Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5709/29435 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2022/2023
III Liga SL
piątek, 30 czerwca 2023r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.21789Natalia AdamoszekSL043Singleton Katowice
2.14870Mieczysław AntoszSL3110SV Tarnowskie Góry
3.03034Andrzej BacikSL9188TB LIBERTY Bytom
4.20806Mateusz BakalarskiSL295BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała
5.16941Marek BarańskiSL2160GKS Piast Gliwice III
6.03049Tomasz BednarekSL757BUKS MDK MOSM I Bytom
7.03056Witold BiałasSL5180JKBS Gór-Spec Jastrzębie-Zdrój
8.22375Alicja BiskupSL011SBS BLUE CLUB CHORZÓW
9.03065Tomasz BobrowskiSL4110SV Tarnowskie Góry
10.22397Jakub BździuchSL0.521SBS BLUE CLUB CHORZÓW
11.15738Jerzy CałkaSL260GKS Piast Gliwice III
12.03098Jerzy CiesielczukSL1280GKS Piast Gliwice III
13.21502Alex CimrSL1170SBS BLUE CLUB CHORZÓW
14.03104Kazimierz CiosSL11300KS BESKID Andrychów
15.03107Jacek CzajaSL4158GKS Piast Gliwice II
16.15340Aleksander DrabczykSL4173CKS Czeladź
17.09807Piotr DrągSL4200GKS Piast Gliwice I
18.16276Zbigniew DurczyńskiSL3184GKS Piast Gliwice II
19.03131Stanisław FangorSL13250TB LIBERTY Bytom
20.21584Jacek FidlerSL0.5219TB LIBERTY Bytom
21.03137Andrzej FitekSL4230CKS Czeladź
22.22377Piotr FlagaSL021SBS BLUE CLUB CHORZÓW
23.21601Natalia FręchowiczSL0.548BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała
24.03143Edmund GabryśSL5200GKS Piast Gliwice I
25.16272Artur GłowackiSL2.545JKBS Gór-Spec Jastrzębie-Zdrój
26.14452Marek GogołowiczSL2.5160GKS Piast Gliwice III
27.20275Magdalena GorczycaSW1180JKBS Gór-Spec Jastrzębie-Zdrój
28.22302Krystyna GruszkaSL0.560GKS Piast Gliwice III
29.21536Milena GryzłoSL0.571BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała
30.22371Kosma GrzesikSL011SBS BLUE CLUB CHORZÓW
31.03184Artur GułaSL15270BUKS MDK MOSM I Bytom
32.03185Zbigniew GułaSL13270BUKS MDK MOSM I Bytom
33.12846Andrzej HermansdorferSL7270(n/a)
34.03199Zbigniew HylaszekSL7250TB LIBERTY Bytom
35.16278Janusz JabłońskiSL3160GKS Piast Gliwice III
36.20168Bogusław JaroszSL2.5190BSBS Bielsko-Biała
37.22373Julia JasickaSL011SBS BLUE CLUB CHORZÓW
38.03221Paweł JończykSL5230CKS Czeladź
39.21504Liwia KaczmarskaSL043SBS BLUE CLUB CHORZÓW
40.03229Tomasz KadłubickiSL4300KS BESKID Andrychów
41.03232Grzegorz KaletaSL7193SV Tarnowskie Góry
42.03231Halina KaletaSL7193SV Tarnowskie Góry
43.03234Krzysztof KalitaSL5113DDK BRZEZINY ŚLĄSKIE
44.10616Piotr KamińskiSL547KS BESKID Andrychów
45.21533Magdalena KapałaSL0.548BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała
46.03245Korneliusz KempaSL4150GKS Piast Gliwice I
47.21209Antoni KierepkaSL0.511SBS BLUE CLUB CHORZÓW
48.21210Franciszek KierepkaSL174SBS BLUE CLUB CHORZÓW
49.21211Jakub KierepkaSL0.511SBS BLUE CLUB CHORZÓW
50.11244Tomasz KierepkaSL1.574SBS BLUE CLUB CHORZÓW
51.21578Erik KlemsSL1.5270BUKS MDK MOSM I Bytom
52.17664Tadeusz KoisSL2.5135JKBS Gór-Spec Jastrzębie-Zdrój
53.03254Marek KolczokSL583SV Tarnowskie Góry
54.02693Paweł KorombelSL5175GKS Piast Gliwice I
55.08694Roman KościelnySL3113DDK BRZEZINY ŚLĄSKIE
56.03281Leszek KrzeczekSL7237KS BESKID Andrychów
57.22374Justyna KulińskaSL0.511SBS BLUE CLUB CHORZÓW
58.03300Tomasz KuśSL7250TB LIBERTY Bytom
59.03307Artur LechSL4230CKS Czeladź
60.03308Henryk LeśniakSL3150DDK BRZEZINY ŚLĄSKIE
61.22454Renata LeśniewskaSL080(n/a)
62.07346Kazimierz LichawskiSL13300KS BESKID Andrychów
63.21538Jan LuberSL0.571BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała
64.20655Dominika LuckaSL2.5190BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała
65.19739Roman ŁacinaSL1.594DDK BRZEZINY ŚLĄSKIE
66.11386Anna MakuchSL2230CKS Czeladź
67.10954Stanisław MakuchSL386CKS Czeladź
68.03332Zdzisław MałekSL9200GKS Piast Gliwice I
69.18536Jakub MarekwicaSL2143BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała
70.03337Andrzej MaszczyszynSL11250TB LIBERTY Bytom
71.07370Piotr MatkowskiSL13185BUKS MDK MOSM I Bytom
72.21508Zuzanna MazurSL043SBS BLUE CLUB CHORZÓW
73.03370Jerzy MiśSL5190BSBS Bielsko-Biała
74.22420Maja ModlibógSL0.543SBS BLUE CLUB CHORZÓW
75.22418Konrad MusiołSL0.511SBS BLUE CLUB CHORZÓW
76.03396Roman OchotSL419DDK BRZEZINY ŚLĄSKIE
77.15259Dominika OcylokSL4128BUKS MDK MOSM I Bytom
78.07385Maria OrłowskaSL4115CKS Czeladź
79.19320Marek OrzełSL2180JKBS Gór-Spec Jastrzębie-Zdrój
80.17568Marianna PantakSL1.5170SBS BLUE CLUB CHORZÓW
81.12515Tadeusz ParylakSL563TB LIBERTY Bytom
82.03411Anna PasekSL4138SV Tarnowskie Góry
83.03412Jacek PasekSL4138SV Tarnowskie Góry
84.22399Paulina PawełekSL011SBS BLUE CLUB CHORZÓW
85.20675Jakub PietrzakSL248BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała
86.15120Agnieszka PietrzykSL7193SV Tarnowskie Góry
87.11240Andrzej PluszczewskiSL3210GKS Piast Gliwice II
88.03442Dariusz PotuszyńskiSL4150GKS Piast Gliwice I
89.03444Jerzy PrijmaSL5200GKS Piast Gliwice I
90.15743Bogusław PrzybyszSL180(n/a)
91.21512Kaja PustułkaSL0.5128SBS BLUE CLUB CHORZÓW
92.03454Jacek RadomskiSL11220SV Tarnowskie Góry
93.03455Jerzy RadomskiSL12250TB LIBERTY Bytom
94.03470Zofia RożniatowskaSL5210GKS Piast Gliwice II
95.03476Ireneusz SapotaSL4150DDK BRZEZINY ŚLĄSKIE
96.16279Tomasz SkowronSL2.5184GKS Piast Gliwice II
97.15336Andrzej StarzykSL532KS BESKID Andrychów
98.07475Jerzy StworzewiczSL12300KS BESKID Andrychów
99.17383Łukasz StworzewiczSL2.5126KS BESKID Andrychów
100.19348Leszek SuderSL2180JKBS Gór-Spec Jastrzębie-Zdrój
101.03524Wojciech SułekSL7131GKS Piast Gliwice II
102.09787Jan SynowiecSL4113DDK BRZEZINY ŚLĄSKIE
103.20641Maximilian SzemikSL2.595BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała
104.21510Kamil SzewczykSL0.596SBS BLUE CLUB CHORZÓW
105.15744Tadeusz SzpakSL4210GKS Piast Gliwice II
106.03546Krzysztof ŚliwońSL13270BUKS MDK MOSM I Bytom
107.07337Aleksandra ŚwiątkowskaSL453SBS BLUE CLUB CHORZÓW
108.21408Krzysztof ŚwiątkowskiSL1.5170SBS BLUE CLUB CHORZÓW
109.07418Jerzy TomsikSL2138SV Tarnowskie Góry
110.22396Jasmina TrzaskaSL011Singleton Katowice
111.03561Zbigniew TymkówSL12115CKS Czeladź
112.21582David VozabalSL1.5171BUKS MDK MOSM I Bytom
113.03577Edward WareckiSL4113DDK BRZEZINY ŚLĄSKIE
114.03578Dietmar WarzechaSL5193SV Tarnowskie Góry
115.09903Michał WitkowskiSL528SV Tarnowskie Góry
116.03590Janusz WituszyńskiSL428SV Tarnowskie Góry
117.11421Wojciech WnętrzakSL3200GKS Piast Gliwice I
118.12261Krystian WonchałaSL2.5113Singleton Katowice
119.03604Wiktor WoźniokSL590JKBS Gór-Spec Jastrzębie-Zdrój
120.17350Janusz ZagałaSL2160GKS Piast Gliwice III
121.20048Danuta Zalewska-BielanikSL1.5100GKS Piast Gliwice III
122.03619Maciej ZarębskiSL4300KS BESKID Andrychów
123.22378Karol ZłockiSL0.511SBS BLUE CLUB CHORZÓW
124.07500Roman ZwonekSL5131DDK BRZEZINY ŚLĄSKIE
125.03628Andrzej ŻukSL438DDK BRZEZINY ŚLĄSKIE
126.03631Adam ŻywiecSL4210GKS Piast Gliwice II

Łącznie 17384 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-28 g.16:38:31 (0.2852/136) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.