Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6099/30505 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** GPWlkp Pleszew
OTP** GPWlkp Pleszew
sobota, 16 września 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08769
09126
Sławomir Piechocki
Jacek Zalewski
WP
WP
13
7
61.43107II
II
2.06041
05534
Edward Niewierowski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
11
17
60.1891III
III
3.05611
14782
Dominik Filipowicz
Jakub Patreuha
DS
DS
21
11
59.6477III
III
4.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
15
57.1464 
 
5.05446
05856
Marek Szukała
Piotr Walczak
WP
WP
19
21
56.7950 
 
6.12439
05713
Arkadiusz Gotwald
Mirosław Marszał
LD
LD
5
5
54.4636 
 
7.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
7
4
54.0222 
 
8.15107
05525
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
5
52.5920 
 
9.01381
01744
Piotr Klubiński
Krzysztof Wójcik
DS
KP
11
7
52.4117 
 
10.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
51.8815 
 
11.05081
05186
Marek Juszczak
Łukasz Lis
WP
WP
5
4
50.8012 
 
12.14789
22567
Bartosz Kaczmarek
Serhii Poznanskyi
WP
WP
5
1.5
50.6310 
 
13.17983
09006
John Catlow
Adam Peszke
WP
WP
4
5
50.458 
 
14.12139
01826
Remigiusz Kaźmierczak
Janusz Kościelny
DS
WP
5
11
49.915 
 
15.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
13
49.733 
 
15.09092
15768
Robert Karczewski
Krzysztof Wiesiołek
WP
WP
2.5
3
49.731 
 
17.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
3
2
49.381 
 
18.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
5
12
49.111 
 
18.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
9
49.111 
 
20.10534
10536
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
MA
WP
11
3
48.481 
 
21.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
48.041 
 
22.04958
01910
Tomasz Dorobek
Roman Zabłocki
DS
OP
4
5
46.881 
 
23.05021
10393
Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
WP
WP
4
2
46.071 
 
24.05572
09096
Bogdan Białoszyński
Piotr Kobyłka
WP
WP
5
5
45.891 
 
25.20223
20038
Piotr Cieśliński
Robert Kempka
WP
WP
2
2.5
44.641 
 
26.07695
05155
Czesław Kościelak
Jan Kuczera
WP
WP
4
7
44.021 
 
27.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
43.661 
 
28.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
LB
LB
2.5
5
42.771 
 
29.17912
18642
Alicja Kaczmarek
Maria Niklaus
WP
MA
1.5
3
41.251 
 
30.11590
13092
Maciej Baranowski
Wiesław Muzykiewicz
WP
WP
2.5
2.5
38.931 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1104 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://brydz.pl/wyniki/230916/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-28 g.16:14:40 (0.1534/70) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.