Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6319/31172 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Memoriał Marka Kochowicza
GP KP 2024 max - Memoriał dra inż. Marka Kochowicza
sobota, 13 stycznia 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
13
18
63.057035III
III
2.17294
13570
Marek Bałabuch
Piotr Proporowicz
KP
KP
4
5
60.546030III
III
3.03647
12018
Cezary Bołądź
Andrzej Wilemski
KP
KP
9
7
60.495025 
 
4.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
15
17
60.144121 
 
5.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
58.853116 
 
6.08370
03785
Bartłomiej Kamelski
Roman Kowalkowski
KP
KP
7
7
58.602211 
 
7.03724
03978
Leszek Hejne
Jarosław Śmieszek
KP
KP
7
15
53.20147 
 
8.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2.5
2.5
52.57137 
 
9.03744
17819
Andrzej Jarmużek
Zbigniew Witt
KP
KP
5
2.5
51.91116 
 
10.09355
03867
Mariusz Grabowski
Jan Nawrocki
KP
KP
9
9
51.8495 
 
11.09764
20047
Bogusz Nalazek
Witold Posadzy
KP
KP
7
4
51.7784 
 
12.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
2
51.6963 
 
13.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
51.2053 
 
14.13003
22579
Mariusz Bielski
Piotr Pawełkiewicz
KP
KP
5
1.5
50.8132 
 
15.18933
20201
Tomasz Jaworski
Piotr Mizak
KP
KP
2.5
2.5
49.5911 
 
16.03696
03820
Leszek Falkowski
Jarosław Łakomy
KP
KP
13
7
49.0811 
 
17.19462
14956
Eugeniusz Kowalikowski
Wiesław Pytliński
KP
KP
2
2.5
48.6711 
 
18.19420
22370
Marek Grużewski
Bogdan Podgajny
KP
KP
2.5
1.5
48.5911 
 
19.03740
09291
Roman Janczarek
Andrzej Sielużycki
KP
KP
5
3
47.4611 
 
20.03635
09259
Dariusz Bartoś
Kazimierz Ligęza
KP
KP
4
7
47.4211 
 
21.18080
04013
Sylwia Szczepańska
Jarosław Wojnowski
KP
KP
2
2.5
47.1211 
 
22.03658
03885
Czesław Bury
Józef Palewicz
KP
KP
5
5
46.6211 
 
23.15854
15722
Mirosław Kuśmierek
Karol Nowak
KP
KP
2
3
45.5611 
 
24.10898
03739
Zbigniew Ehlert
Jarosław Jamroszczak
KP
KP
5
4
44.6011 
 
25.14655
04034
Arkadiusz Stanisławski
Tadeusz Żurek
KP
KP
3
5
44.5911 
 
26.21821
06697
Antoni Danek
Jarosław Kostrzewa
WP
MA
1
11
43.9311 
 
27.18932
03788
Krzysztof Dzierżak
Eugeniusz Krawczyk
KP
KP
3
9
42.8911 
 
28.18943
03857
Witold Chmarzyński
Jerzy Mojsiewicz
KP
KP
2.5
5
42.0611 
 
29.16336
22842
Włodzimierz Maćkowski
Waldemar Sawicki
KP
KP
3
1
35.8511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 716 punktów PKL, w tym 380 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2024/GP/MAX/Kochowicz/W-koch2024.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.16:39:10 (0.2702/70) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.