Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6110/29592 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

XXIII OTP** o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta
23 OTP** Łańcut
sobota, 15 kwietnia 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
SW
18
21
63.64100II
II
2.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PD
PD
12
7
58.5286III
III
3.02512
07941
Krzysztof Latus
Jacek Zając
LU
LU
7
4
56.3375III
III
4.01115
01138
Krzysztof Martens
Marek Pietraszek
MA
PK
24
18
56.2863 
 
5.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
12
56.0651 
 
6.01082
01149
Mariusz Kozaczyński
Jerzy Puchała
PK
PK
7
7
55.4939 
 
7.07729
01206
Wojciech Paszko
Jacek Znamirowski
PK
PK
9
15
55.1328 
 
8.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
53.9720 
 
9.07982
07990
Marcin Pachniewski
Wojciech Sołtysiak
LU
LU
4
2.5
53.9318 
 
10. 
08037
Jacek Gubała
Witold Tokarski
-
SW
0
1.5
52.7316 
 
11.15601
01195
Tomasz Mazur
Zbigniew Wilisowski
PK
PK
5
5
52.5014 
 
12.01071
01183
Jan Kadula
Tadeusz Szemraj
PK
PK
12
5
52.3012 
 
13.01069
16778
Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
PK
PK
5
4
52.0510 
 
14.13087
11320
Mariusz Czesnar
Robert Kwiatkowski
PK
PK
3
5
51.798 
 
15.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
3
3
51.786 
 
16.02666
01171
Andrzej Hycnar
Stefan Skowron
PK
PK
13
12
51.544 
 
17.01027
01142
Stanisław Cisek
Jan Porada
PK
PK
5
5
51.462 
 
18.11299
01170
Wacław Gruszczyński
Mieczysław Sipowicz
PK
PK
4
5
50.401 
 
19.01104
01154
Jan Lipior
Bogdan Rojkowicz
PK
PK
5
5
50.021 
 
20.01007
01100
Zygmunt Bącal
Jerzy Laskowski
PK
PK
7
5
48.711 
 
21.19968
14360
Maria Karolewska
Jan Warchoł
PK
PK
1.5
2.5
48.551 
 
22.10555
12314
Wojciech Micek
Damian Smulski
PK
PK
4
4
48.451 
 
23.16528
19366
Piotr Kruczek
Piotr Szewczyk
PK
MP
2.5
3
48.001 
 
24.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
4
46.061 
 
25.22077
21908
Paweł Godula
Magdalena Podgórczyk
MP
MP
0.5
0.5
45.181 
 
26.22259
17596
Alicja Jasińska
Jerzy Jasiński
MP
MP
0
2
45.131 
 
27.08512
01200
Tomasz Czapkiewicz
Józef Wrona
PK
PK
2
5
45.021 
 
28.01072
01147
Waldemar Kaszuba
Tadeusz Przybyło
PK
PK
4
9
44.431 
 
29.14361
15112
Jerzy Matelowski
Zygmunt Szczudło
PK
PK
3
2.5
44.131 
 
30.19981
19113
Robert Brak
Anna Cisek
PK
PK
1.5
1.5
44.091 
 
31.01024
01068
Władysław Chodziński
Janusz Jarząbek
PK
PK
7
5
43.621 
 
32. 
22883
Jarosław Angerman
Adam Rudyk
PK
PK
0
0
43.171 
 
33.20203
20202
Kazimierz Kawa
Wanda Kawa
PK
PK
1.5
1.5
42.911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1136 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.04:08:02 (0.2154/76) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.