Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5781/29994 turniej par

szczegóły imprezy

66. Kongres "Sława"
2. Dodatkowy
sobota, 24 czerwca 2023r., godz. 21:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
70.4728
2.04958
11573
Tomasz Dorobek
Piotr Kazub
DS
LD
4
5
63.5824
3.10237
02698
Marek Jarosz
Jakub Kowal
MP
MP
5
13
61.3621
4.23274
23273
Jakub Fidos
Radosław Repeć
LD
LD
0
0
60.5917
5.15615
04848
Waldemar Pietrasiewicz
Maria Tomczewska
LB
PM
2.5
7
58.1613
6.09360
11550
Monika Maksymiuk
Piotr Marcinowski
MA
DS
3
15
58.1110
7.18794
07431
Danuta Kaczmarek
Marek Witek
WP
PM
1.5
21
57.546
8.09562
09135
Łukasz Gaweł
Aleksandra Górska
DS
WP
7
3
55.075
9.20183
20182
Marcel Kasprzak
Małgorzata Zakrzewska
DS
DS
1
1
54.345
10.13886
02644
Bartosz Bańkowski
Grzegorz Gawron
MP
MP
4
13
54.034
11.12374
19485
Zdzisław Patreuha
Adrianna Staniszewska
DS
MA
5
1.5
51.924
12.01224
08859
Marek Bałdysz
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
13
7
51.603
13.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
51.392
14.21512
20770
Kaja Pustułka
Maksymilian Szczurowski
SL
MA
1.5
1.5
51.232
15.22156
12999
Marta Kreis
Adam Krysa
MP
MP
1
13
49.871
16. 
14283
Jagoda Misiaszek
Piotr Wzorek
-
MP
0
3
49.151
17.09357
18011
Arkadiusz Majcher
Filip Parol
MA
MA
15
4
48.941
18.21337
20261
Anna Napierajczyk
Roger Szarek
DS
DS
1
2.5
47.251
19.14783
19484
Patryk Patreuha
Urszula Staniszewska
DS
MA
11
2
46.701
20.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
46.501
21.18119
19780
Bożena Budnik
Tomasz Kuchta
WP
ZP
2
2
46.091
22.22155
23155
Marek Dzierżawa
Oliwia Żmuda
MP
MP
1
0
44.761
23.12139
19189
Remigiusz Kaźmierczak
Zofia Trojan
DS
DS
5
2.5
43.001
24.10978
20171
Natalia Gaweł
Agnieszka Łuczak
MP
DS
4
1
42.731
25.16585
10260
Adam Pigulski
Piotr Śmieliński
DS
WP
5
3
42.551
26.20657
18536
Mikołaj Kubiczek
Jakub Marekwica
SL
SL
1.5
2
42.001
27.21646
20548
Kamil Grzybek
Marta Walczyk
DS
DS
0.5
1.5
41.531
28.20761
21505
Magdalena Klimczewska
Szymon Lubina
MA
LU
1.5
1
38.381
29.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
11
7
36.931
30.01239
03170
Robert Biel
Cezary Góra
DS
SL
11
9
33.271

Łącznie 320 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.06:16:32 (0.3417/70) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.