Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2721/13838 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (1)
V Kongresowy Turniej Par
niedziela, 26 stycznia 2014r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
DS
7
18
60.75200I
I
2.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
13
60.72193II
II
3.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
13
7
60.03186II
II
4.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
59.39179III
III
5.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
4
7
59.13173III
III
6.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
58.96168III
III
7.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
PK
PK
18
13
58.71162 
 
8.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
58.55156 
 
9.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
57.84151 
 
10.05069
08158
Paweł Jassem
Piotr Zatorski
SW
SW
15
15
57.74145 
 
11.10095
02121
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
LB
LB
12
12
57.67139 
 
12.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
KP
KP
24
7
57.08134 
 
13.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
15
57.08128 
 
14.06658
04662
Jacek Kalita
Michał Nowosadzki
KP
KP
19
19
56.67122 
 
15.04531
04707
Marek Barylewski
Mirosław Szaliński
MA
PM
18
12
56.41117 
 
16.08283
02977
Andrzej Iwański
Mirosław Rafalski
SW
SW
7
18
56.04111 
 
17.04347
04474
Henryk Łakomski
Andrzej Sulima
WM
WM
12
7
56.00105 
 
18.02927
15916
Paweł Kowalski
Grzegorz Wieczorkiewicz
MA
MA
7
1.5
55.96100 
 
19.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
7
12
55.8894 
 
20.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
55.8588 
 
21.04078
14660
Jan Gardocki
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
4
2
55.6383 
 
22.04242
04588
Andrzej Fronczak
Sławomir Henclik
WM
PM
18
18
55.4177 
 
23.02966
06972
Stanisław Pająk
Jacek Turczynowicz
SW
LU
12
18
55.2571 
 
24.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
7
55.1465 
 
25.08593
04360
Marcin Bartoszewski
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
4
7
54.9560 
 
26.04108
07811
Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
SL
SL
18
18
54.8454 
 
27. 
 
Janis Ilzins
Maija Romanovska
-
-
0
0
54.8148 
 
28.04563
04735
Ireneusz Dzikowski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
54.5943 
 
29.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
PM
PM
15
13
54.3040 
 
30.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
7
7
54.2639 
 
31.04035
04043
Andrzej Balunowski
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
7
54.2238 
 
32.15059
11809
Agata Chojnicka
Krzysztof Mielnik
DS
PM
1.5
4
54.0837 
 
33.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
LB
LB
18
18
53.9536 
 
34.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
12
12
53.4435 
 
35.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
4
18
53.4234 
 
36.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
53.2033 
 
37.12152
10171
Marcin Bojarski
Yan Shpuntou
MP
MP
4
4
53.1232 
 
38.04922
07603
Piotr Busse
Tomasz Pilch
WP
SL
18
18
52.9531 
 
39.08166
15595
Renata Dancewicz
Maciej Dąbrowski
MA
MA
4
2
52.9130 
 
40.07221
09333
Andrei Kavalenka
Aliaksandr Korzun
PD
PD
4
4
52.8429 
 
41.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
MA
2.5
4
52.6728 
 
42.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
SW
13
18
52.6127 
 
43.09768
06923
Sebastian Piepióra
Jacek Sikora
PM
PM
7
2
52.6126 
 
44.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
WP
LD
18
4
52.5925 
 
45.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
7
7
52.5324 
 
46.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
7
4
52.4823 
 
47.05282
05504
Jerzy Nowak
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
52.1822 
 
48.09142
14250
Tadeusz Miesiąc
Marcin Szymański
WP
WP
2
2
52.1321 
 
49.05111
04665
Wit Klapper
Kazimierz Omernik
MP
PM
19
18
52.1220 
 
50.13707
04755
Mirosław Małypan
Danuta Żabicka
PM
PM
2.5
4
51.9719 
 
51.10813
12987
Bartłomiej Nowak
Witold Pietrzak
PM
DS
2
2
51.9319 
 
52.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
7
51.8418 
 
53.12046
04018
Przemysław Kacprzak
Wojciech Wójciak
KP
KP
2.5
4
51.7417 
 
54.06556
08970
Sylwester Cieślak
Bogusław Pawszak
MA
MA
7
12
51.6216 
 
55.07287
04396
Tomasz Czajer
Krzysztof Pakuła
WM
WM
12
7
51.5815 
 
56.06528
07812
Włodzimierz Buze
Zygmunt Kuczyński
MA
MA
18
7
51.5714 
 
57.12266
07543
Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
PM
LD
4
12
51.5013 
 
58.12220
 
Kazimierz Konefał
Sashko Romanov
WM
BUL
4
5
51.5012 
 
59. 
 
Jurijs Balasovs
Karlis Rubins
-
-
0
0
51.4511 
 
60.04329
04402
Zbigniew Krzepkowski
Ryszard Pichla
WM
WM
4
7
51.3110 
 
61.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
4
0
51.309 
 
62.02040
11494
Skarbimir Kozar
Ewa Waśkiewicz
LB
MA
4
2
51.228 
 
63.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
12
12
51.217 
 
64.05957
06115
Edward Kaczmarek
Radosław Szopiński
ZP
ZP
7
4
51.176 
 
65.04424
04473
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
WM
WM
4
7
50.965 
 
66.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
WP
7
19
50.884 
 
67.01781
10533
Andrzej Aleksandrzak
Ryszard Pałasz
WP
WP
13
7
50.813 
 
68.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
4
7
50.652 
 
69.14481
12123
Kacper Kacperski
Mateusz Stępiński
MA
MA
2.5
4
50.541 
 
70.04577
04601
Gabriela Gnacińska
Witold Kaliński
PM
PM
7
12
50.38  
 
71.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
12
7
50.35  
 
72.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
PD
PD
4
2.5
50.21  
 
73.02262
13693
Zbigniew Halat
Curt Sjolin
LB
LB
12
1.5
50.17  
 
74.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
18
50.15  
 
75.16317
06904
Marian Krasowski
Lech Sadoś
PD
MA
2.5
12
50.12  
 
76.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
MA
7
4
50.01  
 
77.12129
04509
Grzegorz Deptuła
Janusz Wróblewski
WM
WM
4
7
50.00  
 
78.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
1
4
49.62  
 
79.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
4
18
49.47  
 
80.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
49.40  
 
81.04279
04427
Jan Janiak
Edmund Reczuga
WM
WM
7
4
49.39  
 
82.06807
05830
Jan Moszyński
Robert Stoliński
WP
WP
15
13
49.30  
 
83.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
4
7
49.28  
 
84.13651
13882
Roman Kowalewski
Agnieszka Sławenta
PM
PM
4
2.5
49.17  
 
85.13089
10401
Henryk Semeniuk
Marek Szabałowski
ZP
ZP
1.5
1.5
49.02  
 
86. 
10821
Ireneusz Iwanow
Daniel Wesołowski
-
PM
0
2.5
49.02  
 
87.12272
12271
Anna Makarewicz
Wojciech Makarewicz
MA
MA
1
1.5
49.00  
 
88.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
18
48.96  
 
89.04198
06713
Adolf Bocheński
Marek Krajewski
WM
WM
12
1.5
48.74  
 
90.04553
04712
Elżbieta Czekaj
Leszek Szkudlarek
PM
PM
7
7
48.67  
 
91.04265
04374
Stanisław Charun
Marek Mokrzycki
WM
WM
2.5
2
48.59  
 
92.10798
04660
Kazimierz Gierulski
Marek Niesłuchowski
PM
PM
2.5
4
48.13  
 
93.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
47.94  
 
94.09462
04506
Marek Serdyński
Regina Wołek
WM
WM
1.5
2
47.93  
 
95. 
 
Jerzy Litwinko
Karol Stolarowicz
NZ
-
0
0
47.90  
 
96.04411
04434
Zbigniew Prasek
Wojciech Romaszko
PM
PM
4
2.5
47.82  
 
97.04186
04400
Janina Bakuła
Jerzy Bludau
WM
WM
4
2
47.72  
 
98.04643
04751
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
7
47.63  
 
99. 
04480
Janusz Ciszak
Waldemar Ślesicki
NL
WM
0
2
47.55  
 
100.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PM
PD
1.5
2
47.28  
 
101.04284
15195
Leonard Jaskowiak
Wiesław Podlecki
WM
WM
12
1.5
47.19  
 
102. 
 
Slavi Aleksiev
Lyublyana Aleksieva
BUL
BUL
5
5
47.02  
 
103.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
4
46.76  
 
104.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
4
4
46.76  
 
105.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
0.5
1.5
46.37  
 
106.03651
15557
Dariusz Borysow
Wiesław Rafalski
KP
WP
4
1.5
46.34  
 
107.14845
12680
Robert Krawczyk
Michał Wróblewski
PM
PM
2
2
46.33  
 
108.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
7
7
46.28  
 
109.04219
04463
Aleksander Cydejko
Jan Stańczak
WM
WM
4
7
46.07  
 
110.04342
06306
Bogdan Lesiński
Kazimierz Wielechowski
WM
MA
7
7
46.02  
 
111.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
7
24
45.93  
 
112.11682
11681
Stanisław Bohut
Ziemowit Nowak
PM
PM
2.5
4
45.50  
 
113.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
2
1.5
45.47  
 
114.09155
04350
Piotr Ciak
Jarosław Łosiak
WM
WM
4
7
45.21  
 
115.04618
08951
Wiesława Kasperek
Janusz Tchórzewski
WM
WM
2.5
2
44.05  
 
116.09288
12573
Zbigniew Bando
Zdzisław Koza
WM
PM
0.5
2
43.92  
 
117.13616
 
Arunas Jankauskas
Remigijus Mackus
PM
NZ
2.5
5
43.87  
 
118.16765
16766
Mirosław Makurat
Piotr Mroziński
PM
PM
1
1.5
43.44  
 
119. 
14156
Celena Jazvinska
Gintaras Simanaitis
-
PD
5
2
42.59  
 
120.15582
09229
Tomasz Kozłowski
Łukasz Sobkiewicz
MA
MA
1.5
2.5
42.52  
 
121. 
 
Lennart Hermansson
Lars-Erik Moberg
SWE
SWE
5
5
42.47  
 
122.04546
04429
Andrzej Daszczuk
Patryk Reszczyński
WM
WM
2
4
41.78  
 
123.10103
10799
Marcin Franzen
Michał Gutowski
PM
PM
2
2.5
41.71  
 
124.11757
08094
Paweł Anastaziak
Zdzisław Jędrzejczak
PM
PM
2.5
2.5
41.70  
 
125.04294
06277
Józef Kamiński
Janusz Kowalówka
WM
WM
7
4
41.60  
 
126. 
 
Ryszard Pinuszewski
Waldemar Zielński
NZ
-
0
0
41.53  
 
127.07578
08802
Jan Chodkiewicz
Robert Grad
WM
WM
2.5
1.5
41.40  
 
128.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
LB
WP
12
7
41.35  
 
129.09238
10247
Sławomir Dytkowski
Grzegorz Lasocki
WM
WM
4
7
40.89  
 
130.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
4
18
40.52  
 
131.07559
08808
Henryk Łęcki
Tadeusz Mielko
WM
WM
1.5
1
39.10  
 
132.02637
16259
Marek Filipowski
Maciej Kliś
MP
MP
12
1
38.64  
 
133.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2
2.5
36.38  
 
134.15803
15802
Monika Suchodolska
Adam Suchodolski
PM
PM
0.5
0.5
36.05  
 
135.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
LD
MA
13
7
35.95  
 
136.16861
12441
Justyna Towalewska
Jakub Towalewski
MA
MA
0
2
35.61  
 
137. 
 
Virginijus Kartanas
Dainius Minelga
LTU
LTU
5
5
26.57  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 8382 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-14 g.04:24:42 (0.4335/284) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.