Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5940/27723 turniej teamów

szczegóły imprezy

Regionalne Internetowe Rozgrywki Ligowe 2022
Podlaska Liga Internetowa TURNIEJ NOWOROCZNY 2022
czwartek, 31 marca 2022r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.07563
08593
12129
04319
08388
04347
Radosław Kozłowski
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
Dariusz Kozłowski
Tomasz Kuś
Henryk Łakomski
WM
WM
WM
WM
WM
WM
7
9
9
12
4
12
30.0074
2.18642
20806
17554
20975
16585
20641
Maria Niklaus
Mateusz Bakalarski
Jakub Dziuba
Grzegorz Leśniewski
Adam Pigulski
Maximilian Szemik
KP
SL
MA
MA
KP
SL
2
1.5
2.5
1
3
2
29.5068
3.16829
04067
20076
09763
Tomasz Zaleski
Tomasz Bliński
Marek Nazarko
Adam Wszeborowski
PD
PD
PD
PD
7
7
2
5
29.0063
4.20770
21367
20259
20240
21101
21368
Maksymilian Szczurowski
Jakub Bereza
Jan Kot
Bernard Kula
Leonard Lubina
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
MA
MA
MA
MA
0.5
0
1
1
0.5
0
28.5057
5.17675
14307
02601
10105
15822
Janusz Królikowski
Jadwiga Bakalarska
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
Jacek Metter
MA
LB
MA
MA
MA
4
2.5
5
13
3
28.0052
6.04124
12009
10428
04052
Roman Kruk
Mirosław Hryszko
Waldemar Miłuński
Adam Szempliński
PD
PD
PD
PD
7
5
4
5
27.5047
7.20153
14441
19422
01691
Wiesława Mirosław
Maksymilian Karpierz
Jerzy Pieszczuch
Grzegorz Tarka
DS
DS
DS
DS
2.5
2
2
5
27.0042
8.04097
04157
05606
04077
04063
05876
Andrzej Raczkowski
Sławomir Bolesta
Grzegorz Dziębowski
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
Piotr Wulkiewicz
PD
PD
PD
PD
PD
PD
5
9
9
5
7
7
26.5037
9.06876
02873
02909
02919
02952
02954
Janusz Radecki
Jacek Adamczyk
Wojciech Jadczyk
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
Włodzimierz Niedolaz
MA
SW
SW
SW
SW
SW
18
7
4
13
9
7
26.0032
10.04043
04035
17766
04039
06186
08271
Mirosław Liszewski
Andrzej Balunowski
Yuliy Chumak
Andrzej Głowacki
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
PD
PD
PD
PD
MA
PD
11
7
4
5
7
5
25.5027
11.09332
04079
18436
16317
04129
Janusz Galewski
Sławomir Juchnicki
Bogusław Kozakiewicz
Marian Krasowski
Adam Ościłowski
PD
PD
PD
PD
PD
5
5
2
7
7
25.0021
12.17916
19163
18644
18048
18647
20797
Kajetan Gościański
Wiktor Chałupniczak
Szymon Graś
Łukasz Józkowiak
Jakub Nawrocki
Jakub Piłat
WP
WP
WP
WP
WP
WP
2.5
2
2.5
2
2.5
1.5
24.5017
13.01138
10450
06795
07729
16140
09785
Marek Pietraszek
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
Wojciech Paszko
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
PK
DS
DS
PK
PK
PK
18
13
19
9
5
5
22.0016
14.07209
19724
08605
04143
07239
Krzysztof Krajewski
Bartosz Bejenka
Krzysztof Dach
Stanisław Gawryszczak
Bogdan Zakrzewski
PD
PD
PD
PD
PD
7
2
4
7
7
21.0015
15.14965
04161
08854
07061
07063
07065
Marta Wójcik
Bartosz Mer
Joanna Przytycka
Marek Różański
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
WP
MA
MA
MA
MA
MA
4
4
4
9
7
7
20.0014
16.19723
19722
20634
19395
18854
19725
Adam Rogowski
Michał Korwek
Fabian Loyzance
Rafał Łazarczyk
Natalia Szoka
Jakub Wierzbowski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
2
2
1
1.5
1.5
1.5
19.0013
17.07814
20988
20922
14179
Piotr Kuźmicz
Jan Goliński
Janusz Lekki
Ryszard Pisarczyk
PK
MP
MP
PK
2.5
1.5
1.5
5
18.0012
18.20680
19899
17545
20655
20675
20672
Wojciech Okrzesik
Milena Klimiuk
Franciszek Kurlit
Dominika Lucka
Jakub Pietrzak
Natalia Suszanowicz
SL
MP
MP
SL
SL
SL
2
2
3
2
2
2
17.5011
19.06539
 
18479
06982
Robert Chmielak
Wiesław Bratoszewski
Magdalena Czajkowska
Marcin Walczak
MA
-
MA
MA
7
0
2.5
5
17.0010
20.11588
10571
13253
06813
11595
Jacek Gajda
Marek Kubicki
Wojciech Marcinkiewicz
Krzysztof Najda
Dariusz Wojna
MA
MA
MA
MA
MA
3
4
2.5
7
3
16.509
21.07130
07327
01893
09201
Eugeniusz Konik
Andrzej Huńka
Janusz Środa
Tomasz Walania
OP
OP
OP
OP
5
4
4
5
16.008
22.16936
19212
18677
18764
18494
Bolesław Radko
Piotr Jaszak
Andrzej Kita
Piotr Stankiewicz
Jakub Wieleba
MA
MA
KP
MA
MA
3
1
1.5
1
1.5
15.507
23.04064
07079
04066
14926
07117
15949
Michał Bobrykow
Zbigniew Frank
Zbigniew Gadek
Jolanta Simińska
Sławomir Sroczyński
Tadeusz Stodulski
PD
LD
PD
LD
LD
LD
3
5
2.5
1.5
5
2
15.006
24.20978
20830
19912
19770
19915
21064
Cyprian Morawski
Szymon Grabala
Jan Łuczeczko
Martyna Smoleń
Milena Smoleń
Julia Wodzyńska
PM
PM
PM
PM
PM
PM
1.5
1
1.5
1.5
1.5
1
14.005
25.10709
14529
07965
10447
17046
07928
Piotr Frankowski
Ireneusz Cybulski
Zdzisław Herbut
Mikołaj Komorowski
Jerzy Kuhn
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
MA
MA
MA
MA
5
3
5
3
5
5
13.004
26.08565
04601
03829
04755
Lechosław Suszka
Witold Kaliński
Bogumił Macierzyński
Danuta Żabicka
PM
PM
PM
PM
5
12
9
7
12.003
27.21186
19911
21053
21048
20736
Aniela Kwaśniewska
Antoni Byliński
Szymon Jędrzejewski
Adam Nagórny
Marlena Smoleń
PM
PM
PM
PM
PM
1
1.5
1
1
1
11.002
28.15183
15198
 
 
15184
Jakub Szulgit
Dariusz Jarzębski
Marcin Jarzębski
Szymon Kubicius
Kamil Urbański
KP
MA
-
-
MA
2
0.5
0
0
1.5
10.001

Łącznie 3561 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://joe19616.wixsite.com/liga22

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.14:43:55 (0.3291/157) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.