Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5433/27782 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

61. Poznański Mityng Brydżowy
61st Poznan Bridge Meeting
OTP* - I Kongresowy
piątek, 29 kwietnia 2022r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
15
62.125025
2.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
LB
LB
13
7
59.764322
3.08769
05400
Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
WP
WP
11
15
59.743719
4.06041
05534
Edward Niewierowski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
11
17
59.523116
5.01781
21943
Andrzej Aleksandrzak
Leonard Malesza
WP
MA
15
0
59.142412
6.14782
03512
Jakub Patreuha
Wojciech Sołtysik
DS
DS
7
5
58.57189
7.20680
20675
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
SL
SL
2
2
58.40126
8.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
57.86105
9.17984
18220
Krzysztof Galubiński
Janusz Zabacki
WP
WP
3
2
56.3195
10.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
WM
LU
5
9
56.0274
11.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
55.9063
12.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
54.8353
13.17254
14181
Krzysztof Jordan
Jan Rosochowicz
WP
WP
3
3
54.6442
14.05446
05548
Marek Szukała
Janusz Zwierzyński
WP
WP
19
12
54.4832
15.20806
20641
Mateusz Bakalarski
Maximilian Szemik
SL
SL
1.5
2.5
51.4321
16.16728
11423
Paweł Biś
Krzysztof Buzała
WP
WP
2.5
5
51.3111
17.18409
11401
Dariusz Forycki
Robert Komar
LB
LB
2.5
3
49.3611
18.20068
12783
Alina Dobosz-Sztuba
Robert Mrukowski
WP
KP
1
5
48.6911
19.17334
17328
Maria Banaszkiewicz
Karol Maćkowiak
WP
WP
2
2
48.4511
20.12253
10533
Jerzy Kozyczkowski
Ryszard Pałasz
LD
ZP
11
11
47.8111
21.18681
19644
Paweł Fiebig
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
4
2
47.7411
22.07052
05856
Edmund Czubak
Piotr Walczak
MA
SW
11
21
46.7911
23.20043
20010
Hanna Kempka
Aneta Klaczyńska
WP
LB
1
1.5
46.6711
24.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2.5
2
46.3111
25.21747
21738
Antoine Farine
Jędrzej Wołoszczuk
WP
WP
0
0
46.1411
26.17775
18975
Maciej Betliński
Jan Kuciapski
DS
DS
2.5
1
44.9511
27.18491
18502
Tadeusz Dziadykiewicz
Małgorzata Węglewska
WP
WP
2.5
2.5
41.7411
28.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
LB
LB
15
7
40.5511
29.20038
21181
Robert Kempka
Piotr Łagoda
WP
WP
1.5
1
39.6411
30.20446
20450
Aleksandra Sobańska
Maria Tytyk
WP
WP
1
1
31.0711
31.21743
21753
Anna Gorwa
Maria Ślebzak
WP
WP
0
0
22.8611

Łącznie 554 punkty PKL, w tym 300 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/poznan/k1/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-30 g.21:19:28 (0.2181/72) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.