Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2181/11306 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

40. Grand Prix Warszawy
40th Grand Prix of Warsaw
Kongresowy Turniej Teamów
sobota, 1 września 2012r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04250
04662
04451
06973
Bogusław Gierulski
Michał Nowosadzki
Jerzy Skrzypczak
Piotr Tuszyński
WM
MA
WM
MA
19
19
19
24
883.7185I
I
I
I
2.08203
05056
12197
08158
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MA
WP
DS
DS
7
18
7
13
789.3574II
II
II
II
3.07782
06620
01347
10793
Piotr Butryn
Igor Grzejdziak
Piotr Ilczuk
Natalia Sakowska
MA
MA
SL
MA
7
13
18
13
673.9364II
II
II
II
4.07796
08978
07827
06954
Marek Jeleniewski
Jacek Leśniczak
Lech Ohrysko
Adam Suwik
WP
WP
WP
MA
13
13
13
18
575.7654 
 
 
 
5.08950
05701
06909
08432
Iwona Czajka
Marta Maj-Rudnicka
Anna Sarniak
Kamila Szczepańska
MA
WP
MA
MA
4
12
18
7
477.8645 
 
 
 
6.06540
01318
08195
06873
Bartosz Chmurski
Stanisław Gołębiowski
Dariusz Kowalski
Mariusz Puczyński
MA
DS
MA
MA
19
18
19
19
372.0335 
 
 
 
7.04535
04242
02966
02977
Dariusz Bogucki
Andrzej Fronczak
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
PM
WM
SW
SW
12
18
12
18
269.7825 
 
 
 
8.09549
06658
11104
09424
Maciej Bielawski
Jacek Kalita
Sławomir Niajko
Stefan Szenberg
DS
MA
ZP
DS
4
19
7
7
168.7417 
 
 
 
9.06539
06542
06543
06797
Robert Chmielak
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
Andrzej Miszewski
MA
MA
MA
MA
4
18
18
18
68.5812 
 
 
 
10.04108
07811
06336
04842
Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
Piotr Lutostański
Leszek Sztyrak
MA
WP
WP
WM
18
18
18
18
66.5910 
 
 
 
11.10450
06795
07854
05534
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
Witalis Talar
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
WP
WP
7
18
12
12
66.269 
 
 
 
12.07052
03881
16146
03971
Edmund Czubak
Tomasz Osiński
Frank Svindahl
Karol Szwenkel
MA
KP
MA
KP
7
7
0
7
66.048 
 
 
 
13.06526
07891
07833
09391
Waldemar Burakowski
Piotr Klimacki
Tomasz Puczyński
Tomasz Rawicz
MA
MA
MA
LB
13
18
7
7
63.777 
 
 
 
14.10444
06551
06629
06972
Stefan Cabaj
Jacek Ciechomski
Włodzimierz Ilnicki
Jacek Turczynowicz
MA
MA
MA
WP
4
18
13
18
63.465 
 
 
 
15.06672
05670
05730
06346
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
WP
LD
LD
LD
13
12
13
7
63.394 
 
 
 
16.07190
05944
01128
11319
Paweł Chindelewicz
Adam Hintertan
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
MA
LB
PK
PK
12
7
18
7
63.263 
 
 
 
17.01223
04664
06749
12968
Cathy Bałdysz
Gen Geiger
Jacek Leszczyłowski
Andrzej Piesiewicz
WP
WM
WM
MA
12
0
1.5
4
60.402 
 
 
 
18.04547
07794
06822
06877
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
Anna Nosalska
Waldemar Radziak
PM
PM
MA
MA
18
7
7
12
58.29  
 
 
 
19.08166
02683
07646
12362
Renata Dancewicz
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
MA
MP
MP
WP
4
7
7
2
57.30  
 
 
 
20.01305
13709
02970
03001
Grzegorz Gardynik
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
Marek Tutka
DS
SW
SW
SW
19
2.5
7
18
56.69  
 
 
 
21.06507
08970
06879
12503
Wojciech Biegajło
Bogusław Pawszak
Adam Ratyński
Wojciech Uszynski
MA
MA
WP
MA
13
12
18
13
56.67  
 
 
 
22.06522
06800
06845
06895
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
Tomasz Paluchowski
Artur Rutkowski
MA
MA
MA
MA
12
18
12
18
56.08  
 
 
 
23.06801
06812
06830
06864
Maciej Modrzejewski
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
Andrzej Potyński
MA
MA
MA
MA
7
12
13
18
55.60  
 
 
 
24.10105
06693
06818
06876
Robert Głowacki
Jacek Korpetta
Wiesław Niedziela
Janusz Radecki
MA
MA
MA
MA
7
15
7
18
54.48  
 
 
 
25.02460
02727
02976
02833
Marek Atalski
Andrzej Lubojemski
Tomasz Raczkiewicz
Edward Warząchowski
MP
MP
LU
MP
12
12
12
12
53.69  
 
 
 
26.07777
04531
06837
06921
Ewa Banaszkiewicz
Marek Barylewski
Marek Osiecki
Dariusz Sierocki
MA
MA
MA
MA
13
18
7
4
51.28  
 
 
 
27.08294
10570
07849
09755
Mariusz Bartkowski
Wojciech Kaźmierczak
Bogdan Szulejewski
Łukasz Witkowski
PK
MA
MA
MA
13
7
18
7
49.95  
 
 
 
28.06591
06638
06703
06900
Grzegorz Fijałkowski
Włodzimierz Janeczek
Sławomir Kowalczyk
Tomasz Ryffa
MA
MA
MA
MA
7
7
7
4
47.98  
 
 
 
29.09822
04111
06815
06924
Zdzisław Ingielewicz
Krzysztof Kotorowicz
Piotr Nawrocki
Jan Sikora
MA
MA
MA
MA
4
19
12
12
46.17  
 
 
 
30.01224
06689
07810
09416
Marek Bałdysz
Andrzej Kondeja
Waldemar Kostrzewa
Sławomir Łojewski
LB
MA
MA
MA
12
12
2.5
4
46.14  
 
 
 
31.03750
08370
07568
03801
Julian Jurski
Bartłomiej Kamelski
Marek Kamelski
Jerzy Kurzawski
PM
KP
MA
KP
7
4
2
4
42.25  
 
 
 
32.02667
05069
01726
09550
Bartłomiej Igła
Paweł Jassem
Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
MP
WP
MA
WP
7
13
18
7
42.22  
 
 
 
33.08931
07053
11610
07020
Andrzej Fengler
Krzysztof Gołaś
Paweł Starnawski
Jan Zabrocki
MA
MA
MA
MA
4
4
4
7
34.22  
 
 
 
34.06747
06780
13910
06883
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
MA
MA
MA
MA
7
7
2.5
7
27.99  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1836 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-09 g.11:17:59 (0.2128/146) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.