Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6235/31702 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Kongres Poznański
OTP** 2. Kongresowy - barometr
czwartek, 2 maja 2024r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04949
13491
Michał Dembiński
Marek Kudła
WP
WP
12
19
63.927538II
II
2.21850
19722
Wojciech Duda
Michał Korwek
MA
MA
2
2.5
62.937035III
III
3.02395
02126
Krzysztof Rogoziński
Sebastian Simonienko
WP
LB
12
5
62.026533III
III
4.18943
11550
Witold Chmarzyński
Piotr Marcinowski
KP
PM
2.5
17
60.656030 
 
5.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
58.075628 
 
6.09387
02185
Cezary Jarmuł
Damian Wroński
ZP
ZP
7
12
58.045126 
 
7.19724
18645
Bartosz Bejenka
Ewa Morawska
PD
WP
4
5
57.754724 
 
8.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
11
57.404221 
 
9.18284
17935
Aleks Bukat
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
4
5
55.873819 
 
10.02436
02199
Krzysztof Tumielewicz
Wiesław Żegilewicz
LB
LB
9
12
55.853317 
 
11.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
3
19
55.342915 
 
12.22099
19178
Witold Dobroszek
Mirosław Rumak
LD
LD
1.5
2
55.212412 
 
13.05045
09006
Przemysław Hauser
Adam Peszke
WP
WP
9
5
54.902010 
 
14.12253
15615
Jerzy Kozyczkowski
Waldemar Pietrasiewicz
WP
LB
11
2.5
54.18158 
 
15.20010
05192
Aneta Klaczyńska
Jarosław Lubczyński
WP
WP
2.5
5
54.14158 
 
16.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
7
4
54.13147 
 
17.21739
21754
Michał Grabowski
Kinga Maćkowiak
WP
WP
1.5
1
53.54137 
 
18.08097
04719
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
53.31126 
 
19.19899
20033
Milena Klimiuk
Dominik Magryś
MP
PK
4
4
52.71126 
 
20.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
52.26116 
 
21.09253
03740
Andrzej Drzewiecki
Roman Janczarek
KP
KP
5
5
52.25105 
 
22.05108
09110
Andrzej Kędzierski
Jarosław Nowak
WP
WP
5
2.5
52.1895 
 
23.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
13
52.0895 
 
24.11423
05450
Krzysztof Buzała
Rafał Szymański
WP
WP
5
5
52.0084 
 
25.04920
05371
Marek Bukowski
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
51.9274 
 
26.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
4
51.5763 
 
27.15511
19474
Kacper Kopka
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
9
2.5
51.0853 
 
28.04797
08859
Ryszard Konopka
Krzysztof Lewandowski
PM
DS
12
7
51.0353 
 
29.05226
09995
Andrzej Mazurek
Karol Mońko
WP
LB
12
5
50.8642 
 
30.15044
18502
Piotr Surdyk
Małgorzata Węglewska
WP
LB
5
3
50.6732 
 
31.21704
19723
Jakub Jaworski
Adam Rogowski
MA
MA
2
2.5
50.5421 
 
32.06556
22169
Sylwester Cieślak
Romuald Kąkiel
MA
PD
12
2.5
50.5421 
 
33.04551
08119
Robert Czarnecki
Waldemar Warzała
PM
PM
5
12
50.5211 
 
34.20167
18996
Magdalena Judek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2.5
49.9811 
 
35.14782
12374
Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
MA
DS
11
5
49.4411 
 
36.22752
18952
Piotr Michałkiewicz
Jerzy Węglarz
WP
WP
1.5
2
49.3811 
 
37.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
5
49.2711 
 
38.23209
21220
Marcel Prokopowicz
Jadwiga Stężała
MP
ZP
1.5
2
49.0811 
 
39.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
3
48.8411 
 
40.12093
10352
Jarosław Marczewski
Krzysztof Staśkiewicz
WP
WP
4
4
48.5011 
 
41.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
48.1511 
 
42.05081
05430
Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
WP
WP
5
5
47.9211 
 
43.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
47.7211 
 
44.23214
21642
Dorota Bździak
Lidia Nowak
WP
WP
0
1.5
47.6811 
 
45.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
4
5
47.4811 
 
46.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
3
47.2911 
 
47. 
 
Olena Golub
Sergio Nitsche
-
-
6
6
47.1711 
 
48.17254
09283
Krzysztof Jordan
Maciej Mizerka
WP
WP
4
4
47.1011 
 
49.22189
22288
Jan Ludwig
Edward Niewolny
WP
KP
1
1
46.8811 
 
50.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
46.8211 
 
51.18491
08768
Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Talarczyk
WP
WP
3
2
46.6011 
 
52.18119
05367
Bożena Budnik
Zbigniew Sabała
WP
WP
2.5
12
45.7511 
 
53.18677
20054
Andrzej Kita
Łukasz Taczalski
KP
LU
2.5
1
45.3111 
 
54.07902
02131
Damian Mazurak
Ryszard Smejda
LB
LB
7
7
44.4911 
 
55.22579
12229
Piotr Pawełkiewicz
Robert Rychlicki
KP
KP
2
7
44.3311 
 
56.14252
05876
Stefan Kopyt
Piotr Wulkiewicz
PD
LD
5
9
43.9911 
 
57.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
2
2
43.8511 
 
58.17741
05229
Marek Gapiński
Adam Meller
WP
WP
3
5
43.4911 
 
59.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
LU
1
7
43.1311 
 
60.17912
21750
Alicja Kaczmarek
Karolina Kaczmarek
WP
WP
2
1
42.9711 
 
61.17836
12629
Leszek Jędrzejczak
Tomasz Magryś
MA
PK
3
4
42.3011 
 
62.21234
20308
Monika Borowska
Marek Stawujak
MA
WP
1.5
2
42.2811 
 
63.20706
20133
Jakub Michalski
Franciszek Stężała
MP
ZP
3
2
40.7811 
 
64.21752
21743
Wiktoria Glura-Karasiewicz
Anna Gorwa
WP
WP
1
1
37.7311 
 
65.22313
22270
Marzena Bartel
Kinga Lesińska
WP
WP
1.5
0.5
34.6211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1610 punktów PKL, w tym 854 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/poznan/k2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.19:57:54 (0.2129/140) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.