Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6577/31327 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Mityng Nadwiślański Brzeg
OTP** Maksy
niedziela, 18 lutego 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.13622
06780
Mirosław Łopaciuk
Anna Mandecka
MA
MA
5
7
60.94100II
II
2.08854
07061
Joanna Przytycka
Marek Różański
MA
MA
4
11
60.0387III
III
3.09734
15023
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łangowski
MA
MA
5
5
59.4876III
III
4.09702
13463
Sławomir Sierocki
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
5
5
58.9165 
 
5.06577
15582
Zygmunt Dumała
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
4
57.4254 
 
6.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
56.5943 
 
7.16879
06707
Piotr Kopko
Maciej Kowalski
MA
MA
2.5
12
56.4132 
 
8.06332
06813
Michał Kilanowski
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
56.1320 
 
9.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
55.9719 
 
10.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
7
54.9217 
 
11.08543
19157
Marek Jaroszkiewicz
Grażyna Jaskulska
MA
MA
4
3
53.2814 
 
11.06549
07043
Igor Ciborowski
Sandra Różańska
MA
MA
5
4
53.2814 
 
13.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
53.1611 
 
14.06556
12629
Sylwester Cieślak
Tomasz Magryś
MA
PK
12
4
53.139 
 
15.06515
09774
Piotr Boniński
Krzysztof Kwiatkowski
MA
MA
3
5
51.917 
 
16.21817
21124
Dorota Oraczewska
Katarzyna Pogłód
MA
MA
1
1.5
51.725 
 
17.06616
10107
Łukasz Grodzicki
Paweł Handke
MA
MA
5
3
51.563 
 
18.12456
21144
Krzysztof Stefaniak
Krzysztof Szufnara
MA
MA
3
2
51.331 
 
19.21351
21695
Elżbieta Chmielowska
Małgorzata Olejnik
MA
MA
1.5
1.5
50.501 
 
20.09607
10340
Henryk Przybysławski
Michał Tuczyński
MA
MA
5
3
50.031 
 
21.22157
22316
Piotr Szymański
Paweł Wydra
MA
MA
1.5
1
49.881 
 
22.22359
22358
Anna Branicka
Andrzej Giluk
MA
MA
1
1
49.561 
 
23.21761
22430
Dominika Kachniarz
Kacper Stankiewicz
MA
MA
1
0.5
49.331 
 
24.14006
14534
Andrzej Tarlecki
Roman Wajs
MA
MA
4
4
48.831 
 
25.17061
15156
Urszula Kielak
Hanna Probola
MA
MA
3
4
47.691 
 
26.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
3
4
47.301 
 
26.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
5
5
47.301 
 
28.18270
15404
Piotr Chrząstowski-Wachtel
Włodzimierz Tabaczyński
MA
MA
2.5
1.5
46.361 
 
29.19345
08116
Bożena Jacuch
Edward Windorpski
MA
MA
2.5
4
46.201 
 
30.22584
19331
Monika Prasek
Michał Szołucha
MA
MA
1
1.5
41.951 
 
31.23355
03023
Agnieszka Afek
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
0.5
2
41.131 
 
32. 
 
Anna Adach-Maciejewska
Ewa Głowacka
-
-
0
0
38.591 
 
33.21231
17683
Czesław Kornatka
Darla Szywalska
MA
MA
1
1.5
36.831 
 
34.23081
23076
Urszula Kozak
Natalia Marczykiewicz
MA
MA
0.5
0.5
36.411 
 
35. 
10189
Kamil Kacprzak
Ellena Marczykiewicz-Olech
-
MA
0
2
36.021 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1188 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/wyniki/inne2024/NO240218/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.16:12:01 (2.2139/80) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.