Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6318/31312 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

53. OTP** Śnieżny Płatek
53. OTP** Śnieżny Płatek
niedziela, 11 lutego 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.16807
03512
Dariusz Sołtysik
Wojciech Sołtysik
SL
DS
2.5
7
65.99100II
II
2.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
SW
SL
17
9
65.0895III
III
3.03455
03588
Jerzy Radomski
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
12
5
62.4490III
III
4.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
11
61.7486 
 
5.03422
03620
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
SL
SL
9
13
61.7182 
 
6.21536
12899
Milena Gryzło
Michał Wróbel
SL
MA
2
11
61.2178 
 
7.01239
03170
Robert Biel
Cezary Góra
DS
SL
11
9
59.1974 
 
8.03221
10954
Paweł Jończyk
Stanisław Makuch
SL
SL
5
3
58.5170 
 
9.03184
03185
Artur Guła
Zbigniew Guła
SL
SL
15
13
58.0866 
 
10.01785
16178
Tomasz Baranowski
Leszek Tarnogrodzki
OP
OP
5
4
57.6762 
 
11.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
OP
OP
15
7
57.4858 
 
12.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
PM
4
21
57.3454 
 
13.03064
07341
Michał Błach
Ireneusz Kowalczyk
MA
SL
7
21
57.1350 
 
14.10219
03621
Jacek Stokowacki
Krzysztof Zieliński
SL
SL
5
7
56.9746 
 
15.07079
05876
Zbigniew Frank
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
5
9
56.9242 
 
16.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
DS
7
21
56.2438 
 
17.03562
01905
Jerzy Ujma
Andrzej Wojnarowski
SL
OP
12
7
55.7834 
 
18.22099
19178
Witold Dobroszek
Mirosław Rumak
LD
LD
1.5
2
55.7430 
 
19.18246
11584
Krzysztof Malejka
Wanda Wiszniewska
OP
OP
2
3
55.4926 
 
20.07090
06348
Anna Kowalska
Tomasz Radwański
LD
LD
13
5
54.8422 
 
21.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
4
54.5820 
 
22.07725
15757
Grzegorz Superson
Marcin Wilczyński
MP
MP
15
7
54.5719 
 
23.05713
08994
Mirosław Marszał
Jacek Szkup
LD
LD
5
5
54.5719 
 
24.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
9
11
54.3518 
 
25.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
7
7
54.3417 
 
26.01621
01910
Wojciech Sękowski
Roman Zabłocki
DS
OP
5
5
54.3317 
 
27.03270
15346
Marek Kozik
Wojciech Szuba
SL
SL
4
3
54.2116 
 
28.01798
01894
Stanisław Dziemidowicz
Przemysław Trólka
OP
OP
4
3
54.2015 
 
29.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
54.1015 
 
30.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
5
53.8714 
 
31.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
4
3
53.6913 
 
32.05615
07542
Jarosław Gąsiorowski
Marek Tekieli
LD
OP
13
9
53.2113 
 
33.17539
14525
Kacper Kuflowski
Przemysław Kurzak
MA
MP
5
4
53.0812 
 
34.22397
21538
Jakub Bździuch
Jan Luber
SL
SL
1.5
2
52.9111 
 
35.18890
05856
Vasil Valchev
Piotr Walczak
LU
WP
7
21
52.6910 
 
36.15519
01736
Piotr Kulesza
Jacek Wojnarowicz
ZP
DS
9
11
52.6510 
 
37.19686
03498
Jerzy Lewkowicz
Zbigniew Słaby
SL
SL
1
7
52.639 
 
38.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
52.118 
 
39.12439
05656
Arkadiusz Gotwald
Andrzej Kaźmierczak
LD
LD
5
7
51.888 
 
40.17735
13749
Witold Lisicki
Wiesław Piskozub
OP
OP
3
3
51.337 
 
41.15345
03141
Sławomir Brodziński
Rafał Furgal
SL
SL
3
4
51.266 
 
42.05611
03497
Dominik Filipowicz
Jerzy Skwark
DS
SL
21
15
50.686 
 
43.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
KP
5
7
50.595 
 
44.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
50.304 
 
45.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
50.294 
 
46.01782
01873
Piotr Andres
Jan Ratajczak
OP
OP
5
5
50.203 
 
47.07130
01843
Eugeniusz Konik
Mieczysław Małek
OP
OP
5
5
49.982 
 
48.01882
01881
Andrzej Skotniczny
Marek Skotniczny
OP
OP
9
7
49.722 
 
49.05592
20919
Dariusz Cygan
Leszek Supera
LD
LD
4
2
49.661 
 
50.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
5
3
49.581 
 
51.07158
01863
Zbigniew Hałaczkiewicz
Zbigniew Owczarek
LU
OP
5
2.5
49.511 
 
52.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
4
49.491 
 
53.23339
21210
Gabriela Banaś
Franciszek Kierepka
SL
SL
0
2
49.301 
 
54.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
49.301 
 
55.20168
03370
Bogusław Jarosz
Jerzy Miś
SL
SL
3
5
49.301 
 
56.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
2
4
49.181 
 
57.16276
16279
Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
SL
SL
3
3
49.061 
 
58.03061
01323
Andrzej Biernacki
Rafał Gregorowicz
SL
SL
4
3
48.981 
 
59.23499
11244
Anna Banaś
Tomasz Kierepka
SL
SL
0
2
48.751 
 
60.13638
18072
Włodzimierz Biernacki
Krzysztof Olejnik
LD
LD
3
3
48.651 
 
61.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
5
48.431 
 
62.21337
16699
Anna Napierajczyk
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
1.5
5
48.411 
 
63.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
48.361 
 
64.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
5
5
48.271 
 
65.07271
03237
Adrian Bakalarz
Szymon Kapała
SL
MP
9
7
48.211 
 
66.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
SL
SL
5
4
47.901 
 
67. 
03578
Zygmunt Adrianek
Dietmar Warzecha
NZ
SL
0
5
47.681 
 
68.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
3
2
47.501 
 
69.20172
 
Andrzej Dreksler
Włodzimierz Seifryd
SL
-
0
0
47.311 
 
70.22413
22412
Tomasz Konieczny
Jan Kulik
SL
SL
1
0.5
47.221 
 
71.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
5
5
47.061 
 
72.21584
03234
Jacek Fidler
Krzysztof Kalita
SL
SL
2
5
47.031 
 
73.16278
02693
Janusz Jabłoński
Paweł Korombel
SL
SL
3
5
46.911 
 
74.01839
14302
Maciej Macewicz
Edward Michalak
OP
OP
7
3
46.841 
 
75.18553
23633
Marcin Garbarczyk
Adam Królak
LD
WP
1.5
0
46.571 
 
76.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
9
7
46.511 
 
77.03388
03448
Marek Nicieja
Jan Pudlik
SL
SL
5
9
46.211 
 
78.21670
03435
Marek Bogacz
Ireneusz Płocha
SL
SL
1.5
4
46.131 
 
79.17822
17821
Alojzy Drewniak
Dariusz Kulita
OP
OP
3
3
45.911 
 
80.03107
07167
Jacek Czaja
Eryk Hamerski
SL
OP
5
4
45.211 
 
81.01868
01908
Włodzimierz Pocztowski
Ryszard Wójtowicz
OP
OP
7
9
45.211 
 
82. 
 
Krzysztof Brzózka
Krzysztof Bukowski
-
-
0
0
44.911 
 
83.03262
03263
Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
SL
SL
4
5
44.881 
 
84.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
44.631 
 
85.14870
03063
Mieczysław Antosz
Tadeusz Biskup
SL
SL
3
7
44.301 
 
86.23537
23536
Maja Jackowska
Dominika Janowiec
SL
SL
0
0
43.611 
 
87.13411
21512
Michał Kaleta
Kaja Pustułka
LU
SL
7
2
43.101 
 
88. 
 
Marek Konina
Józef Ulfik
NZ
NZ
0
0
42.021 
 
89.22374
21408
Justyna Kulińska
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
0.5
2.5
41.601 
 
90.19175
18201
Roman Jagielski
Kordian Kułak
LD
LD
0
0.5
39.591 
 
91.01833
01917
Andrzej Lamla
Andrzej Zieleń
OP
OP
2.5
3
39.581 
 
92.19873
12514
Janusz Bakalarz
Jan Twardowski
SL
SL
1
0
39.301 
 
93. 
 
Rafał Balt
Jerzy Szwakopf
-
-
0
0
39.241 
 
94.22869
20411
Zuzanna Ajzerman
Wojciech Łempiński
SL
SL
0
1
34.481 
 
95.23545
23544
Franciszek Błasiak
Rafał Starzyk
SL
SL
0
0
32.251 
 
96.23340
22864
Hanna Banaś
Zuzanna Pniok
SL
SL
0
0
31.671 
 
97.23540
23538
Klaudia Gawron
Lena Kowalska
SL
SL
0
0
29.051 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3110 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-13 g.07:54:29 (0.3121/204) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.