Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C2505/13247 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

52. Festiwal Brydżowy
52nd Bridge Festival
pary butler
sobota, 7 września 2013r., godz. 21:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL ks*
1.03033Janusz BachrachSL45 
2.15134Jolanta BartczakWP26 
3.10564Jan BlajdaMP1316 
4.06526Waldemar BurakowskiMA1318 
5.01019Andrzej ByzdraPK43 
6.06551Jacek CiechomskiSW1819 
7.01264Zbigniew CiereszkoDS792 
8.06556Sylwester CieślakMA711 
9.03677Elżbieta CzerwińskaKP251 
10.09952Stanisław DrabczykSL498III
11.03707Marek GiżaKP711 
12.15040Thomas GotardWP421 
13.01320Andrzej GórzyńskiDS49 
14.09355Mariusz GrabowskiKP76 
15.02663Jacek HermanMP763 
16.02666Andrzej HycnarPK1278 
17.02667Bartłomiej IgłaMP730 
18.03214Leszek JaworskiSL73 
19.02673Marek JaworskiMP787 
20.09701Małgorzata JeleniewskaMA718 
21.12859Magdalena KazimierczakKP1.551 
22.02681Mariusz KitaPK1221 
23.02683Krzysztof KleinrokMP763 
24.07341Ireneusz KowalczykSL1880 
25.02501Mariusz KowalskiLU787 
26.08781Maria KrasowskaMP45 
27.07812Zygmunt KuczyńskiLD79 
28.02716Andrzej KusionMP73 
29.04630Jacek LasotaPM730 
30.11466Tadeusz LaszczakMA7100II
31.03807Tomasz LatosKP711 
32.05691Grzegorz LewaciakWP1818 
33.05718Jerzy MichałekSL187 
34.02741Stanisław MierzwaMP73 
35.01502Mirosław MiłaszewskiDS189 
36.07691Janusz NatorskiMP2.53 
37.06815Piotr NawrockiMA1267 
38.03389Leszek NiemiecSL123 
39.02966Stanisław PająkSW1216 
40.13695Jadwiga PęcherzewskaMA1.510 
41.08297Leszek PęcherzewskiMA410 
42.03422Andrzej PiecuchSL73 
43.03423Marek PieczkaSL716 
44.07313Jerzy PietruszaMP41 
45.07603Tomasz PilchSL1816 
46.01577Aleksander PoznyszDS1292 
47.07595Jerzy RazikZP1316 
48.06895Artur RutkowskiMA18100II
49.05367Zbigniew SabałaWP126 
50.12634Monika SautauxMP2.51 
51.07114Waldemar SkóraLD719 
52.03497Jerzy SkwarkSL719 
53.05403Piotr SoleckiWP411 
54.13138Józef SordylSL45 
55.07312Dariusz SosinMP421 
56.10534Waldemar SroczyńskiLB739 
57.07642Witold StachnikMP778 
58.11110Wojciech StachnikMP2.589 
59.07475Jerzy StworzewiczSL77 
60.07725Grzegorz SupersonMP716 
61.06954Adam SuwikLU189 
62.08450Waldemar SzelkaOP733 
63.02819Halina ŚwięchMP45 
64.06973Piotr TuszyńskiLB2439 
65.03562Jerzy UjmaSL798III
66.02830Renata WajdowiczPK123 
67.04740Piotr WiankowskiSW1267 
68.06994Tomasz WiśniewskiSL1280 
69.07431Marek WitekSL1819 
70.02846Ryszard WolińskiLB789 
71.05523Artur WójcikWP126 
72.11428Paweł ZubielLD418 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2272 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-13 g.03:55:24 (0.1806/82) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.