Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5798/30363 turniej par

szczegóły imprezy

50. Grand Prix Warszawy
50th Grand Prix of Warsaw
III Turniej Otwarty
środa, 23 sierpnia 2023r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.08294
08950
Mariusz Bartkowski
Iwona Czajka
LU
MA
18
11
67.6830
2.12154
12123
Mateusz Sobczak
Mateusz Stępiński
DS
MA
15
11
64.6626
3.06556
22169
Sylwester Cieślak
Romuald Kąkiel
MA
PD
12
2
64.2623
4.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
62.0120
5.18778
09357
Robert Głodowski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
2.5
15
56.3816
6.15003
15004
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
MA
MA
2.5
2.5
53.7513
7.06697
23179
Jarosław Kostrzewa
Oskar Mueller
MA
MA
11
0
53.5110
8.06554
06802
Jarosław Cieślak
Tomasz Modrzejewski
DS
WM
21
13
53.506
9.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
5
5
53.466
10.21642
21049
Lidia Nowak
Anna Stępień
WP
MA
1
0.5
53.385
11.12685
07043
Witold Bielecki
Sandra Różańska
MA
MA
3
3
53.145
12.17436
12012
Dariusz Gelo
Jacek Koter
MA
MA
2.5
5
52.764
13.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
5
52.634
14.07928
10435
Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
MA
MA
5
5
52.453
15.15913
06445
Adam Rydz
Ryszard Wójcik
MA
MA
4
4
51.132
16.18284
17008
Aleks Bukat
Filip Trojański
DS
MA
4
4
50.242
17.20655
23345
Dominika Lucka
Reinder van der Weide
SL
WP
2.5
0
50.051
18.02219
18645
Beata Bojarska
Ewa Morawska
WP
WP
5
4
49.481
19.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0.5
0.5
49.291
20.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
48.681
21. 
07555
Renata Frutigek
Stanisław Stachlewski
-
MA
0
9
48.361
22.19375
22251
Zbigniew Kozerski
Barbara Lenard
MA
MA
2.5
0.5
48.331
23.09622
22316
Andrzej Bajko
Paweł Wydra
MA
MA
2
1
48.061
24.17916
15352
Kajetan Gościański
Michał Maszenda
WP
MA
2.5
5
47.951
25.20240
06733
Bernard Kula
Grzegorz Kula
MA
MA
2.5
11
47.681
26.16070
22360
Krystian Bączek
Elżbieta Sznajder
MA
MA
4
0
46.571
27.16380
16068
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Paluszek
MA
MA
5
3
45.991
28.18165
17854
Dariusz Kłodos
Dariusz Krakowiak
MA
MA
4
5
45.141
29.19507
18627
Elżbieta Fiejka
Krzysztof Wierzbicki
MA
MA
2
1.5
44.641
30. 
07871
Hanna Zielińska
Piotr Zieliński
-
MA
0
7
42.811
31.12383
01910
Andrzej Chodowski
Roman Zabłocki
DS
OP
3
5
42.651
32.22463
22165
Krzysztof Barnat
Tomasz Ziss
MA
MA
1
1
42.091
33.22210
21765
Michał Brzozowski
Karolina Miszczuk
MA
MA
1
1
40.781
34.20678
20761
Emilia Jachna
Magdalena Klimczewska
WP
MA
0.5
1.5
38.751
35.19475
19106
Mariola Miklaszewska
Piotr Piątkiewicz
MA
MA
3
3
38.701

Łącznie 388 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2023/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-01 g.05:46:14 (0.1548/80) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.