Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6359/31423 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* o Puchar Burmistrza Milicza
Milicka Wiosna Brydżowa
niedziela, 10 marca 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
21
7
65.967035III
III
2.15519
01736
Piotr Kulesza
Jacek Wojnarowicz
ZP
DS
9
11
59.836131III
III
3.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
7
59.425226 
 
4.01321
09568
Jarosław Grabek
Mariusz Ilnicki
DS
DS
3
9
58.834422 
 
5.20186
05670
Anna Kozikowska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
2.5
15
55.833618 
 
6.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
54.582814 
 
7.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
54.331910 
 
8.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
7
54.25147 
 
9.12418
10494
Artur Janoś
Krzysztof Tokar
DS
DS
4
4
53.92137 
 
10.01242
13781
Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
DS
DS
2.5
1
53.83116 
 
10.12691
01725
Stanisław Borowiec
Dariusz Wincenty
DS
DS
5
11
53.83116 
 
12.01277
01670
Krzysztof Ćwik
Jan Szamkołowicz
DS
DS
5
7
52.6784 
 
13.11213
01289
Edmund Budka
Marek Duczmal
DS
DS
2.5
4
51.7574 
 
14.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
5
5
50.9253 
 
14.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
50.9253 
 
14.20153
01691
Wiesława Mirosław
Grzegorz Tarka
DS
DS
3
5
50.9253 
 
17.14051
13143
Joanna Brandt
Karol Lis
DS
DS
2
2
50.3311 
 
18.01288
10479
Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
DS
DS
12
5
50.1711 
 
19.08165
22045
Marek Czerniawski
Hanna Jaworska
DS
DS
5
1
49.6711 
 
20.01826
05856
Janusz Kościelny
Piotr Walczak
WP
WP
11
21
49.5011 
 
21.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
13
48.2511 
 
22.18907
23444
Marian Cząstka
Marian Krause
DS
DS
2.5
0
47.6711 
 
23.01224
01662
Marek Bałdysz
Tomasz Struzik
DS
DS
13
5
47.4211 
 
24.13065
01465
Anna Jankowska
Robert Łukomski
DS
DS
5
3
47.1711 
 
25.19926
20261
Jacek Barski
Roger Szarek
DS
DS
3
2.5
47.0011 
 
26.10497
01779
Ryszard Wojtala
Roman Żyto
DS
DS
4
4
45.4211 
 
27.08567
01613
Maciej Barszczewski
Marek Rzeszutek
DS
DS
3
7
45.2511 
 
28.01450
08574
Bogdan Leśniak
Mariusz Szumski
DS
DS
5
2.5
44.9211 
 
28.01211
01437
Janusz Adamowicz
Zdzisław Kunc
DS
DS
5
11
44.9211 
 
30.01608
01744
Marek Rużyło
Krzysztof Wójcik
DS
DS
5
7
44.6711 
 
31.12383
17313
Andrzej Chodowski
Stanisław Korona
DS
DS
4
3
42.7511 
 
32.01325
01655
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
DS
DS
5
5
41.9211 
 
33.22961
22962
Julia Durkacz
Wiktoria Miałkowska
DS
DS
0
0
31.5011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 812 punktów PKL, w tym 432 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.17:13:14 (0.2480/76) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.