariusz Bartkowski
Paweł Miechowicz
KP
LU
17
17
50.8363
28.12108
01726
Aleksandra Jarosz
Tomasz Winciorek
MA
MA
5
19
50.8353
29.02519
04829
Bartosz Matras
Marek Pietrzak
LU
PM
9
5
50.7242
30.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
24
7
50.5932
31.07346
07431
Kazimierz Lichawski
Marek Witek
SL
SW
13
21
50.3932
32.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
50.3121
33.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
9
50.0411
34.15647
16317
Jan Ciulkin
Marian Krasowski
PD
PD
4
7
50.0111
35.18284
01318
Aleks Bukat
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
3
24
49.9111
36.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
49.0011
37.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
7
7
48.5911
38.20680
18066
Wojciech Okrzesik
Michał Stasik
SL
MP
2
2.5
48.4811
39.19899
19843
Milena Klimiuk
Jan Trojak
MP
MP
2.5
2
48.0011
40.07481
09380
Jacek Maj
Piotr Włoczewski
SW
SW
4
1.5
47.6011
41.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
MA
MA
5
5
47.5711
42.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
47.5311
43.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
47.5211
44.03034
10219
Andrzej Bacik
Jacek Stokowacki
SL
SL
9
5
47.3411
45.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2.5
2.5
47.2711
46.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
47.2011
47.15595
02827
Maciej Dąbrowski
Marek Urbański
OP
PM
11
15
47.1011
48.07830
07989
Jerzy Pawelec
Wiesław Skubisz
MA
LU
5
9
46.1911
49.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
45.7611
50.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
WP
13
17
45.4111
51.12006
21057
Danuta Krupnik
Dariusz Sarzyński
MA
LU
7
1
45.2511
52.04242
04699
Andrzej Fronczak
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
45.1911
53.21943
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
MA
PM
0
24
45.1611
54.19724
07209
Bartosz Bejenka
Krzysztof Krajewski
PD
PD
2
7
45.0711
55.19157
09607
Grażyna Jaskulska
Henryk Przybysławski
MA
MA
2.5
5
44.3511
56.18778
09357
Robert Głodowski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
2
13
43.6011
57.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
1.5
3
43.5611
58.10533
18890
Ryszard Pałasz
Vasil Valchev
ZP
SL
11
5
42.8611
59.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
9
12
42.7811
60.02919
02954
Aleksander Knawa
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
13
7
42.7111
61.02673
02846
Marek Jaworski
Ryszard Woliński
MP
MP
13
12
42.3211
62.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
MP
LU
13
12
42.2011
63.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
41.9011
64.07710
16259
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
MP
MP
13
5
41.1211
65.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
5
39.6311
66.02663
12272
Jacek Herman
Anna Makarewicz
MP
MA
11
5
35.4911

Łącznie 1616 punktów PKL, w tym 858 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.14:40:27 (0.2895/142) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.