Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2182/11431 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

51. Festiwal Brydżowy PULA 2012
51st International Bridge Festival
open - pairs
piątek, 14 września 2012r., godz. 21:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL ks*
1.06488Wiesław AndrukMA711 
2.01224Marek BałdyszLB125 
3.10472Sammy BałdyszDS25 
4.15134Jolanta BartczakWP1.584 
5.10564Jan BlajdaMP1335 
6.04547Andrzej BunikowskiPM18113 
7.13094Włodzimierz CebulskiWP1.536 
8.04549Dariusz ChmielewskiPM49 
9.06551Jacek CiechomskiSW18141 
10.01264Zbigniew CiereszkoDS721 
11.03104Kazimierz CiosSL740 
12.03109Andrzej CzechSL13179 
13.03124Zbigniew DurańczykSL781 
14.05611Dominik FilipowiczWP15197II
15. Walemar Frukacz-058 
16.09430Kazimierz GałkaMP430 
17.04250Bogusław GierulskiWM19164 
18.12047Andrzej GołygowskiWP716 
19.02650Krzysztof GóraSL4182III
20.09355Mariusz GrabowskiZP784 
21.05017Józef GrewlingWP432 
22.01807Roman GrzelakSL711 
23.05038Jerzy GurzędaWP732 
24.02666Andrzej HycnarPK1212 
25.07794Marta JaneczekPM7113 
26.12176Aneta JarmocikZP2.512 
27.02669Stanisław JarosMP430 
28.04793Krzysztof KlufMA1258 
29.16162Artur KłosińskiKP036 
30.09835Tomasz KłysSL2.581 
31.06689Andrzej KondejaMA1211 
32.03281Leszek KrzeczekSL740 
33.06335Bolesław KrzewskiMA726 
34.06749Jacek LeszczyłowskiWM1.518 
35.05691Grzegorz LewaciakWP1846 
36.01493Bohdan MazurOP1316 
37.03345Zbigniew MąciorSL18167 
38.05718Jerzy MichałekSL1838 
39.03356Katarzyna MichałekSL764 
40.01502Mirosław MiłaszewskiDS1895 
41.04662Michał NowosadzkiWP19193II
42.10089Marek NowowiejskiMP764 
43.06845Tomasz PaluchowskiMA1295 
44.06346Adam PawłowskiLD726 
45.03422Andrzej PiecuchSL7179 
46.03423Marek PieczkaSL7167 
47.12968Andrzej PiesiewiczMA418 
48.03426Adam PietrzakSL72 
49.07603Tomasz PilchSL18197II
50.01577Aleksander PoznyszDS1221 
51.06887Jacek RomańskiSL2411 
52.04823Małgorzata SawickaZP1839 
53.06085Zbigniew SawickiZP739 
54.03481Aleksander SejudSL7182III
55.02794Ryszard SkotarskiMP7115 
56.07114Waldemar SkóraLD7141 
57.04451Jerzy SkrzypczakWM19164 
58.03497Jerzy SkwarkSL7124 
59.13882Agnieszka SławentaDS29 
60.03514Czesław SordylSL42 
61.10534Waldemar SroczyńskiWP461 
62.07642Witold StachnikMP4115 
63.07475Jerzy StworzewiczSL738 
64.07725Grzegorz SupersonMP435 
65.06440Piotr TuszyńskiMA761 
66.02827Marek UrbańskiMP727 
67.04740Piotr WiankowskiSW12193II
68.07431Marek WitekSL18124 
69.02846Ryszard WolińskiMP727 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4898 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-24 g.04:21:33 (0.1974/79) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.