Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2795/14785 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (9)
OTP BUDIMEX GP Par Olsztyn
sobota, 28 czerwca 2014r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL ks*
1.10472Sammy BałdyszDS3143 
2.12320Zofia BałdyszDS24 
3.12127Jarosław BartosińskiPM5163III
4.08593Marcin BartoszewskiWM512 
5.04531Marek BarylewskiMA1825 
6.05574Przemysław BłaszczykLD1391 
7.04198Adolf BocheńskiWM122 
8.04535Dariusz BoguckiPM13200I
9.08117Grażyna BrewiakMA18124 
10.04144Adam ChmielewskiPD771 
11.06554Jarosław CieślakWP15104 
12.14885Marcin DobrowolskiZP2.5143 
13.01286Maciej DorabiałaDS758 
14.07283Jarosław FiglusSL1222 
15.05611Dominik FilipowiczWP1777 
16.01305Grzegorz GardynikSW1930 
17.08203Wojciech GawełMA15124 
18.04143Stanisław GawryszczakPD420 
19.04250Bogusław GierulskiWM21157 
20.04261Lech GrabskiWM540 
21.04588Sławomir HenclikPM183 
22.07572Ireneusz JagielskiWM731 
23.16454Roman JagielskiLD1.539 
24.04593Wacław JanickiPM153 
25.04108Przemysław JaniszewskiSL1884 
26.07215Giedre JankunaitePD7130 
27.13903Bogdan JaskulskiMA334 
28.02671Ryszard JaśkiewiczMP78 
29.02673Marek JaworskiMP911 
30.02013Andrzej JeleniewskiLB182 
31.14481Kacper KacperskiMA414 
32.04601Witold KalińskiPM1221 
33.08370Bartłomiej KamelskiKP5184II
34.04602Aleksander KasprzakPM18163III
35.04303Roman KierznowskiWM19117 
36.04305Marek KlepackiWM5137 
37.12983Janusz KobylarskiPM321 
38.14043Alfred KodaPD319 
39.06689Andrzej KondejaMA1333 
40.04042Janusz KowalewskiPD738 
41.07209Krzysztof KrajewskiWM524 
42.05675Mariusz KraśnickiLD7104 
43.12006Danuta KrupnikMA531 
44.04802Cezary KrzemińskiPM1825 
45.02934Krzysztof KujawaLU1830 
46.04342Bogdan LesińskiWM716 
47.07815Lena LeszczyńskaMA76 
48.05691Grzegorz LewaciakWP1813 
49.04043Mirosław LiszewskiPD738 
50.04347Henryk ŁakomskiWM1297 
51.13622Mirosław ŁopaciukMA3110 
52.04350Jarosław ŁosiakWM723 
53.06765Piotr ŁyczkowskiMA7150 
54.08549Anna MaduziaZP24 
55.05701Marta Maj-RudnickaLD1391 
56.06338Aleksander MarciniakMA57 
57.11550Piotr MarcinowskiDS417 
58.13438Rafał MarksMA529 
59.03847Jarosław MichałowskiKP18184II
60.06807Jan MoszyńskiWP1577 
61.04387Czesław OlenderWM551 
62.04665Kazimierz OmernikPM19192II
63.04396Krzysztof PakułaWM7137 
64.06845Tomasz PaluchowskiMA135 
65.10533Ryszard PałaszWP710 
66.05307Zbigniew PapierniakSL1322 
67.08970Bogusław PawszakMA12110 
68.08297Leszek PęcherzewskiMA57 
69.04158Wiesław PietraszewskiPD724 
70.06856Jan PiotrowskiMP726 
71.04101Stanisław PochodowiczPD519 
72.04413Grzegorz ProbolaWM7176III
73.09037Mirosław RoeslerWM7170III
74.04430Jan RogowskiWM18176III
75.04431Zbigniew RogowskiWM18117 
76.04437Marek RuszczykWM551 
77.13904Jerzy SadowskiMA234 
78.07246Giedrius SarkanasPD7130 
79.06915Andrzej SerwachMA7150 
80.09643Tomasz SielickiMA437 
81.04150Wiesław SienkiewiczPD571 
82.04699Krzysztof SikorskiPM18192II
83.09245Tomasz SinkiewiczWM412 
84.12196Zbigniew SkibickiPM433 
85.07114Waldemar SkóraLD936 
86.04451Jerzy SkrzypczakWM21157 
87.07989Wiesław SkubiszLU78 
88.12154Mateusz SobczakMA417 
89.16456Sylwester SokółLD1.539 
90.10534Waldemar SroczyńskiLB715 
91.11600Jarosław StachMA564 
92.11610Paweł StarnawskiMA526 
93.12123Mateusz StępińskiMA514 
94.02806Wojciech StrzemeckiPK1844 
95.13071Artur SulichMA464 
96.04474Andrzej SulimaWM797 
97.07725Grzegorz SupersonMP711 
98.04707Mirosław SzalińskiPM12200I
99.07849Bogdan SzulejewskiMA185 
100.11903Paweł SzymaszczykMA729 
101.07543Przemysław TeleszyńskiLD1336 
102.08434Witold TomaszekMA96 
103.09146Piotr TuczyńskiMA1337 
104.06973Piotr TuszyńskiLB2415 
105.02827Marek UrbańskiLB910 
106.06306Kazimierz WielechowskiMA916 
107.07431Marek WitekSL1984 
108.09755Łukasz WitkowskiSW732 
109.09550Jakub WojcieszekMA1532 
110.15620Edward WojewodaWM2170III
111.01739Rafał WolańskiDS558 
112.04509Janusz WróblewskiWM740 
113.16829Tomasz ZaleskiPD1.520 
114.11319Przemysław ZawadaPK1344 
115.11428Paweł ZubielLD513 
116.12303Przemysław ZyśkWM323 
117.04755Danuta ŻabickaPM528 
118.15477Krzysztof ŻakMP328 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7248 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.mm.pl/~mikolajzelku/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-07 g.07:31:33 (0.3439/128) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.