Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5728/29385 turniej par

szczegóły imprezy

XXVI. Mityng Żuławski
III Mityngowy Turniej Par
sobota, 4 marca 2023r., godz. 11:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.11834
15414
Jakub Jagodziński
Wojciech Okuniewski
LU
LU
7
5
63.6356
2.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
LU
MA
18
21
62.5054
3.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WM
WM
18
7
61.5652
4.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
61.4049
5.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
61.2148
6.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
15
17
60.9546
7.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
11
11
60.8444
8.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
9
9
59.4442
9.04329
04360
Zbigniew Krzepkowski
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
5
13
59.4140
10.05059
05400
Stanisław Janik
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
15
59.1338
11.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
9
58.4136
12.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
11
58.3934
13.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
5
19
58.2332
14.06706
17242
Apolinary Kowalski
Andrzej Zawada
WM
MA
24
7
58.0330
15.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
1.5
57.9328
16.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
9
15
57.5526
17.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
WM
13
19
57.5224
18.15259
11903
Dominika Ocylok
Paweł Szymaszczyk
SL
OP
3
11
57.4622
19.08344
15906
Jerzy Czeszewski
Dariusz Głowiński
ZP
ZP
5
3
57.3521
20.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
5
57.1618
20.06795
07869
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
PK
SL
19
21
57.1618
22.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
WP
WP
15
21
57.1115
23.17766
04043
Yuliy Chumak
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
11
57.1113
24.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
KP
KP
12
12
57.0312
25.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
56.4611
26.19268
14156
Remigijus Mackus
Gintaras Simanaitis
PD
PD
1
2
56.3311
27.18625
13359
Krzysztof Boniek
Dominika Wołyńska
PM
PM
2.5
2.5
56.2611
28.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
56.1510
29.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
55.5310
30.04541
13028
Mariusz Brewiak
Piotr Suchodolski
PM
PM
13
7
55.4410
31.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
9
21
55.359
32.19724
04157
Bartosz Bejenka
Sławomir Bolesta
PD
PD
2.5
9
55.199
33.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
15
55.009
34.05431
10403
Andrzej Syrek
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
13
5
54.808
35.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
54.768
36.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
54.508
37.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
13
54.447
38.06488
04399
Wiesław Andruk
Tomasz Patalan
WM
WM
9
5
54.437
39.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
4
4
54.417
40.03920
12229
Grzegorz Rojewski
Robert Rychlicki
KP
KP
13
5
54.266
41.04066
04077
Zbigniew Gadek
Mirosław Morchat
PD
PD
3
5
54.116
42.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
MA
OP
18
9
53.966
43.04797
04818
Ryszard Konopka
Krzysztof Materek
PM
PM
12
3
53.685
44.04001
04509
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
1.5
9
53.255
45.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
WM
WM
17
15
53.195
46.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
5
9
53.184
47.12634
04015
Monika Sautaux
Tomasz Woźniak
KP
KP
5
7
52.844
48.02114
02131
Sebastian Rawlik
Ryszard Smejda
LB
LB
7
7
52.654
49.07563
08388
Radosław Kozłowski
Tomasz Kuś
WM
WM
9
5
52.543
50.13342
16317
Krzysztof Baranowski
Marian Krasowski
PD
PD
4
7
52.283
51.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2.5
5
52.143
52.03960
12899
Radosław Szczepański
Michał Wróbel
MA
MA
18
9
52.122
53.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
52.052
54.12445
04701
Tomasz Brzęcki
Jan Staniszewski
PM
PM
5
5
51.692
55.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
51.361
56.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
13
13
51.041
57.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
50.681
58.04242
04751
Andrzej Fronczak
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
11
50.501
59.07053
06638
Krzysztof Gołaś
Włodzimierz Janeczek
MA
MA
5
11
50.361
60.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
13
24
50.271
61.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
50.061
62.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
49.921
63.02921
09027
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
KP
12
1.5
49.221
64.04035
04040
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
PD
PD
7
11
48.901
65.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
MA
MA
2
2
48.881
66.05670
05678
Andrzej Kozikowski
Adam Krysiak
LD
LD
15
7
48.291
67.20960
22886
Rimantas Cizauskas
Saulius Sakarauskas
PD
PD
0
0
48.001
68.18165
15582
Dariusz Kłodos
Tomasz Kozłowski
MA
MA
3
4
47.931
69.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
47.661
70.07209
09763
Krzysztof Krajewski
Adam Wszeborowski
PD
PD
7
7
47.551
71.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
47.511
72.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
47.251
73.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
5
9
47.251
74.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
11
46.991
75.08124
04345
Wojciech Kujda
Tomasz Lisica
WM
WM
2
7
46.921
76.14401
04469
Mirosław Makuch
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
4
5
46.911
77.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
46.251
78.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
9
45.981
79.04282
04364
Paweł Jarząbek
Piotr Mazur
WM
WM
4
5
45.711
80.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
45.681
81.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
SL
SL
11
9
45.641
82.11899
04480
Dominik Głowacki
Waldemar Ślesicki
MA
WM
4
2.5
45.561
83.05624
12253
Jacek Grzelczak
Jerzy Kozyczkowski
LD
LD
15
11
45.391
84.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
WM
5
9
45.341
85.19912
20978
Jan Łuczeczko
Cyprian Morawski
PM
PM
2
2
44.621
86.20830
19770
Szymon Grabala
Martyna Smoleń
PM
PM
2
2
44.191
87.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
3
7
44.101
88.11806
04829
Olga Jackiewicz
Marek Pietrzak
PM
PM
2
5
44.021
89.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
43.921
90.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
43.881
91.13762
04358
Stanisław Baraszkiewicz
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
2.5
3
43.851
92.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
43.601
93.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
43.551
94.04427
09037
Edmund Reczuga
Mirosław Roesler
WM
WM
7
11
43.501
95.05822
05876
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
13
7
43.051
96.09491
02533
Rafał Niedzielski
Tomasz Pawluk
LU
LU
9
7
42.651
97.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
42.151
98.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
3
41.901
99.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
9
11
41.871
100.02888
02928
Zbigniew Borkowski
Marek Kozdrach
SW
SW
12
5
41.431
101.01979
01101
Jerzy Kwoczek
Iwona Smilgin
WM
WM
1.5
1.5
41.001
102.09413
13693
Jacek Ridinger
Curt Sjolin
WM
LB
0.5
2.5
40.341
103.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
4
4
39.521
104.02460
02468
Marek Atalski
Jerzy Brzustowski
LU
LU
13
7
39.491
105.06577
06904
Zygmunt Dumała
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
39.471
106.09462
08951
Marek Serdyński
Janusz Tchórzewski
WM
WM
2.5
2.5
39.101
107.04322
04354
Józef Krasowski
Zbigniew Łukaszuk
WM
WM
5
7
37.931
108.20763
10507
Andrzej Polak
Igor Terszak
MA
MA
1
4
37.781
109.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
2
2
37.051
110.04780
09679
Grzegorz Gan
Krzysztof Meyer
PM
PM
4
4
35.391
111.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
34.541
112.19450
17730
Janusz Karczewski
Janusz Menkina
PM
PM
2
1.5
34.341
113.22072
19388
Remigiusz Gaweł
Andrzej Jarząbkowski
PM
PM
0.5
2
34.251

Łącznie 2104 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:27:33 (0.2842/236) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.