Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5709/29864 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2022/2023
III Liga PK.WZBS
piątek, 30 czerwca 2023r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.15415Ryszard AdamczykPK0.5109RAGLOT Team Rzeszów
2.01001Andrzej AnkiersztejnPK4150RAGLOT Team Rzeszów
3.08520Tomasz BajorekPK9107COME-BACK DROPOL Rzeszów
4.21529Jacek BartmanPK0.554AZS UR Energetyk SM Rzeszów
5.19981Robert BrakPK1.5125AZS UR Energetyk SM Rzeszów
6.13170Wojciech BurekPK2.5300TASTA Stalowa Wola
7.01019Andrzej ByzdraPK767TASTA Stalowa Wola
8.01022Tadeusz ChmielowiecPK5180ELEKTRYCZNI Świlcza
9.01024Władysław ChodzińskiPK7260ATUT Łańcut
10.19113Anna CisekPK1.5125AZS UR Energetyk SM Rzeszów
11.01027Stanisław CisekPK5190Fundacja RAGLOT Rzeszów
12.08512Tomasz CzapkiewiczPK2174ATUT Łańcut
13.13087Mariusz CzesnarPK3190Fundacja RAGLOT Rzeszów
14.22666Włodzimierz CzyrekPK034RAGLOT Team Rzeszów
15.18676Tadeusz DańczakPK2170ELEKTRYCY Rzeszów
16.01037Stanisław DrobotPK9240COME-BACK DROPOL Rzeszów
17.01041Stanisław DzikiPK767TASTA Stalowa Wola
18.20209Marcin DziubaPK1.5125RAGLOT Team Rzeszów
19.01049Wojciech FrankowskiPK3220Fundacja Kolbuszowa
20.01051Hieronim FurmanPK9260ATUT Łańcut
21.14476Jacek GąsiorekPK3180ELEKTRYCZNI Świlcza
22.11299Wacław GruszczyńskiPK4170ELEKTRYCY Rzeszów
23.01066Andrzej JandaPK5200GREINPLAST Dębica
24.01068Janusz JarząbekPK5260ATUT Łańcut
25.01069Tomasz JędrzejekPK5174ATUT Łańcut
26.01072Waldemar KaszubaPK4240COME-BACK DROPOL Rzeszów
27.20203Kazimierz KawaPK1.592RAGLOT Team Rzeszów
28.20202Wanda KawaPK1.592RAGLOT Team Rzeszów
29.01074Zbigniew KiełbasaPK5167GREINPLAST Dębica
30.01076Ireneusz KogutPK3220Fundacja Kolbuszowa
31.10559Artur KoniecznyPK1150RAGLOT Team Rzeszów
32.01079Grzegorz KornakPK4220Fundacja Kolbuszowa
33.04615Jarosław KoteckiPK2150RAGLOT Team Rzeszów
34.07732Jan KowalPK3300TASTA Stalowa Wola
35.01095Jerzy KubińskiPK4170ELEKTRYCY Rzeszów
36.01433Aleksander KudPK12260ATUT Łańcut
37.01097Dariusz KulpińskiPK9240COME-BACK DROPOL Rzeszów
38.11320Robert KwiatkowskiPK5190Fundacja RAGLOT Rzeszów
39.21338Patryk LeszczakPK1.5160AZS UR Energetyk SM Rzeszów
40.01108Hanna ŁazarskaPK457ELEKTRYCY Rzeszów
41.01114Władysław MartensPK9240COME-BACK DROPOL Rzeszów
42.18838Tadeusz MarutPK1.5143AZS UR Energetyk SM Rzeszów
43.19347Adam MaryniakPK0.572AZS UR Energetyk SM Rzeszów
44.14361Jerzy MatelowskiPK3180ELEKTRYCZNI Świlcza
45.10555Wojciech MicekPK4200GREINPLAST Dębica
46.12313Leszek MroczekPK2.5220Fundacja Kolbuszowa
47.01124Stanisław NagaśPK3123Fundacja Kolbuszowa
48.21526Adam NajdeckiPK0.5125AZS UR Energetyk SM Rzeszów
49.08516Zbigniew NiezgodaPK4300TASTA Stalowa Wola
50.18018Zbigniew NiziołekPK4200GREINPLAST Dębica
51.14179Ryszard PisarczykPK5300TASTA Stalowa Wola
52.01142Jan PoradaPK5190Fundacja RAGLOT Rzeszów
53.16145Andrzej ProczkowskiPK443Fundacja RAGLOT Rzeszów
54.01146Robert PrzybyłoPK7240COME-BACK DROPOL Rzeszów
55.01147Tadeusz PrzybyłoPK9187COME-BACK DROPOL Rzeszów
56.16778Jerzy RybarskiPK4174ATUT Łańcut
57.01162Stanisław SadłoPK5170ELEKTRYCY Rzeszów
58.01168Wiesław SiekPK9300TASTA Stalowa Wola
59.01170Mieczysław SipowiczPK5170ELEKTRYCY Rzeszów
60.22243Monika SkrobaczPK0125AZS UR Energetyk SM Rzeszów
61.21918Wiesław SkrzypczakPK0.5117RAGLOT Team Rzeszów
62.18839Janusz SłoninaPK1.5160AZS UR Energetyk SM Rzeszów
63.01173Bolesław SmorągPK5134GREINPLAST Dębica
64.12314Damian SmulskiPK4200GREINPLAST Dębica
65.11208Stanisław SołtysPK2190Fundacja RAGLOT Rzeszów
66.20212Lucjan StachPK117RAGLOT Team Rzeszów
67.18472Michał StodolakPK0.554AZS UR Energetyk SM Rzeszów
68.12985Eugeniusz StrzyżPK5240COME-BACK DROPOL Rzeszów
69.15111Marek SzczudłoPK3180ELEKTRYCZNI Świlcza
70.15112Zygmunt SzczudłoPK2.5180ELEKTRYCZNI Świlcza
71.01183Tadeusz SzemrajPK5260ATUT Łańcut
72.14379Józef TureckiPK460ELEKTRYCZNI Świlcza
73.01187Marek UlatowskiPK349Fundacja Kolbuszowa
74.14360Jan WarchołPK2.5180ELEKTRYCZNI Świlcza
75.22238Zbigniew WasiluszkoPK0117RAGLOT Team Rzeszów
76.17540Leokadia Weryńska-LejaPK2170ELEKTRYCY Rzeszów
77.11316Jan WorekPK2127Fundacja RAGLOT Rzeszów
78.01200Józef WronaPK5260ATUT Łańcut
79.01204Waldemar ZarębskiPK398Fundacja Kolbuszowa
80.20817Maciej ZychPK2190Fundacja RAGLOT Rzeszów

Łącznie 13524 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-28 g.18:02:57 (0.2061/90) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.