Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6406/31766 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Luty 2024
Śląski WZBS
Turniej o Puchar Prezydenta Będzina

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.03064
07341
Michał Błach
Ireneusz Kowalczyk
MA
SL
7
21
68.1125
2.03141
03270
Rafał Furgal
Marek Kozik
SL
SL
4
4
62.6524
3.07346
07431
Kazimierz Lichawski
Marek Witek
SL
PM
13
21
61.9722
4.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
61.0321
5.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
60.8619
6.03262
03263
Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
SL
SL
4
5
60.8518
7.08993
16807
Tadeusz Karpik
Dariusz Sołtysik
SL
SL
4
2.5
60.4216
8.03029
16475
Stanisław Adamczyk
Andrzej Staszek
SL
SL
9
7
59.6415
9.03087
11386
Bogdan Cholewik
Anna Makuch
SL
SL
5
2
59.5713
10.21584
09951
Jacek Fidler
Jacek Michalski
SL
SL
2
4
58.2112
11.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
57.5910
12.05307
03530
Zbigniew Papierniak
Fabian Szczerek
SL
SL
13
5
57.579
13.03109
03562
Andrzej Czech
Jerzy Ujma
SL
SL
13
12
56.947
14.05615
07542
Jarosław Gąsiorowski
Marek Tekieli
LD
OP
13
9
56.506
15.09228
08994
Karol Kałuziński
Jacek Szkup
LD
LD
7
5
56.305
16.23635
19348
Tadeusz Sitarz
Leszek Suder
SL
SL
0
2
56.005
17.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
7
9
55.895
18.08694
09787
Roman Kościelny
Jan Synowiec
SL
SL
3
5
55.675
19.03191
03195
Jacek Hałat
Mariusz Herwich
SL
SL
5
5
55.654
20.03512
15346
Wojciech Sołtysik
Wojciech Szuba
DS
SL
7
3
55.644
21.03153
03337
Krzysztof Gaweł
Andrzej Maszczyszyn
OP
SL
7
11
55.354
22.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
11
13
55.144
23.03464
03593
Adam Robak
Grzegorz Wodecki
SL
SL
13
5
54.703
24.10219
03621
Jacek Stokowacki
Krzysztof Zieliński
SL
SL
5
7
54.043
25.03155
07448
Mariusz Gawłowski
Krzysztof Sala
SL
SL
3
4
53.633
26.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
53.303
27.03224
 
Jan Juszcze
Marek Krzypkowski
SL
NZ
3
0
53.122
28.03185
03389
Zbigniew Guła
Leszek Niemiec
SL
SL
13
13
52.712
29.14226
22882
Zbigniew Przeginiak
Giorgi Zedginidze
MP
MP
5
2
52.362
30.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
4
52.332
31. 
 
Janusz Radosz
Szczepan Wojciechowski
-
-
0
0
51.351
32. 
03543
Andrzej Kuźnar
Tomasz Szymczyk
NZ
SL
0
3
51.011
33. 
 
Zbigniew Pająk
Grzegorz Szklarek
NZ
NZ
0
0
50.951
34.03221
15120
Paweł Jończyk
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
5
9
50.331
35.21670
03435
Marek Bogacz
Ireneusz Płocha
SL
SL
1.5
4
50.151
36.03039
03154
Tomasz Baran
Krzysztof Gawędzki
SL
SL
3
5
50.011
37.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
49.071
38.03402
03437
Jacek Otok
Sławomir Poddańczyk
SL
SL
2.5
2.5
48.051
39.03098
03408
Jerzy Ciesielczuk
Grzegorz Parjaszewski
SL
SL
12
5
47.821
40. 
 
Leszek Lacek
Piotr Wieteska
NZ
NZ
0
0
47.791
41.15340
03256
Aleksander Drabczyk
Henryk Kopernok
SL
SL
4
5
47.051
42. 
20934
Henryk Regulski
Ewa Urbanowicz
-
SL
0
0
46.871
43.23074
03578
Jan Marulewski
Dietmar Warzecha
SL
SL
0.5
5
46.561
44.03061
01323
Andrzej Biernacki
Rafał Gregorowicz
SL
SL
4
3
46.531
45.07271
03497
Adrian Bakalarz
Jerzy Skwark
SL
SL
9
15
46.411
46.18088
18407
Józef Kowalik
Andrzej Odrobiński
SL
SL
2
0.5
45.901
47.21412
21411
Kamil Czerny
Paweł Wnuk
SL
SL
1
0.5
44.721
48.03473
11996
Jerzy Rusak
Krzysztof Sieradzki
SL
SL
2.5
2
44.601
49.11887
13270
Krzysztof Bereza
Dominik Kaszowski
SL
SL
2
4
44.051
50.03455
03588
Jerzy Radomski
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
12
5
43.911
51.19686
03498
Jerzy Lewkowicz
Zbigniew Słaby
SL
SL
1
7
43.531
52.19739
03476
Roman Łacina
Ireneusz Sapota
SL
SL
2
5
43.021
53.03095
08725
Bogdan Chycki
Stanisław Pawłowski
SL
SL
4
4
42.721
54.03170
07337
Cezary Góra
Aleksandra Świątkowska
SL
SL
9
5
42.251
55. 
 
Mariusz Klich
Marek Krzysztofik
NZ
NZ
0
0
41.911
56.22672
03577
Czesław Matykiewicz
Edward Warecki
SL
SL
1
4
41.741
57. 
 
Paweł Duda
Ewa Urbańska
-
-
0
0
41.201
58.15921
 
Tadeusz Bożek
Jacek Kobylec
SL
-
0.5
0
41.061
59.20931
19657
Józef Dąbrowski
Stanisław Malik
SL
SL
0
0.5
40.901
60. 
 
Jacek Starzyk
Mariusz Wolak
-
-
0
0
40.731
61. 
 
Zbigniew Klikiewicz
Jan Olszewski
NZ
NZ
0
0
38.941
62.20938
 
Jan Kolano
Zenon Woźniak
SL
-
0
0
36.801
63.03340
 
Jerzy Matyjaszek
Andrzej Mikołajczak
SL
NZ
1.5
0
35.751
64.20932
20935
Mieczysław Krawczyk
Tadeusz Wójcik
SL
SL
0
0
34.721
65.20933
 
Zenon Gradzik
Marek Migas
SL
-
0
0
34.091
66.20149
 
Ireneusz Hebdowski
Danuta Strawa
OP
-
0.5
0
33.781

Łącznie 618 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.18:29:50 (0.1877/142) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.