Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3492/17726 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Mityngowy Turniej Teamów, GPT (1)
II Kongresowy Turniej - teamy
piątek, 4 marca 2016r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09822
06648
06341
05423
09146
Zdzisław Ingielewicz
Piotr Jurek
Grzegorz Narkiewicz
Jeremi Stępiński
Piotr Tuczyński
MA
MA
KP
MA
MA
5
18
24
19
15
464.00279I
I
I
I
I
2.03787
03815
05386
02158
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
LB
LB
12
12
12
12
412.00249II
II
II
II
3.04250
05176
04451
08158
Bogusław Gierulski
Michał Kwiecień
Jerzy Skrzypczak
Piotr Zatorski
WP
DS
WP
DS
21
24
21
19
365.00225II
II
II
II
4.09138
05374
12362
01726
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
WP
MP
WP
15
13
5
18
316.00201 
 
 
 
5.01807
02013
05111
05718
06887
Roman Grzelak
Andrzej Jeleniewski
Wit Klapper
Jerzy Michałek
Jacek Romański
DS
WP
SL
SL
DS
13
18
21
19
24
213.00177 
 
 
 
 
6.08485
04922
07811
07869
Grażyna Busse
Piotr Busse
Marcin Krupowicz
Sławomir Zawiślak
LU
SL
SL
LU
13
18
21
21
211.00153 
 
 
 
7.06658
06815
04662
02806
04740
11319
Jacek Kalita
Piotr Nawrocki
Michał Nowosadzki
Wojciech Strzemecki
Piotr Wiankowski
Przemysław Zawada
KP
MA
KP
WM
MA
WM
24
15
24
19
15
15
110.00129 
 
 
 
 
 
8.01223
04108
10054
06909
Cathy Bałdysz
Przemysław Janiszewski
Andrzej Jaszczak
Anna Sarniak
MA
WM
ZP
MA
17
21
15
19
107.00105 
 
 
 
9.04535
17134
04360
05830
Dariusz Bogucki
Marek Dalecki
Mirosław Makatrewicz
Robert Stoliński
PM
MA
WM
LD
13
7
13
15
9.0080 
 
 
 
10.07782
06620
06621
01347
06795
10793
Piotr Butryn
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Piotr Ilczuk
Ewa Miszewska
Natalia Sakowska
LU
LU
LU
WP
WP
LU
13
13
11
18
19
15
8.0056 
 
 
 
 
 
11.17766
14186
13616
04042
04043
14157
Julij Chumak
Ramunas Grigoraitis
Arunas Jankauskas
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
Sonata Simanaitiene
PD
PD
PD
PD
PD
PD
0
1.5
3
11
9
2.5
6.0052 
 
 
 
 
 
12.08117
03644
05574
05701
Grażyna Brewiak
Adam Błachnio
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
PM
MA
LD
LD
19
12
13
13
5.0048 
 
 
 
13.03707
03724
03807
10533
Marek Giża
Leszek Hejne
Tomasz Latos
Ryszard Pałasz
KP
MA
KP
DS
7
5
7
7
4.0044 
 
 
 
14.04527
04593
05084
04731
Krzysztof Antas
Wacław Janicki
Tadeusz Kaczanowski
Sylwester Walerowicz
WP
WP
WP
WP
19
17
19
15
3.0040 
 
 
 
15. 
 
04242
12220
Slavi Aleksiev
Lyublyana Aleksieva
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
BUL
BUL
WM
WM
6
6
18
4
2.0036 
 
 
 
16.07221
09333
04165
12357
Andrei Kavalenka
Aliaksandr Korzun
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
PD
PD
5
4
7
11
1.0031 
 
 
 
17.04547
07794
07796
09550
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
Marek Jeleniewski
Jakub Wojcieszek
PM
PM
WM
MA
18
9
17
15
68.1827 
 
 
 
18.08950
15595
04842
12899
Iwona Czajka
Maciej Dąbrowski
Leszek Sztyrak
Michał Wróbel
MA
MA
WM
MA
7
4
19
4
67.7123 
 
 
 
19.06923
04852
07860
09696
Jacek Sikora
Marta Sikora
Adam Walczyński
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
PM
PM
4
2.5
5
4
66.3919 
 
 
 
20.06706
10095
05363
02121
10534
06973
Apolinary Kowalski
Paweł Miechowicz
Jerzy Russyan
Ryszard Sakowicz
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
WP
LB
WP
LB
LB
LB
24
13
21
15
9
24
65.9115 
 
 
 
 
 
21.11092
02666
02673
07725
02830
Tytus Bisping
Andrzej Hycnar
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
Renata Wajdowicz
MP
PK
MP
MP
PK
5
12
12
11
12
64.8111 
 
 
 
 
22.15621
04588
04665
04699
04735
04751
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
Andrzej Zaleski
PM
PM
PM
PM
PM
PM
19
18
19
18
15
7
63.987 
 
 
 
 
 
23.04195
04546
04342
10165
Filip Bieńkowski
Andrzej Daszczuk
Bogdan Lesiński
Janusz Romański
WM
WM
WM
WM
5
3
7
2.5
63.243 
 
 
 
24.02928
04461
04355
07431
Marek Kozdrach
Karolina Macielak
Mariusz Macielak
Marek Witek
SW
MA
MA
LB
4
3
5
21
61.99  
 
 
 
25.09357
11550
13438
12123
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
DS
MA
MA
7
5
7
5
59.12  
 
 
 
26.03064
03184
03454
03546
Michał Błach
Artur Guła
Jacek Radomski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
OP
SL
4
15
9
13
58.69  
 
 
 
27.08241
05691
03847
11428
Wojciech Dolny
Grzegorz Lewaciak
Jarosław Michałowski
Paweł Zubiel
KP
WP
KP
LD
12
18
18
7
56.47  
 
 
 
28.07291
02927
11466
02966
Krzysztof Buras
Paweł Kowalski
Tadeusz Laszczak
Stanisław Pająk
KP
SW
MA
SW
24
7
7
13
55.44  
 
 
 
29.12266
06776
04416
06355
Marek Drukier
Janusz Maliszewski
Bernard Pszczoła
Lech Warwocki
WP
LU
WM
LD
4
9
11
7
52.00  
 
 
 
30.04797
04696
03498
07642
Ryszard Konopka
Antoni Sękowski
Zbigniew Słaby
Witold Stachnik
PM
PM
SL
MP
12
18
5
7
50.96  
 
 
 
31.14845
04411
04434
13882
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
Wojciech Romaszko
Agnieszka Sławenta
PM
PM
PM
PM
4
5
3
4
50.95  
 
 
 
32.04187
04198
04279
04350
04435
04515
Tadeusz Banach
Adolf Bocheński
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
Jan Romot
Zbigniew Zemanowicz
WM
WM
WM
WM
WM
WM
5
12
7
9
9
9
49.17  
 
 
 
 
 
33.17083
04427
06904
04463
Paweł Płocki
Edmund Reczuga
Lech Sadoś
Jan Stańczak
MA
WM
MA
WM
2
7
12
9
48.84  
 
 
 
34.06551
13709
07812
06954
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Zygmunt Kuczyński
Adam Suwik
SW
SW
MA
SW
19
5
11
18
47.29  
 
 
 
35.14885
08549
05282
08769
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
MA
MA
WP
LB
4
3
12
7
47.10  
 
 
 
36.17810
10798
08563
14767
Tomasz Czekała
Kazimierz Gierulski
Andrzej Osiński
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
PM
PM
0
3
2
1
46.67  
 
 
 
37.02262
11681
12987
13693
Zbigniew Halat
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
Curt Sjolin
LB
PM
LD
LB
12
5
2.5
2
46.25  
 
 
 
38.09413
07559
09461
09462
Jacek Ridinger
Henryk Łęcki
Zbigniew Samborski
Marek Serdyński
WM
WM
WM
WM
0.5
1.5
1.5
1.5
44.70  
 
 
 
39. 
 
 
 
Janis Cimins
Janis Jezins
Naurisas Pelsis
Maija Romanovska
LAT
NZ
LAT
LAT
6
0
6
6
43.11  
 
 
 
40.08593
12129
04240
09162
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
WM
WM
5
7
4
3
38.47  
 
 
 
41.04392
10561
04506
 
Robert Ostapczuk
Tadeusz Więckiewicz
Regina Wołek
Wojciech Zasuwik
WM
WM
WM
NZ
5
5
2.5
0
38.10  
 
 
 
42.11899
04153
06248
04480
Dominik Głowacki
Ireneusz Iwanow
Hilary Ślesicki
Waldemar Ślesicki
MA
WM
WP
WM
0.5
1.5
4
2.5
37.77  
 
 
 
43.14676
 
14159
14156
Valentinas Cesunas
Remigijus Mackus
Jurgita Rotomskiene
Gintaras Simanaitis
PD
LTU
PD
PD
1
6
1
2
28.35  
 
 
 
44.09288
 
09414
 
Zbigniew Bando
Witold Deorocki
Henryk Hacik
X Szechlicki
WM
NZ
WM
NZ
0.5
0
2
0
28.06  
 
 
 
45.16130
04618
08951
04487
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
Janusz Tchórzewski
Jakub Wiśniewski
PM
PM
WM
WM
4
4
2
0.5
22.59  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9025 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-20 g.14:34:18 (0.3993/205) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.