Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6065/29154 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Rozpoczęcia Roku
Turniej rozpoczęcia roku
sobota, 21 stycznia 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.01283
01912
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
DS
DS
12
15
65.735025III
III
2.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
11
64.074422III
III
3.04683
08911
Przemysław Piotrowski
Ilya Shpuntou
DS
WP
12
9
63.973920 
 
4.14782
12374
Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
9
5
61.333317 
 
5.09595
01707
Jan Marcinkowski
Stanisław Wachel
DS
DS
5
7
55.762814 
 
6.01277
01670
Krzysztof Ćwik
Jan Szamkołowicz
DS
DS
5
7
55.102211 
 
7.08476
01664
Grzegorz Debita
Andrzej Suchodolski
DS
DS
3
5
54.96179 
 
8.12691
01576
Stanisław Borowiec
Jerzy Poznar
DS
DS
4
5
54.86126 
 
9.20186
05670
Anna Górska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
1.5
15
54.64105 
 
10.01508
01772
Jarosław Molenda
Sławomir Zimniak
DS
DS
9
7
54.1095 
 
11.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
53.8984 
 
12.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
53.0974 
 
13.01311
01641
Jerzy Gładysz
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
12
12
52.8763 
 
14.19926
20028
Jacek Barski
Anna Kołodziejczyk
DS
LD
2.5
1.5
52.6953 
 
15.01223
18257
Cathy Bałdysz
Thomas Berg
DS
DS
19
4
52.2142 
 
16.01416
01648
Marek Kozłowski
Zbigniew Sosna
SL
DS
4
5
51.9132 
 
17.01718
01725
Bogumił Wegner
Dariusz Wincenty
DS
DS
12
11
51.3321 
 
18.08567
01450
Maciej Barszczewski
Bogdan Leśniak
DS
DS
2.5
5
50.7311 
 
19.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2
11
50.3411 
 
20.01465
01478
Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
DS
DS
3
4
49.3711 
 
21.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
49.1111 
 
22.01455
01621
Roland Lippik
Wojciech Sękowski
DS
DS
5
5
49.0711 
 
23.21219
20944
Michał Krok
Julia Strużyńska
DS
DS
1.5
0.5
48.5211 
 
24.22311
01392
Marek Filak
Andrzej Kołodziejczyk
DS
DS
1
2.5
48.0411 
 
25.01408
01683
Mariusz Kowalczyk
Marian Szymonowicz
DS
DS
7
11
46.2311 
 
26.22574
01631
Wojciech Sadowski
Wojciech Skonieczny
DS
DS
0
5
46.1011 
 
27.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
45.2811 
 
28.01005
01352
Andrzej Biliński
Bernard Jadczak
DS
DS
2.5
9
45.2011 
 
29.16217
01662
Patrycja Krupnik
Tomasz Struzik
DS
DS
2
5
45.0811 
 
30.18493
20166
Jarosław Chłądowicz
Krzysztof Siniecki
DS
DS
1.5
1
43.6811 
 
31.01288
13828
Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
DS
DS
12
7
41.9811 
 
32.12383
13065
Andrzej Chodowski
Anna Jankowska
DS
DS
3
5
40.1211 
 
33. 
 
Tadeusz Jawny
Kamila Ratajczak
-
-
0
0
39.7611 
 
34.01402
01456
Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
DS
DS
5
5
39.2711 
 
35.20171
20548
Agnieszka Łuczak
Marta Walczyk
DS
DS
1
1
38.6311 
 
36. 
 
Ryszard Suchojad
Tadeusz Ząbek
-
-
0
0
30.3311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 636 punktów PKL, w tym 344 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-01 g.05:08:30 (0.2730/82) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.