Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5851/31158 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Październik 2023
Śląski WZBS
Bielsko-Biała

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.13992Mariusz BakalarskiSL2.53
2.07271Adrian BakalarzSL915
3.19873Janusz BakalarzSL14
4.21679Józef ChowaniecSL112
5. Joanna CiosSL015
6.03104Kazimierz CiosSL1110
7.07144Tadeusz DudziakSL52
8.18516Aleksander FedkoSL11
9.21601Natalia FręchowiczSL1.53
10. Andrzej Gacek-01
11.18517Elżbieta GacekSL1.51
12.03144Marian GacekSL315
13. Andrzej GarusSL02
14.19606Ireneusz GórskiSL11
15.01803Stanisław GórskiOP53
16.16435Janusz HamryszakSL21
17.20168Bogusław JaroszSL313
18.10616Piotr KamińskiSL57
19. Jan KantykaSL01
20.21533Magdalena KapałaSL21
21. Tomasz KłysSL72
22.18518Maria KobyniewiczSL1.51
23.18742Andrzej KocurekSL210
24.18743Tomasz KocurekSL210
25. Ewa KolberSL01
26.22413Tomasz KoniecznySL13
27.07343Janusz KozulaSL41
28. Stanisław Kóska-02
29.03281Leszek KrzeczekSL98
30.13123Andrzej ŁadaDS2.52
31.18520Krystyna MaczyńskaSL02
32.18521Jan MaczyńskiSL02
33.08532Mieczysław MadejSL41
34. Janusz MalczakSL01
35.07369Zbigniew MańdokSL515
36.21531Zuzanna MieszukSL0.52
37.18522Janina Miklaszewska-FalkiewiczSL0.51
38.03370Jerzy MiśSL513
39.17609Krzysztof MólSL12
40.17607Jadwiga MysłowskaSL1.54
41.18633Jolanta OkręglickaSL1.515
42.17208Marian PająkSL0.53
43. Alicja PietrasSL01
44.07443Wiesław PuchałaSL51
45.03449Jan PustelnikSL710
46.20009Roman PuzońSL1.513
47.03461Jerzy RebajnSL43
48. Zdzisław RozkrutSL02
49.23036Andrzej SmagońSL02
50. Elżbieta SoberaSL01
51.15336Andrzej StarzykSL55
52.07475Jerzy StworzewiczSL1313
53.17383Łukasz StworzewiczSL320
54.20641Maximilian SzemikSL2.52
55.07421Tadeusz SzendzielarzSL516
56. Adam SzurmanSL01
57.21408Krzysztof ŚwiątkowskiSL2.51
58. Bogusław TarnowskiSL01
59. Otton TenglerSL01
60.19207Jolanta TrojanowskaSL12
61.03562Jerzy UjmaSL124
62.18455Pietro VinciSL23
63. Leszek WiesiołekSL01
64.01905Andrzej WojnarowskiOP73
65.19209Danuta WylonSL0.52
66.17350Janusz ZagałaSL21
67.13422Leszek ZielińskiSL42
68. Roman ZielińskiSL01
69. Jan ZielńskiiSL01
70. Maciej ZychSL01

Łącznie 326 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://bsbs.pl/index.php/wyniki-turniejow

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-23 g.19:10:07 (2.0389/80) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.