Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5410/27829 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Kwiecień 2022
Wielkopolski WZBS
PKB Morasko

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.17334Maria BanaszkiewiczWP229
2.16728Paweł BiśWP2.55
3.04906Jan BorychowskiWP1321
4.11423Krzysztof BuzałaWP57
5.17112Mikołaj CankudisWP2.51
6.17983John CatlowWP310
7.20222Małgorzata CieślińskaWP1.52
8.20223Piotr CieślińskiWP1.52
9.15656Piotr CzarneckiWP2.520
10.04949Michał DembińskiWP1213
11.20068Alina Dobosz-SztubaWP14
12.18491Tadeusz DziadykiewiczWP2.53
13.18681Paweł FiebigWP410
14.17984Krzysztof GalubińskiWP39
15.18644Szymon GraśWP2.51
16.05058Marek JanikWP51
17.16212Przemysław JaworskiWP21
18.13899Grzegorz JędrzejewskiWP512
19.17254Krzysztof JordanWP313
20.05081Marek JuszczakWP515
21.14789Bartosz KaczmarekWP412
22.05096Jan KalickiWP44
23.05108Andrzej KędzierskiLB522
24.03775Jacek KokocińskiWP73
25.19840Małgorzata KonkiewiczWP1.514
26.21644Mateusz KopaszewskiWP02
27.12435Janusz KoprasWP416
28. Krzysztof Kupczyk-01
29.05244Bogna LatowskaWP22
30.21745Kamil LipkowskiWP01
31.05186Łukasz LisWP34
32.12093Jarosław MarczewskiWP2.51
33.16226Jarosław MichalskiWP26
34.11503Mirosława MiętkiewskaWP37
35.18645Ewa MorawskaWP2.533
36.17113Patryk MorawskiWP31
37. Dobrochna Nawrot-01
38.05277Hieronim NowackiWP51
39.05282Jerzy NowakLB1314
40.05298Michał PabichWP49
41.19727Waldemar PaternogaWP1.54
42.16225Dariusz PawlakWP26
43.20797Jakub PiłatWP24
44.18629Andrzej PlewińskiWP1.51
45.16799Tomasz PowęzkaWP23
46.12316Andrzej ProniewiczWP41
47.12317Grzegorz ProniewiczLB424
48.20446Aleksandra SobańskaWP12
49.15653Barbara SpethWP210
50.21558Radosław SpychalskiWP01
51.20308Marek StawujakWP01
52.15044Piotr SurdykWP42
53.15577Lidia SuszczyńskaWP0.510
54.05430Janusz SuszczyńskiWP515
55.05454Bogdan ŚwiątekWP1219
56.08768Adam TalarczykWP11
57.05466Piotr TyranowskiWP52
58.20450Maria TytykWP12
59. Hubert Urbański-01
60.18502Małgorzata WęglewskaWP2.56
61.05863Zenon WierzbickiWP51
62.18667Roman WojciechowskiWP26
63.18220Janusz ZabackiWP22
64.21573Zofia ZaprzalskaWP01
65.15655Małgorzata ZielonackaWP336
66.19644Katarzyna Żabicka-BajonWP25
67. Dorota Żmieńko-01

Łącznie 500 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://poznanskiklubbrydzowy.pl/wyniki/sroda_kwiecien/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-30 g.21:32:02 (0.1971/77) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.