Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6093/29740 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XIII. Memoriał Czesława Kuklewicza
OTP**
niedziela, 30 kwietnia 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.14226
15757
Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
7
60.02100II
II
2.07620
01189
Leszek Matusik
Tadeusz Urbanek
MP
PK
4
5
59.7588III
III
3.13087
06813
Mariusz Czesnar
Krzysztof Najda
PK
MA
3
7
59.7577III
III
4.02671
11471
Ryszard Jaśkiewicz
Maciej Rodzaj
MP
MP
11
9
59.6267 
 
5.02666
01171
Andrzej Hycnar
Stefan Skowron
PK
PK
13
12
59.5456 
 
6.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
5
58.4346 
 
7.02672
07473
Stanisław Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
7
12
58.2835 
 
8.02676
07642
Jarosław Jurkiewicz
Witold Stachnik
MP
MP
13
9
58.0125 
 
9.09422
07617
Marek Adamczyk
Mirosław Sady
MP
MP
7
12
57.3919 
 
10.01104
01155
Jan Lipior
Małgorzata Rojkowicz
PK
PK
5
5
56.6618 
 
11.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
54.8816 
 
12.07644
12755
Piotr Markiewicz
Maciej Prokuszki
MP
MP
5
3
54.8814 
 
13.19721
20706
Kacper Kisielewski
Jakub Michalski
MP
MP
2.5
2
54.5612 
 
14.15601
01195
Tomasz Mazur
Zbigniew Wilisowski
PK
PK
5
5
53.2610 
 
15.02660
02678
Jacek Gurgul
Jacek Kalinowski
MP
MP
5
7
53.089 
 
16.11109
13076
Maciej Kita
Michał Krysa
MP
MP
5
4
51.507 
 
17.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
MP
MP
4
3
51.395 
 
18.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
4
50.293 
 
19.14361
15112
Jerzy Matelowski
Zygmunt Szczudło
PK
PK
3
2.5
49.661 
 
20.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
7
5
49.011 
 
21.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PD
PD
12
7
48.771 
 
22.02775
02787
Małgorzata Praszałowicz
Zbigniew Sagan
MP
MP
5
9
48.071 
 
23.12682
16848
Wioletta Matusik
Andrzej Sadowski
MP
MP
3
2.5
47.691 
 
24. 
 
Marian Baca
Tadeusz Halastra
-
-
0
0
47.131 
 
25.15988
11770
Ryszard Cieślik
Piotr Kuciara
MP
MP
4
5
46.731 
 
26.19050
07322
Artur Łysakowski
Andrzej Pietrucha
MP
MP
3
7
46.141 
 
27.18788
18787
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
MP
MP
2.5
2.5
44.521 
 
28.22077
21908
Paweł Godula
Magdalena Podgórczyk
MP
MP
0.5
0.5
43.931 
 
29.22245
20709
Mateusz Janik
Adam Mazur
MP
MP
0.5
1.5
43.571 
 
30.16252
07401
Patryk Lewandowski
Janusz Wrześniak
MP
MP
1
4
43.011 
 
31.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
4
41.751 
 
32.21141
19899
Aleksandra Bąk
Milena Klimiuk
MP
MP
1.5
3
41.611 
 
33.21880
20170
Błażej Mróz
Adam Stachura
MP
MP
1.5
1.5
40.091 
 
34.19968
14360
Maria Karolewska
Jan Warchoł
PK
PK
1.5
2.5
39.431 
 
35.15810
14866
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
MP
MP
3
3
39.271 
 
36. 
 
Emil Bystrowski
Tadeusz Starzyk
-
-
0
0
39.141 
 
37. 
 
Helena Hady
Zbigniew Mączka
-
-
0
0
37.081 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1252 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://tzbs.info/tzbs/2023/OTPRadlow/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.06:10:48 (0.2341/84) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.