Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5449/27745 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

58. Mityng Łuczniczka
OTP** - Turniej zapoznawczy - max
piątek, 22 kwietnia 2022r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.11551
11550
Grzegorz Jarząbek
Piotr Marcinowski
MA
DS
5
13
62.307839
2.04242
02519
Andrzej Fronczak
Bartosz Matras
PM
LU
18
9
60.737136
3.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
59.936633
4.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
59.716030
5.09253
03740
Andrzej Drzewiecki
Roman Janczarek
KP
KP
5
5
59.035528
6.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LU
PM
18
24
58.784925
7.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
7
58.524422
8.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
5
5
58.443819
9.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
5
58.003317
10.06551
11319
Jacek Ciechomski
Przemysław Zawada
MA
SW
19
21
57.212714
11.03822
04829
Lech Łaniewski
Marek Pietrzak
KP
PM
13
5
55.902211
12.19463
19462
Bogdan Kowalczyk
Eugeniusz Kowalikowski
KP
KP
3
2
55.01168
13.03724
03807
Leszek Hejne
Tomasz Latos
KP
MA
7
9
54.85158
14.05574
05856
Przemysław Błaszczyk
Piotr Walczak
LB
SW
15
21
54.63147
15.04531
04535
Marek Barylewski
Dariusz Bogucki
MA
SW
18
17
54.48137
16.04602
10354
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Przybielski
PM
PM
18
4
54.46126
17.13709
05341
Grzegorz Głasek
Jacek Pszczoła
SW
SW
11
24
54.29116
18.14956
03954
Wiesław Pytliński
Maciej Sukniak
KP
KP
2
4
54.22105
19.16336
15722
Włodzimierz Maćkowski
Karol Nowak
KP
KP
2.5
3
53.4095
20.03861
11296
Leszek Moszczyński
Artur Pomarański
LB
OP
7
7
53.1695
21.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
53.0784
22.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
52.5874
23.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
2.5
17
52.2963
24. 
17867
Jan Dzedzej
Andrzej Kłyk
KP
KP
0
2
52.2453
25.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
SW
7
21
52.1442
26.03650
18482
Tomasz Borucki
Piotr Zalcman
KP
KP
7
2.5
51.5232
27.18943
03857
Witold Chmarzyński
Jerzy Mojsiewicz
KP
KP
1.5
5
51.5221
28.03820
02131
Jarosław Łakomy
Ryszard Smejda
KP
LB
7
7
51.5111
29.08555
15721
Adam Gregorowicz
Henryk Jeliński
KP
KP
2.5
3
50.9911
30.13003
03999
Mariusz Bielski
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
5
5
49.9611
31.03881
08308
Tomasz Osiński
Kamil Walczyk
KP
SW
12
9
49.3911
32.12639
12002
Jacek Rosenthal
Jerzy Rosenthal
KP
KP
3
4
48.5611
33.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
13
5
48.1511
34.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
47.9711
35.03884
04848
Wiesław Paczkowski
Maria Tomczewska
KP
PM
7
7
47.6411
36.03658
03885
Czesław Bury
Józef Palewicz
KP
KP
5
5
46.8511
37.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
1.5
3
46.7011
38.02673
14782
Marek Jaworski
Jakub Patreuha
MP
DS
13
7
46.4711
39.17213
 
Grzegorz Drażba
Michał Redmann
KP
KP
1
0
46.2411
40.15398
14515
Lucyna Gozdek
Mieczysław Romanowski
KP
KP
2
2.5
45.8311
41.09259
10314
Kazimierz Ligęza
Bogdan Zieliński
KP
KP
5
5
45.8211
42.03920
12229
Grzegorz Rojewski
Robert Rychlicki
KP
KP
13
5
45.5911
43.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
13
45.1011
44.03744
08379
Andrzej Jarmużek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
4
4
44.2511
45.03739
11789
Jarosław Jamroszczak
Robert Kamiński
KP
KP
4
5
43.9211
46.21971
21972
Ewa Powała
Sławomir Powała
KP
KP
0
0
43.7711
47.03761
08251
Waldemar Kamiński
Adam Kozłowski
KP
KP
7
4
43.1611
48.09764
20047
Bogusz Nalazek
Witold Posadzy
KP
KP
7
3
42.8211
49.16323
 
Halina Pientka
Bogdan Podgajny
KP
KP
2.5
0
42.1711
50.19063
03933
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2.5
12
41.1811
51.17294
03821
Marek Bałabuch
Maciej Łaniewski
KP
KP
3
7
40.4111
52.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
3
3
40.0411
53.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
2
2
39.2811
54.12278
18164
Michał Dolny
Elżbieta Więch
KP
WP
3
1.5
38.7611
55.21889
21888
Małgorzata Niedzielska
Tomasz Niedzielski
KP
KP
0
0
37.6011

Łącznie 1430 punktów PKL, w tym 756 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2022/Luczniczka/piatek/W-lu.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-29 g.08:40:11 (0.2915/122) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.