Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6224/30787 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP** o Podkowę Kasztanki Marszałka
Podkowa Kasztanki Marszałka - Krobia
sobota, 11 listopada 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.18677
05110
Andrzej Kita
Leszek Kita
KP
KP
2
4
64.647538II
II
2.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
61.676432III
III
3.03647
03785
Cezary Bołądź
Roman Kowalkowski
KP
KP
9
7
59.055427III
III
4.18501
14466
Jacek Kostrzewski
Aleksandra Różańska
KP
KP
3
2.5
57.384523 
 
5.03724
03815
Leszek Hejne
Michał Lewiński
LB
KP
7
13
56.903518 
 
6.10898
03801
Zbigniew Ehlert
Jerzy Kurzawski
KP
KP
5
7
56.672513 
 
7.08370
12018
Bartłomiej Kamelski
Andrzej Wilemski
KP
KP
7
7
54.40158 
 
8.03841
03925
Jerzy Masłoń
Roch Rupniewski
KP
KP
13
11
54.17147 
 
9.09455
18224
Henryk Komodziński
Marek Nicewicz
KP
KP
2
2.5
53.69126 
 
10.09764
20047
Bogusz Nalazek
Witold Posadzy
KP
KP
7
4
52.02105 
 
11.08377
10999
Edward Guziołek
Krzysztof Stodólny
KP
KP
2
1.5
51.4395 
 
12.03750
18557
Julian Jurski
Ewa Kita
KP
KP
11
4
51.0774 
 
13.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
WP
KP
9
12
50.8353 
 
14.03820
04011
Jarosław Łakomy
Michał Włoszek
KP
KP
7
7
50.7142 
 
15.19386
12045
Andrzej Ciechacki
Mirosław Skarbek
KP
KP
3
4
49.5221 
 
16.18259
12860
Maria Pruchniewska
Elżbieta Zalewska
KP
KP
2
3
48.9311 
 
17.22365
22422
Ryszard Welka
Krystian Żuchowski
KP
KP
0.5
0
47.7411 
 
18.18237
18238
Janusz Chojnowski
Jerzy Jankowski
KP
KP
2
2
47.6211 
 
19.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
3
47.6211 
 
20.18225
21815
Marek Farbiszewski
Krzysztof Kochanowski
KP
KP
2
1
47.3811 
 
21.17228
20201
Mirosław Derwojed
Piotr Mizak
KP
KP
3
2
47.3811 
 
22.18933
20116
Tomasz Jaworski
Kazimierz Wierzbowski
KP
KP
2.5
2.5
47.1411 
 
23.06329
10022
Andrzej Jaroński
Piotr Urbański
MA
MA
5
4
46.7911 
 
24.21658
21677
Andrzej Nasierowski
Tomasz Perduta
KP
KP
2
2
46.3111 
 
25. 
03751
Dorota Jastrzębska
Ludwik Jurzysta
-
KP
0
1.5
43.6911 
 
26.16229
16230
Anna Leśniewska
Andrzej Rywocki
KP
KP
4
4
43.6911 
 
27.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
4
5
42.2611 
 
28.10864
18514
Józef Adamski
Zbigniew Leśniewski
KP
KP
5
2
41.6711 
 
29. 
 
Renata Klonowska
Marta Nowacka
-
-
0
0
38.9311 
 
30.22580
 
Krzysztof Kacprowicz
Maciej Korzeniowski
KP
-
1
0
38.6911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 782 punkty PKL, w tym 414 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2023/SCPP/W-231111pod.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-28 g.18:13:28 (0.1878/70) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.