Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5709/29046 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2022/2023
II liga, grupa NW
miejsca 1-8
niedziela, 28 maja 2023r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.01923Maciej ArnoldLB7496248INSTALKO SBS1. Międzyrzecz 
2.17294Marek BałabuchKP4224112TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
3.05890Marek BanachZP513166FLOTA II Świnoujście 
4.04887Olech BestrzyńskiWP17670335PAB PoznańII
5.13003Mariusz BielskiKP5570285TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
6.03647Cezary BołądźKP9530265JANTAR Toruń 
7.07596Krzysztof BrudkaWP138442PAB Poznań 
8.01952Andrzej ChoniawkoLB13700350MOSIR Kostrzyn nad OdrąI
9.03696Leszek FalkowskiKP13462231BIN Aleksandrów Kujawski 
10.12914Łukasz FrąckowiakLB314673INSTALKO SBS1. Międzyrzecz 
11.15134Jolanta GrabowskaKP2.5202101BIN Aleksandrów Kujawski 
12.09355Mariusz GrabowskiKP9202101BIN Aleksandrów Kujawski 
13.03714Andrzej GrelaKP9490245BIN Aleksandrów Kujawski 
14.02000Janusz HliwaLB7700350MOSIR Kostrzyn nad OdrąI
15.17301Arkadiusz JaranowskiLB414673INSTALKO SBS1. Międzyrzecz 
16.09387Cezary JarmułZP7550275FLOTA II Świnoujście 
17.05954Aleksander JasiukiewiczZP3550275FLOTA II Świnoujście 
18.08370Bartłomiej KamelskiKP7620310TKB PAAK CHEMIK BydgoszczII
19.07568Marek KamelskiKP3620310TKB PAAK CHEMIK BydgoszczII
20.02025Roman KlejnyLB11408204INSTALKO SBS1. Międzyrzecz 
21.02036Stanisław KotasLB5359180MOSIR Kostrzyn nad OdrąI
22.02037Tadeusz KowalickiLB7496248INSTALKO SBS1. Międzyrzecz 
23.03785Roman KowalkowskiKP7620310TKB PAAK CHEMIK BydgoszczII
24.03787Adam KozłowskiKP12570285TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
25.11800Mariusz KrakowiakKP5397199TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
26.10869Alicja KrzemińskaKP4318159BIN Aleksandrów Kujawski 
27.10870Paweł KrzemińskiKP5318159BIN Aleksandrów Kujawski 
28.03815Michał LewińskiKP12570285TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
29.03820Jarosław ŁakomyKP7490245BIN Aleksandrów Kujawski 
30.03822Lech ŁaniewskiKP1315377TKB PAAK CHEMIK Bydgoszcz 
31.03821Maciej ŁaniewskiKP7479240TKB PAAK CHEMIK BydgoszczII
32.03841Jerzy MasłońKP13530265JANTAR Toruń 
33.07902Damian MazurakLB5700350MOSIR Kostrzyn nad OdrąI
34.18645Ewa MorawskaWP4670335PAB PoznańII
35.12783Robert MrukowskiKP7620310TKB PAAK CHEMIK BydgoszczII
36.03867Jan NawrockiKP9462231BIN Aleksandrów Kujawski 
37.02093Stanisław OwczarskiLB12216108MOSIR Kostrzyn nad Odrą 
38.03884Wiesław PaczkowskiKP74422TKB PAAK CHEMIK Bydgoszcz 
39.07906Andrzej ParmonikLB7496248INSTALKO SBS1. Międzyrzecz 
40.08052Bohdan PliszkaKP7462231BIN Aleksandrów Kujawski 
41.13570Piotr ProporowiczKP5323162TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
42.02110Zbigniew PrzybylskiLB7496248INSTALKO SBS1. Międzyrzecz 
43.16470Agata PyclikZP2.5524262FLOTA II Świnoujście 
44.03909Ryszard RapickiKP12462231BIN Aleksandrów Kujawski 
45.09391Tomasz RawiczZP7498249FLOTA II Świnoujście 
46.02114Sebastian RawlikLB7700350MOSIR Kostrzyn nad OdrąI
47.02116Andrzej RękosiakLB7496248INSTALKO SBS1. Międzyrzecz 
48.03920Grzegorz RojewskiKP13570285TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
49.03925Roch RupniewskiKP11530265JANTAR Toruń 
50.12229Robert RychlickiKP5471236TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
51.12634Monika SautauxKP514472JANTAR Toruń 
52.05374Cezary SerekWP17670335PAB PoznańII
53.02131Ryszard SmejdaLB7324162MOSIR Kostrzyn nad Odrą 
54.12362Justyna Stachowiak-KluzWP7670335PAB PoznańII
55.02143Mieczysław StefańskiLB9408204INSTALKO SBS1. Międzyrzecz 
56.12277Łukasz SzczełkunZP4315158FLOTA II Świnoujście 
57.02436Krzysztof TumielewiczLB9496248INSTALKO SBS1. Międzyrzecz 
58.03992Roman WachowiakKP18620310TKB PAAK CHEMIK BydgoszczII
59.02174Wojciech WaszkowiakLB12700350MOSIR Kostrzyn nad OdrąI
60.12018Andrzej WilemskiKP7530265JANTAR Toruń 
61.04015Tomasz WoźniakKP7530265JANTAR Toruń 
62.02185Damian WrońskiZP12550275FLOTA II Świnoujście 
63.12680Michał WróblewskiZP4524262FLOTA II Świnoujście 
64.18482Piotr ZalcmanKP310050TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
65.10012Waldemar ZielińskiKP5501251TKB PAAK CHEMIK BydgoszczII

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 29623 punkty PKL, w tym 14816 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-01 g.05:56:07 (0.2090/75) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.