Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6320/31310 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Memoriał Bogdana Szmuca
GP KP max - Memoriał Bogdana Szmuca
sobota, 10 lutego 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03647
12018
Cezary Bołądź
Andrzej Wilemski
KP
KP
9
7
61.49100II
II
2.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
61.0391III
III
3.03978
03987
Jarosław Śmieszek
Piotr Turowski
KP
KP
15
11
59.8884III
III
4.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
59.4177 
 
5.17230
18501
Krzysztof Bonowicz
Jacek Kostrzewski
KP
KP
3
3
57.6970 
 
6.14655
04034
Arkadiusz Stanisławski
Tadeusz Żurek
KP
KP
3
5
56.8463 
 
7.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
11
55.4656 
 
8.03763
04012
Leszek Kawski
Andrzej Wojnowski
KP
KP
9
5
55.4149 
 
9.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
55.1242 
 
10.04704
22618
Maciej Stasiński
Wiktor Stasiński
PM
PM
3
1.5
54.4135 
 
11.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
13
17
54.3428 
 
12.13003
12229
Mariusz Bielski
Robert Rychlicki
KP
KP
5
7
54.3220 
 
13.09355
03820
Mariusz Grabowski
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
7
54.1619 
 
14.03740
09291
Roman Janczarek
Andrzej Sielużycki
KP
KP
5
4
54.1018 
 
15.03841
03925
Jerzy Masłoń
Roch Rupniewski
KP
KP
13
11
53.9717 
 
16.08370
03785
Bartłomiej Kamelski
Roman Kowalkowski
KP
KP
7
7
53.6116 
 
17.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
13
18
53.1114 
 
18.04829
04848
Marek Pietrzak
Maria Tomczewska
PM
PM
7
7
52.6913 
 
19.18677
13339
Andrzej Kita
Jan Siwczyński
KP
KP
2.5
3
52.4512 
 
20.04551
04399
Robert Czarnecki
Tomasz Patalan
PM
PM
5
7
52.3911 
 
21.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
52.2010 
 
22.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2.5
2.5
51.928 
 
23.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
4
51.737 
 
24.17294
13570
Marek Bałabuch
Piotr Proporowicz
KP
KP
4
5
51.626 
 
25.06923
15477
Jacek Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
7
9
51.535 
 
26.16336
15722
Włodzimierz Maćkowski
Karol Nowak
KP
KP
3
3
50.704 
 
27.06488
13707
Wiesław Andruk
Mirosław Małypan
WM
PM
9
5
50.622 
 
28.16456
06355
Sylwester Sokół
Lech Warwocki
LD
LD
5
9
50.541 
 
29.03821
22579
Maciej Łaniewski
Piotr Pawełkiewicz
KP
KP
7
1.5
49.801 
 
30.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
49.611 
 
31.10898
03739
Zbigniew Ehlert
Jarosław Jamroszczak
KP
KP
5
4
49.561 
 
32.03635
08380
Dariusz Bartoś
Aleksander Tomczak
KP
KP
4
2.5
49.231 
 
33.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
4
12
49.221 
 
34.19462
14956
Eugeniusz Kowalikowski
Wiesław Pytliński
KP
KP
2
2.5
49.061 
 
35.19095
19463
Krzysztof Jakubowicz
Bogdan Kowalczyk
KP
KP
1.5
4
48.781 
 
36.03714
08052
Andrzej Grela
Bohdan Pliszka
KP
KP
9
7
48.241 
 
37.22115
22072
Agata Gaweł
Remigiusz Gaweł
PM
PM
1
1
48.021 
 
38.19420
22370
Marek Grużewski
Bogdan Podgajny
KP
KP
2.5
1.5
47.601 
 
39.03954
03982
Maciej Sukniak
Adam Tomczak
KP
KP
4
4
47.421 
 
40.08385
07501
Aleksander Czarnecki
Jan Styczyński
KP
KP
3
5
47.051 
 
41.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
46.911 
 
42.03724
03815
Leszek Hejne
Michał Lewiński
KP
KP
7
13
46.421 
 
43.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
46.291 
 
44.06103
10401
Wacław Stupnicki
Marek Szabałowski
ZP
ZP
4
3
45.731 
 
45.03744
17819
Andrzej Jarmużek
Zbigniew Witt
KP
KP
5
2.5
45.611 
 
46.18933
20201
Tomasz Jaworski
Piotr Mizak
KP
KP
3
2.5
45.451 
 
47.03788
09259
Eugeniusz Krawczyk
Kazimierz Ligęza
KP
KP
9
7
45.221 
 
48.22357
17867
Jan Dzedzej
Andrzej Kłyk
KP
KP
2
2.5
45.181 
 
49.08251
03864
Adam Kozłowski
Bogdan Najmrodzki
KP
KP
4
9
43.531 
 
50.09764
08379
Bogusz Nalazek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
7
4
43.071 
 
51.22288
19599
Edward Niewolny
Włodzimierz Suchodolski
KP
KP
1
1.5
42.401 
 
52.22356
 
Ryszard Dzedzej
Wojciech Safian
KP
-
3
0
41.291 
 
53.12678
22422
Tomasz Gawrys
Krystian Żuchowski
PM
KP
2
0
39.661 
 
54.21889
21888
Małgorzata Niedzielska
Tomasz Niedzielski
KP
KP
1.5
1.5
39.301 
 
55.03658
12278
Czesław Bury
Michał Dolny
KP
KP
5
3
37.591 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1810 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2024/SCPP/W-240210s.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.15:43:55 (2.2865/122) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.