Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C2313/11446 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Bursztynowy
Turniej Par - Maksy
Szczecin, 29 września 2012r.
sobota, 29 września 2012r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02013
05084
Andrzej Jeleniewski
Tadeusz Kaczanowski
LB
WP
18
18
59.87100II
II
2.07891
02121
Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
ZP
LB
18
12
58.6192III
III
3.06112
14375
Roman Szlachetka
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
7
4
57.8986III
III
4.11296
06085
Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
2
7
57.6679 
 
5.05906
06093
Stanisław Charkot
Marian Siwy
ZP
ZP
4
7
57.2973 
 
6.08335
06101
Kazimierz Jordan
Paweł Stężała
ZP
ZP
2.5
4
56.9566 
 
7.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
7
4
56.5460 
 
8.09393
06080
Damian Ćwirko
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
4
12
55.9254 
 
9.06033
05348
Włodzimierz Mysłek
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
4
7
55.6347 
 
10.05900
06067
Lechosław Błaziński
Julian Pisarek
ZP
ZP
12
12
55.4141 
 
11.01952
06130
Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
12
4
55.3835 
 
12.02000
06120
Janusz Hliwa
Jerzy Taźbierski
LB
ZP
7
4
55.0828 
 
13.05059
05504
Stanisław Janik
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
54.8422 
 
14.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
4
1
54.7220 
 
15.07595
06129
Jerzy Razik
Piotr Wasylko
ZP
ZP
13
7
54.4219 
 
16.11371
14565
Maciej Chrobot
Daniel Fira
ZP
ZP
1.5
1.5
54.3617 
 
17.02103
09394
Zdzisław Pleskot
Marek Siech
ZP
ZP
7
2.5
54.0216 
 
18.08350
02166
Władysław Tomasiak
Jarosław Wachnowski
ZP
LB
12
18
53.8815 
 
19.05920
01967
Andrzej Dębowski
Aleksander Downar-Zapolski
ZP
ZP
12
7
53.8114 
 
20.04762
13768
Konrad Araszkiewicz
Rafał Przybylski
ZP
ZP
19
1
53.7213 
 
21.08825
06074
Cezary Kawiak
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
2.5
4
53.6412 
 
22. 
13693
Lars Moberg
Curt Sjolin
NZ
LB
0
1.5
53.1611 
 
23.05967
05968
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
ZP
ZP
7
7
53.0110 
 
24.12176
06010
Aneta Jarmocik
Jan Majkut
ZP
ZP
2.5
7
52.509 
 
25.05966
06079
Grzegorz Kaźmierczak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
7
4
52.478 
 
26. 
 
Nusia Lichtman
Bodil Wikstrom
NZ
NZ
0
0
52.117 
 
27.10104
05939
Ryszard Gaca
Stanisław Grzyb
ZP
ZP
2.5
4
52.065 
 
28.09387
05973
Cezary Jarmuł
Ryszard Kłosiński
ZP
ZP
4
7
51.784 
 
29.14175
05989
Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
ZP
ZP
2
4
51.773 
 
30.06119
06151
Alina Talaga-Drabik
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
4
7
51.422 
 
31.05988
06045
Stanisław Kulesza
Zbigniew Ogrodnik
ZP
ZP
7
7
51.301 
 
32. 
 
Eva Andersson
Lena Andersson
NZ
NZ
0
0
50.84  
 
33.13029
06077
Dominik Jarmocik
Tomasz Rusiecki
ZP
ZP
2.5
7
50.82  
 
34.08337
06115
Jarosław Nawrot
Radosław Szopiński
ZP
ZP
4
4
50.42  
 
35.05038
05326
Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
4
50.39  
 
36.05135
05996
Włodzimierz Kozicki
Zbigniew Lasocki
WP
ZP
4
7
50.06  
 
37. 
05956
Izabela Johanisborg
Tadeusz Joniec
NZ
ZP
0
4
49.92  
 
38.05911
02185
Mirosław Chwalko
Damian Wroński
ZP
ZP
2
7
49.76  
 
39.06023
 
Andrzej Matysek
Ryszard Szewczyk
ZP
NZ
2
0
49.65  
 
40.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
48.91  
 
41.14778
07237
Judyta Michałowicz
Artur Wnęk
ZP
ZP
2
1.5
47.73  
 
42.12177
10651
Michał Szelągowski
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
1.5
1.5
47.08  
 
43.08343
08327
Andrzej Gil
Lech Klorek
ZP
ZP
2.5
2.5
46.79  
 
44.15816
15733
Włodzimierz Abkowicz
Maria Domagałło
ZP
PM
0.5
0
46.61  
 
45.06042
06152
Zbigniew Nowak
Maciej Zembrzuski
ZP
ZP
2.5
7
46.57  
 
46.06013
06069
Edward Malinowski
Waldemar Pomorski
ZP
ZP
2.5
4
46.46  
 
47.08814
08356
Czesław Dalecki
Jan Purczyński
ZP
ZP
2.5
7
45.88  
 
48.05912
06027
Stefan Cichy
Zbigniew Michałek
ZP
ZP
2.5
2.5
45.67  
 
49.05951
02094
Tadeusz Janiak
Romuald Paszkowski
ZP
ZP
2
4
45.39  
 
50.14772
06088
Marian Białecki
Zbigniew Sękowski
ZP
ZP
1.5
2
44.73  
 
51.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
4
2.5
44.73  
 
52.15227
15082
Piotr Kalinowski
Krzysztof Lubkowski
ZP
ZP
0.5
1
44.04  
 
53.12269
16139
Tomasz Jakóbczak
Dorota Sosinowicz
ZP
ZP
2.5
0
43.60  
 
54. 
15212
Stanisław Kludacz
Marian Wojtachnio
NZ
ZP
0
0.5
42.86  
 
55.09464
15226
Bartosz Gajewski
Ryszard Szkwarek
LB
LB
2.5
1
42.66  
 
56.12007
15491
Henryk Cieśla
Jerzy Romańczuk
ZP
ZP
1.5
0.5
41.98  
 
57. 
11417
Wojciech Adamus
Barbara Powidzka-Ozdoba
NZ
ZP
0
0
40.38  
 
58.02163
14368
Henryk Tyburczy
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
4
2.5
40.25  
 
59.08817
13714
Kazimierz Duszyński
Jan Ośmiański
ZP
ZP
2.5
2
38.18  
 
60.08847
08346
Marek Tuziemski
Piotr Węgrzyn
ZP
ZP
2
2.5
37.14  
 
61.11444
05889
Grzegorz Adamski
Patryk Araszkiewicz
ZP
ZP
2.5
4
32.59  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1938 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-23 g.12:56:54 (0.2934/134) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.