Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5682/28033 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Grand Prix Polski Teamów 2022 (5)
Memoriał Jurka Gresia - GPPT
czwartek, 16 czerwca 2022r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.12127
07190
04602
04707
02827
07431
Jarosław Bartosiński
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
Mirosław Szaliński
Marek Urbański
Marek Witek
PM
PM
PM
PM
PM
SW
7
13
18
15
15
21
0.00334
2.06540
01318
16645
06341
Bartosz Chmurski
Stanisław Gołębiowski
Piotr Jasiński
Grzegorz Narkiewicz
MA
DS
MA
MA
24
24
7
24
0.00279
3.06716
07000
14965
17030
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
Marta Wójcik
Anna Zaręba
WP
WP
WP
MA
7
12
4
4
0.00231
4.04922
08485
07827
05856
07869
Piotr Busse
Grażyna Busse (brak aPKL)*
Lech Ohrysko
Piotr Walczak
Sławomir Zawiślak
ZP
ZP
SL
SW
SL
19
15
18
21
21
0.00183
5.06620
06621
13438
09550
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
WM
WM
MA
WP
17
15
13
17
0.00135
6.04067
07215
20076
07246
09763
16829
Tomasz Bliński
Giedre Jankunaite
Marek Nazarko
Giedrius Szarkanas
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
7
11
2
13
5
7
0.0087
7.08283
02933
02966
08308
Andrzej Iwański
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
Kamil Walczyk
SW
SW
SW
SW
13
18
15
9
0.0062
8.06554
05611
05732
07099
14782
14783
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
WP
WP
DS
DS
19
21
18
9
7
9
0.0054
9.17082
06512
06513
11928
Maciej Boczar
Jerzy Boczar
Maria Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
MA
MA
5
5
5
5
0.0046
10.02673
18128
06845
10533
07725
06131
Marek Jaworski
Wojciech Kurkowski
Tomasz Paluchowski
Ryszard Pałasz
Grzegorz Superson
Marek Wawrzyniak
MP
WM
MA
ZP
SL
ZP
13
5
13
11
13
9
0.0038
11.09357
13412
12123
05859
Arkadiusz Majcher
Zuzanna Moszczyńska
Mateusz Stępiński
Artur Wasiak
MA
MA
MA
MA
13
7
11
12
0.0029
12.17046
11550
12154
02806
Jerzy Kuhn
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
Wojciech Strzemecki
MA
DS
DS
SW
5
13
13
21
0.0021
13.01807
01822
06659
11296
Roman Grzelak
Andrzej Jurkiewicz
Maciej Kalita
Artur Pomarański
OP
OP
OP
OP
15
4
5
7
0.0013
14.13709
06658
14728
04662
Grzegorz Głasek
Jacek Kalita
Kamil Nowak
Michał Nowosadzki
SW
SW
SW
SW
11
24
15
24
0.005
15.19724
04143
19722
19723
Bartosz Bejenka
Stanisław Gawryszczak
Michał Korwek
Adam Rogowski
PD
PD
PD
PD
2
7
2
2
0.001
16.05111
06705
05363
02121
06973
Wit Klapper
Zdzisław Kowalewski
Jerzy Russyan
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
MP
MA
WM
LU
PM
21
13
21
18
24
0.001
17.01345
11600
05423
01739
Maciej Hutyra
Jarosław Stach
Jeremi Stępiński
Rafał Wolański
OP
SL
OP
SL
7
11
19
9
661.931
18.08294
04535
08978
07849
18890
09126
Mariusz Bartkowski
Dariusz Bogucki
Jacek Leśniczak
Bogdan Szulejewski
Vasil Valchev
Jacek Zalewski
KP
SW
LB
KP
SL
LB
17
17
15
21
5
7
651.431
19.06724
15200
15199
07859
Paweł Kubacki
Małgorzata Purta
Marcin Purta
Maciej Urbaniak
MA
MA
MA
MA
5
2.5
2.5
3
646.551
20.21367
20259
20240
21368
Jakub Bereza
Jan Kot
Bernard Kula
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
MA
MA
1
1.5
1.5
0.5
635.191
21.20806
18642
20680
20641
Mateusz Bakalarski
Maria Niklaus
Wojciech Okrzesik
Maximilian Szemik
SL
KP
SL
SL
1.5
2
2
2.5
617.901
22.02468
10721
02533
02157
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
Tomasz Pawluk
Paweł Szymonik
LU
LU
LU
LU
5
9
5
7
617.711
23.15595
01347
07809
04110
10095
01865
Maciej Dąbrowski
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
Jakub Kotorowicz
Paweł Miechowicz
Andrzej Pawlak
OP
LU
LU
LU
LU
OP
11
19
17
18
17
17
161.691
24.04157
14276
08097
06822
Sławomir Bolesta
Pavel Klebanovich
Włodzimierz Kocoń
Anna Nosalska
PD
PD
PM
PM
9
5
5
7
134.551
25.17766
02013
07221
17767
04043
Yuliy Chumak
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
Stanisław Kobiela
Mirosław Liszewski
PD
WP
WM
PM
PD
4
18
7
1
11
130.601
26.15198
12460
15183
15184
Dariusz Jarzębski
Sławomir Stępniewski
Jakub Szulgit
Kamil Urbański
MA
MA
MA
MA
1
3
2
1.5
113.171
27.18925
20150
21731
01648
Andrzej Bojda
Marta Bojda
Marek Brosch
Zbigniew Sosna
DS
DS
DS
DS
2
1.5
1
4
107.481

* brak lub inna wartość aPKL z uwagi na kwestie regulaminowe, np. brak frekwencji

Łącznie 7335 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/jurek/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-17 g.00:49:00 (0.3385/133) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.