Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6435/31752 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Kwiecień 2024
Wielkopolski WZBS
PKB Poniedziałek

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.23286Daniel AntosWP02
2.22313Marzena BartelWP16
3. Tamara Borkowicz-01
4.23162Małgorzata Borowiak-KoppeWP1.54
5.09119Barbara BorutaWP317
6.22166Hanna BukowiecWP0.52
7.22190Agnieszka BurkowskaWP02
8.23214Dorota BździakWP01
9.15644Robert CiesielskiWP312
10.20223Piotr CieślińskiWP2.55
11.19346Andrzej DachteraWP23
12.20068Alina Dobosz-SztubaLB21
13.22889Teresa DutkiewiczWP1.54
14.23697Józef DymonWP0.51
15.18491Tadeusz DziadykiewiczWP33
16.17984Krzysztof GalubińskiWP517
17.20349Izabela GórnickaLB21
18.19403Andrzej GrześkoWP23
19.24024Damian Herda-01
20.23121Mirosława IdziakWP13
21.23262Sławomir JanińskiWP01
22.20001Zofia KandulskaWP1.56
23.20043Hanna KempkaLB21
24.23418Mieczysław KozakWP111
25.22542Roman KrenzWP1.54
26.23452Aleksandra KrólikiewiczWP14
27.21548Agnieszka KwaczWP22
28.21131Maciej KwaczWP1.53
29.20045Renata LachowskaWP1.58
30.20046Witold LachowskiWP1.58
31.22189Jan LudwigWP13
32.21181Piotr ŁagodaWP23
33.05198Maciej ŁuczewskiWP1.52
34.12093Jarosław MarczewskiWP422
35.23090Jan MasarzWP06
36.22752Piotr MichałkiewiczWP17
37.23775Przemysław NapierałaWP05
38.22288Edward NiewolnyKP11
39.05282Jerzy NowakWP1321
40.21642Lidia NowakWP1.51
41.19727Waldemar PaternogaWP22
42.07701Leszek PatułaWP2.512
43.08769Sławomir PiechockiWP1321
44.19154Ewa PietrasWP11
45.19155Krzysztof PietrasWP11
46.23475Ciprian PitisWP03
47.16799Tomasz PowęzkaWP2.52
48.23991Włodzimierz PrendkiWP014
49.23275Maciej RopelewskiWP02
50.20079Anna RóżańskaLB21
51.23472Konrad SiemianowskiWP012
52.23883Marcin SkotnickiWP07
53.10352Krzysztof StaśkiewiczWP422
54.20308Marek StawujakWP211
55.05421Jerzy StefanowskiWP49
56. Arkadiusz Styranka-05
57.13607Jan SztubaWP2.51
58.22197Beata ŚwiatłowskaWP11
59.23261Magdalena TomczykWP0.53
60.23166Andrzej UrbańczykWP0.54
61.18502Małgorzata WęglewskaLB34
62.23288Małgorzata WojciechowskaWP13
63.21501Kazimierz WolińskiWP218
64.21827Przemysław WójcickiWP014
65.21182Jarosław ZdanowskiWP1.53
66.15655Małgorzata ZielonackaWP420
67.15651Andrzej ZielonackiWP2.52

Łącznie 406 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://brydz.pl/wyniki/240304DF/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.20:10:06 (2.2029/77) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.