Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6124/30225 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Zakola Drwęcy
"Zakola Drwęcy"
sobota, 22 lipca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08370
12018
Bartłomiej Kamelski
Andrzej Wilemski
KP
KP
7
7
63.96100II
II
2.03647
03785
Cezary Bołądź
Roman Kowalkowski
KP
KP
9
7
63.0091III
III
3.18932
12046
Krzysztof Dzierżak
Przemysław Kacprzak
KP
KP
3
4
60.0883III
III
4.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
5
5
57.7175 
 
5.03763
03939
Leszek Kawski
Aleksander Skop
KP
KP
9
13
57.3868 
 
6.18677
05110
Andrzej Kita
Leszek Kita
KP
KP
2
3
54.5060 
 
7.03853
03925
Jerzy Misiórski
Roch Rupniewski
KP
KP
9
11
54.2953 
 
8.03644
03987
Adam Błachnio
Piotr Turowski
KP
KP
15
11
51.5845 
 
9.16787
12861
Justyna Graniczny
Maciej Operlejn
KP
KP
2.5
2.5
47.5837 
 
10.03820
08052
Jarosław Łakomy
Bohdan Pliszka
KP
KP
7
7
41.6330 
 
11.03633
08243
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
KP
KP
15
11
40.8722 
 
12.04704
22618
Maciej Stasiński
Wiktor Stasiński
PM
PM
3
0.5
33.5819 
 
13.10022
05517
Piotr Urbański
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
4
7
32.6218 
 
14.10898
03739
Zbigniew Ehlert
Jarosław Jamroszczak
KP
KP
5
4
31.4217 
 
15.18964
16231
Wiesław Gorczewski
Kazimierz Namysł
KP
KP
3
5
28.7916 
 
16.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
13
18
28.1314 
 
17.09764
20047
Bogusz Nalazek
Witold Posadzy
KP
KP
7
4
24.5013 
 
18.03829
08563
Bogumił Macierzyński
Andrzej Osiński
PM
PM
9
3
23.8812 
 
19.18259
12860
Maria Pruchniewska
Elżbieta Zalewska
KP
KP
2
2.5
19.6710 
 
20.18237
18225
Janusz Chojnowski
Marek Farbiszewski
KP
KP
2
2
19.679 
 
21.21658
21677
Andrzej Nasierowski
Tomasz Perduta
KP
KP
2
2
12.178 
 
22.20264
04034
Filip Barnigiel
Tadeusz Żurek
KP
KP
1.5
4
11.386 
 
23.14956
04013
Wiesław Pytliński
Jarosław Wojnowski
KP
KP
2
2.5
3.005 
 
24.17228
13339
Mirosław Derwojed
Jan Siwczyński
KP
KP
3
3
2.464 
 
25.17249
17250
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
KP
KP
2.5
2.5
-1.082 
 
26.10534
10536
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
MA
WP
11
3
-2.881 
 
27.17230
18501
Krzysztof Bonowicz
Jacek Kostrzewski
KP
KP
3
2.5
-4.621 
 
28.08589
21033
Marek Uleniecki
Alicja Usowicz
WM
KP
2
1
-5.041 
 
29.16712
12783
Ewa Krakówka
Robert Mrukowski
KP
KP
2.5
7
-6.751 
 
30.17817
18701
Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
KP
KP
1.5
1.5
-10.831 
 
31.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
4
12
-11.421 
 
32.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
-12.211 
 
33.18557
18558
Ewa Kita
Przemysław Kita
KP
KP
4
4
-14.671 
 
34.21889
21888
Małgorzata Niedzielska
Tomasz Niedzielski
KP
KP
1
1
-15.171 
 
35.09355
03714
Mariusz Grabowski
Andrzej Grela
KP
KP
9
9
-17.921 
 
36.17294
13570
Marek Bałabuch
Piotr Proporowicz
KP
KP
4
5
-21.581 
 
37.22580
 
Krzysztof Kacprowicz
Maciej Korzeniowski
KP
-
0
0
-23.211 
 
38.18226
09455
Mirosław Jackiewicz
Henryk Komodziński
KP
KP
2
2
-23.751 
 
39.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
-26.001 
 
40.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
2
2
-28.501 
 
41.14466
 
Aleksandra Różańska
Gerard Rumiński
KP
-
2.5
0
-30.961 
 
42.18959
19011
Wanda Balawender-Czynsz
Marian Piasecki
KP
KP
3
2.5
-32.291 
 
43.22336
22338
Lucyna Karnowska
Jadwiga Szrama
KP
KP
0
0
-33.121 
 
44.08251
09259
Adam Kozłowski
Kazimierz Ligęza
KP
KP
4
7
-33.711 
 
45. 
 
Andrzej Arcimowicz
Teresa Arcimowicz
-
-
0
0
-33.831 
 
46.16336
15722
Włodzimierz Maćkowski
Karol Nowak
KP
KP
3
3
-36.331 
 
47.18933
20201
Tomasz Jaworski
Piotr Mizak
KP
KP
2.5
2
-45.171 
 
48.19463
18989
Bogdan Kowalczyk
Janusz Strześniewski
KP
KP
4
1.5
-59.671 
 
49.12278
18164
Michał Dolny
Elżbieta Więch
KP
WP
3
1.5
-62.921 
 
50.03958
08379
Franciszek Szafranek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
3
4
-72.421 
 
51.20116
20123
Kazimierz Wierzbowski
Ewa Ziółkowska
KP
KP
2.5
2
-77.791 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1686 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2023/GP/IMP/Drweca/W-drweca23.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.12:11:02 (0.2243/114) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.