Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5387/27715 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2021/2022
III Liga WM 2022 miejsca 5-16
Półfinał i Finał rozegrany będzie do 31 maja
sobota, 30 kwietnia 2022r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.04186Janina BakułaWM5190Figury i Blotki Olsztyn
2.13762Stanisław BaraszkiewiczWM2160INEX Giżycko
3.01056Grażyna BlechWM1.5132WARMIA i MAZURY Olsztyn
4.04008Aniela BocheńskaWM1.5180Pałac Młodzieży SEWIL Junior Olsztyn
5.04209Edmund BurzyńskiWM5175OTSK RADISSON Ostróda
6.04265Stanisław CharunWM3220Zatoka Braniewo
7.07578Jan ChodkiewiczWM5220Zatoka Braniewo
8.04215Paweł CiesieńskiWM3185Warmia-Dymer Biskupiec
9.10350Zdzisław CimaszkiewiczWM4143WARMIA i MAZURY Olsztyn
10.04223Arkadiusz CwirkoWM4180Pałac Młodzieży SEWIL Junior Olsztyn
11.04004Bartłomiej CwirkoWM1.572Pałac Młodzieży SEWIL Junior Olsztyn
12.04720Paweł CzacharowskiWM2160INEX Giżycko
13.03007Maciej CzęczekWM0.5180Pałac Młodzieży SEWIL Junior Olsztyn
14.01230Witold DeorockiWM1.5155ESBS-2 Elbląg
15.15623Adam EpaWM0.583ESBS-2 Elbląg
16.04248Piotr GarbalWM3210Warmia-Dymer Biskupiec
17.10574Jan GorczycaWM3185Reaktywacja Olsztyn
18.08802Robert GradWM4220Zatoka Braniewo
19.04275Mirosław GrodzkiWM5160INEX Giżycko
20.04263Romuald GrudzińskiWM5170SEWIL Olsztyn
21.07575Marian GrzybWM2.5160INEX Giżycko
22.04438Alina GudeckaWM2.599WARMIA i MAZURY Olsztyn
23.04272Ewa GutowskaWM2.5185Reaktywacja Olsztyn
24.01390Wiktor IlwickiWM121INEX Giżycko
25.20214Marcin JaniukWM1.5149INEX Giżycko
26.04282Paweł JarząbekWM3168Figury i Blotki Olsztyn
27.04287Jan JeglińskiWM521INEX Giżycko
28.19245Krzysztof KlimczakWM2.5200DAMY i WALETY Olsztyn
29.01492Michał KlincewiczWM0.5185Reaktywacja Olsztyn
30.01491Monika KlincewiczWM086Reaktywacja Olsztyn
31.04306Ryszard KłusowskiWM7190Figury i Blotki Olsztyn
32.04308Wiesław KolajWM5175OTSK RADISSON Ostróda
33.14444Edward KończakWM3220Zatoka Braniewo
34.04315Jakub KowalczykWM5180Pałac Młodzieży SEWIL Junior Olsztyn
35.13763Tadeusz KrajewskiWM3175OTSK RADISSON Ostróda
36.04325Lucyna KrutelewiczWM491SEWIL Olsztyn
37.04329Zbigniew KrzepkowskiWM5220Zatoka Braniewo
38.01832Włodzimierz KubasikWM0804 ASY Olsztynek
39.01979Jerzy KwoczekWM0.5155ESBS-2 Elbląg
40.01778Eligiusz LentaczWM0.5504 ASY Olsztynek
41.14407Tadeusz LisowskiWM265Zatoka Braniewo
42.03030Zbigniew ListewnikWM2.5155ESBS-2 Elbląg
43.01371Tomasz LubeckiWM1.5132WARMIA i MAZURY Olsztyn
44.04592Paweł ŁataWM248Pałac Młodzieży SEWIL Junior Olsztyn
45.01771Arkadiusz MajchrzakWM0.5604 ASY Olsztynek
46.14401Mirosław MakuchWM4165WARMIA i MAZURY Olsztyn
47.01784Wiesław MatyjaWM0404 ASY Olsztynek
48.04364Piotr MazurWM5170SEWIL Olsztyn
49.04366Mirosław MichnowiczWM4173Warmia-Dymer Biskupiec
50.04358Jakub MilkamanowiczWM3165WARMIA i MAZURY Olsztyn
51.04030Marek NasiłowskiWM3153DAMY i WALETY Olsztyn
52.21387Sylwester NiekeWM11504 ASY Olsztynek
53.01309Andrzej OlszewikWM1175OTSK RADISSON Ostróda
54.03314Waldemar OrłowskiWM1.588WARMIA i MAZURY Olsztyn
55.04392Robert OstapczukWM5210Warmia-Dymer Biskupiec
56.01143Zbigniew PękalaWM131ESBS-2 Elbląg
57.15194Halina PodleckaWM2113SEWIL Olsztyn
58.15195Wiesław PodleckiWM3170SEWIL Olsztyn
59.04413Grzegorz ProbolaWM1178Figury i Blotki Olsztyn
60.01802Wiesław PrzywoźnyWM0604 ASY Olsztynek
61.04416Bernard PszczołaWM11170SEWIL Olsztyn
62.04017Iwona PuczyłowskaWM2.5153DAMY i WALETY Olsztyn
63.01790Łucja RatajczykWM0404 ASY Olsztynek
64.01791Zbigniew RatajczykWM0704 ASY Olsztynek
65.01762Jacek RatyńskiWM01504 ASY Olsztynek
66.01494Jan RezaWM0.584Pałac Młodzieży SEWIL Junior Olsztyn
67.03309Hanna RohdeWM2.5200DAMY i WALETY Olsztyn
68.03311Krzysztof RohdeWM2.5200DAMY i WALETY Olsztyn
69.03013Maciej SarnowskiWM1180Pałac Młodzieży SEWIL Junior Olsztyn
70.09245Tomasz SinkiewiczWM7185Reaktywacja Olsztyn
71.01163Andrzej SkoczylasWM1.5116Zatoka Braniewo
72.04452Teresa SkrzypczakWM11124Warmia-Dymer Biskupiec
73.12668Lech SkwarżyńskiWM2.568SEWIL Olsztyn
74.04441Marek SłowikowskiWM4160INEX Giżycko
75.04468Jan StomaWM5175OTSK RADISSON Ostróda
76.04469Tomasz StopierzyńskiWM5165WARMIA i MAZURY Olsztyn
77.01218Andrzej SzycWM1155ESBS-2 Elbląg
78.08951Janusz TchórzewskiWM2145ESBS-2 Elbląg
79.08389Krzysztof TrunowiczWM2.5185Reaktywacja Olsztyn
80.08592Jerzy UsckiWM1.5304 ASY Olsztynek
81.19244Małgorzata WachowskaWM2.5200DAMY i WALETY Olsztyn
82.03022Krzysztof WojnoWM0.548Pałac Młodzieży SEWIL Junior Olsztyn
83.04504Arkadiusz WojteckiWM4210Warmia-Dymer Biskupiec
84.04506Regina WołekWM3155ESBS-2 Elbląg
85.04001Adam WróblewskiWM1.5180Pałac Młodzieży SEWIL Junior Olsztyn
86.04511Lidia WrzosekWM5190Figury i Blotki Olsztyn
87.10335Sławomir WrzosekWM11190Figury i Blotki Olsztyn
88.01801Andrzej WtulichWM11504 ASY Olsztynek
89.04750Ewa WyszomierskaWM1.5200DAMY i WALETY Olsztyn
90.04767Marek WyszomierskiWM1.5200DAMY i WALETY Olsztyn
91.04517Roman ZielińskiWM5210Warmia-Dymer Biskupiec
92.01766Robert ZiniewiczWM01504 ASY Olsztynek

Łącznie 13429 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.mm.pl/~mikolajek/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.16:27:49 (0.3706/102) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.