Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6058/30537 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Grand Prix Polski Teamów (11)
Vilnius CUP
niedziela, 24 września 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1. 
 
 
 
Nick Sandqvist
Antonio Palma
Nathalie Shashou
Frederic Wrang
GBR
PRT
GBR
SWE
19
24
6
6
136.27359 
 
 
 
2.05423
01345
06341
14728
Jeremi Stępiński
Maciej Hutyra
Grzegorz Narkiewicz
Kamil Nowak
POL
POL
POL
POL
19
9
24
17
126.50308II
II
II
II
3.18645
14286
13438
01115
Ewa Morawska
Błażej Krawczyk
Rafał Marks
Krzysztof Martens
POL
POL
POL
POL
4
7
15
24
124.13264II
II
II
II
4. 
 
 
 
Tonno Vahk
Raigo Luhaorg
Albert Pedmanson
Jasper Vahk
EST
EST
EST
EST
6
6
6
6
123.97221 
 
 
 
5.04163
12197
04802
03960
10370
08158
Andrei Arlovich
Michał Klukowski
Cezary Krzemiński
Radosław Szczepański
Erikas Vainikonis
Piotr Zatorski
LTU
CHE
POL
POL
LTU
POL
17
24
18
19
15
21
121.50177 
 
 
 
 
 
6.02806
06382
04108
05363
09146
11319
Wojciech Strzemecki
Maciej Dobrzyński
Przemysław Janiszewski
Jerzy Russyan
Piotr Tuczyński
Przemysław Zawada
POL
POL
POL
POL
POL
POL
21
9
21
21
24
21
115.61133 
 
 
 
 
 
7. 
 
 
 
 
 
Margaux Kurek Beaulieu
Andreas Abragi
Fédérica Dalpozzo
Valentina Dalpozzo
Christian Lahrmann
Alexander Sandin
FRA
SWE
ITA
ITA
DNK
SWE
6
6
6
6
19
19
111.1190 
 
 
 
 
 
8.05856
05059
05097
05282
08769
Piotr Walczak
Stanisław Janik
Janusz Kalida
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
POL
POL
POL
POL
POL
21
13
7
13
13
87.7168 
 
 
 
 
9.10533
15519
01617
05431
Ryszard Pałasz
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
Andrzej Syrek
POL
POL
POL
POL
13
9
11
13
-6.9060 
 
 
 
10.13412
06620
06621
05859
Zuzanna Moszczyńska
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Artur Wasiak
POL
POL
POL
POL
9
17
15
13
-10.1053 
 
 
 
11.05893
12575
17274
06101
Jacek Batóg
Wojciech Bondarewicz
Marcin Dziembor
Paweł Stężała
POL
POL
POL
POL
7
7
3
5
87.3945 
 
 
 
12.14783
01318
08979
01726
Patryk Patreuha
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
Tomasz Winciorek
POL
POL
POL
POL
13
24
24
19
86.8338 
 
 
 
13.01539
04250
04451
07242
Wojciech Olański
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
Vytautas Vainikonis
LTU
LTU
LTU
LTU
21
21
21
19
85.8430 
 
 
 
14.07099
06554
05611
06815
05732
04740
Jerzy Olczyk
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Paweł Niedzielski
Piotr Wiankowski
POL
POL
POL
POL
POL
POL
11
21
21
21
19
21
83.8423 
 
 
 
 
 
15. 
 
 
 
Arianna Testa
Alessandro Galardini
Dimitrios Kapiris
Michail Soumplis
ITA
ITA
GRC
GRC
6
6
6
6
81.1015 
 
 
 
16.02501
08294
04360
06802
Mariusz Kowalski
Mariusz Bartkowski
Mirosław Makatrewicz
Tomasz Modrzejewski
POL
POL
POL
POL
15
18
13
13
80.728 
 
 
 
17. 
21315
21316
21314
Egons Lavendelis
Jelena Alfejeva
Martins Lorencs
Karlis Rubins
LVA
LVA
LVA
LVA
6
6
19
19
80.511 
 
 
 
18.13616
14186
06706
14157
Arunas Jankauskas
Ramunas Grigoraitis
Apolinary Kowalski
Sonata Simanaitiene
LTU
LTU
POL
LTU
6
6
24
6
80.141 
 
 
 
19. 
 
 
 
Aarne Rummel
Toivo Jullis
Marek Kolk
Marko Tenn
EST
EST
EST
EST
6
6
6
6
79.811 
 
 
 
20.17721
17554
17167
15511
Jakub Bazyluk
Jakub Dziuba
Tomasz Kiełbasa
Kacper Kopka
POL
POL
POL
POL
7
3
9
9
79.301 
 
 
 
21. 
 
 
 
Leo Luks
Jaanus Maripuu
Lauri Naber
Sven Sester
EST
EST
EST
EST
19
6
19
19
77.141 
 
 
 
22.06540
14420
15259
08899
06909
Bartosz Chmurski
Igor Chalupec
Dominika Ocylok
Marcin Osmański (brak aPKL)*
Anna Sarniak
POL
POL
POL
POL
POL
24
7
4
5
21
75.441 
 
 
 
 
23.07849
16259
02933
02966
08308
Bogdan Szulejewski
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
Kamil Walczyk
POL
POL
POL
POL
POL
21
7
18
15
9
74.451 
 
 
 
 
24. 
 
 
 
Jorma Valta
Antti Elsinen
Tiina Elsinen
Markku Pekkinen
FIN
FIN
FIN
FIN
6
6
6
6
73.311 
 
 
 
25. 
 
 
 
 
 
Lars Goldberg
Göte Berntsson
Ulla-Britt Goldberg
Peter Görnandt
Henrik Wegnelius
Björn Wenneberg
SWE
SWE
SWE
SWE
SWE
SWE
6
6
6
6
6
6
70.471 
 
 
 
 
 
26.19830
18221
18222
17545
Wojciech Bąk
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
Franciszek Kurlit
POL
POL
POL
POL
4
4
3
4
69.011 
 
 
 
27.21317
 
 
 
11656
Maija Romanovska
Janis Bethers
Florinel Filip
Bogdan Marina
Elena Shokhan
LVA
LVA
ROU
ROU
LTU
6
6
6
19
7
68.291 
 
 
 
 
28. 
 
 
 
Gunnar Andersson
Patrik Eriksson
Pär Ol-mars
Andreas Westman
SWE
SWE
SWE
SWE
6
6
6
6
68.161 
 
 
 
29.04198
04535
07221
04842
Adolf Bocheński
Dariusz Bogucki
Andrei Kavalenka
Leszek Sztyrak
POL
POL
LTU
POL
15
18
7
19
63.021 
 
 
 
30.19349
19268
14156
 
Marius Barysas
Remigijus Mackus
Gintaras Simanaitis
Kornelija Vasauskaite
LTU
LTU
LTU
LTU
6
6
6
6
48.361 
 
 
 
31.07164
 
 
 
Sviatlana Badrankova
Ronald Kalf
Laurence Kane
Ulrich Schweding
LTU
DEU
DEU
DEU
6
6
6
6
47.281 
 
 
 
32.21060
21170
18966
20921
20914
21040
Katarzyna Stachowiak
Hubert Bobrowski
Jacek Grzempowski
Jolanta Lewandowska
Marta Lewandowska
Maciej Nowakowski
POL
POL
POL
POL
POL
POL
2.5
1.5
2
1.5
1.5
1.5
43.911 
 
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

* brak lub inna wartość aPKL z uwagi na kwestie regulaminowe, np. brak frekwencji

Łącznie 8553 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/vilnius/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.06:01:17 (0.3276/154) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.