Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6077/30499 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

65 Mityng Bursztynowy**
III OTP* im. Władysława Tomasiaka
niedziela, 17 września 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.20133
21220
Franciszek Stężała
Jadwiga Stężała
ZP
ZP
2
1.5
58.885025III
III
2.12575
06101
Wojciech Bondarewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
7
5
57.934221III
III
3.11355
11356
Władysław Korbutowicz
Janusz Linkiewicz
ZP
ZP
5
5
56.603417 
 
4.11444
09555
Grzegorz Adamski
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
5
56.092714 
 
5.06014
04848
Adam Małdyk
Maria Tomczewska
ZP
PM
5
7
55.551910 
 
6.10324
11296
Filip Piotrowski
Artur Pomarański
ZP
OP
3
9
55.46126 
 
7.09387
02185
Cezary Jarmuł
Damian Wroński
ZP
ZP
7
12
55.0595 
 
8.12176
05944
Aneta Buze
Adam Hintertan
ZP
MA
5
12
54.8184 
 
9.12269
06151
Tomasz Jakóbczak
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
5
9
54.1074 
 
10.05900
05957
Lechosław Błaziński
Edward Kaczmarek
ZP
ZP
12
11
53.3963 
 
11.08326
06074
Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
5
5
52.1142 
 
12.05084
10403
Tadeusz Kaczanowski
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
19
5
50.8332 
 
13.06079
06120
Grzegorz Rybacki
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
7
5
50.7121 
 
14. 
 
Lars-Erik Moberg
Galina Nilsson
SWE
SWE
6
6
50.2111 
 
15.09394
06093
Marek Siech
Marian Siwy
ZP
ZP
5
11
49.6511 
 
16.20944
21219
Julia Krok
Michał Krok
DS
ZP
0.5
2
48.9411 
 
17.05918
02131
Tomasz Derba
Ryszard Smejda
ZP
LB
11
7
48.5511 
 
18.08841
06144
Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
5
7
48.3211 
 
19.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
11
48.1711 
 
20.02115
13693
Czesław Rekret
Curt Sjolin
ZP
LB
5
2.5
48.0411 
 
21.08343
06042
Andrzej Gil
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
5
5
47.1411 
 
22.21487
14205
Ewa Krok
Bartosz Muszyński
ZP
ZP
1
2
44.8911 
 
23.07891
16717
Piotr Klimacki
Aleksander Swatler
ZP
ZP
18
13
43.1411 
 
24.10651
18000
Eligiusz Śmieja
Dominik Zawada
ZP
MP
2.5
1.5
42.9011 
 
25.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
3
36.9011 
 
26.01958
02163
Andrzej Czernow
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
3
5
35.6411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 472 punkty PKL, w tym 254 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://zzbs.pl/wyniki/2023/20230917/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.13:26:31 (0.2668/62) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.