Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6607/31599 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* memoriał Zbyszka Halata
Mem. Zbyszka Halata
niedziela, 14 kwietnia 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02261
08330
Krzysztof Hajkowski
Paweł Marczak
LB
LB
9
4
59.537035III
III
2.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
7
59.206030III
III
3.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
5
4
58.205025 
 
4.10365
10364
Grzegorz Hajkowicz
Marek Stolarczyk
LB
LB
2
2.5
57.954121 
 
5.09994
10343
Adam Małecki
Waldemar Marczyński
LB
LB
5
3
56.543116 
 
6.10366
10406
Andrzej Niziałek
Stanisław Tokarski
LB
LB
3
1.5
56.182211 
 
7.02000
02109
Janusz Hliwa
Jerzy Poślednik
LB
LB
7
5
56.10147 
 
8.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
5
55.45137 
 
9.11405
02105
Kacper Dąbrowski
Grzegorz Pogodziński
LB
LB
1
5
54.60116 
 
9.16173
10651
Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
2
2.5
54.6095 
 
11.04873
05081
Bogusław Barański
Marek Juszczak
WP
WP
4
5
53.7884 
 
12.02395
02126
Krzysztof Rogoziński
Sebastian Simonienko
WP
LB
12
5
53.3963 
 
13.02057
02199
Radosław Liskowiak
Wiesław Żegilewicz
LB
LB
5
12
53.3553 
 
14.14307
09996
Jadwiga Bakalarska
Krzysztof Sinicki
LB
LB
2.5
5
51.2132 
 
15.02037
02116
Tadeusz Kowalicki
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
9
49.6211 
 
16.03472
03588
Kazimierz Róg
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
7
48.7811 
 
17.02040
09356
Skarbimir Kozar
Agnieszka Ziomek
LB
LB
5
2.5
48.4711 
 
18.02071
02156
Marek Marciniak
Czesław Szymański
LB
LB
5
4
47.8911 
 
19.12345
19152
Andrzej Dudkiewicz
Stanisław Gorzelak
LB
LB
2.5
1
47.6711 
 
20.11672
02042
Janusz Dworzecki
Aleksander Kozłowski
LB
LB
3
4
47.4211 
 
21.01995
02058
Krzysztof Gromadziński
Lech Lorkiewicz
LB
LB
4
4
47.1511 
 
22.01968
02074
Sławomir Drewalski
Bogusław Mazierski
LB
LB
5
4
46.7211 
 
23.01952
03861
Andrzej Choniawko
Leszek Moszczyński
LB
LB
13
7
46.0811 
 
24.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
LB
LB
2
2
45.5411 
 
25.07910
02119
Zbigniew Pietrzak
Edward Sajkowski
LB
LB
2
4
45.1211 
 
26.18409
11401
Dariusz Forycki
Robert Komar
LB
LB
4
4
44.1011 
 
27.22495
12346
Marta Haszkiewicz
Andrzej Włodarczak
LB
LB
1.5
2.5
37.9411 
 
28.22839
23256
Małgorzata Kańduła
Bernard Sławiński
WP
WP
0
0
32.6211 
 
29.02121
02131
Ryszard Sakowicz
Ryszard Smejda
MA
LB
19
7
29.6211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 716 punktów PKL, w tym 380 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-23 g.11:35:33 (0.1651/68) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.