Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3394/19082 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* XXI.Turniej z okazji Święta Niepodległości
XXI.Turniej z okazji Święta Niepodległości
piątek, 11 listopada 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
4
4
61.127035III
III
2.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
KP
DS
11
24
60.796533III
III
3.13065
01775
Anna Jankowska
Szymon Żeberski
DS
DS
2.5
3
60.686030 
 
4.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
60.275628 
 
5.01477
01713
Jerzy Malisz
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
3
5
59.205226 
 
6.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
58.974824 
 
7.01250
10938
Andrzej Bondarewicz
Wojciech Rozwadowski
DS
DS
13
5
57.844322 
 
8.02365
02387
Jan Obuchowicz
Stanisław Pryputniewicz
LB
LB
9
5
57.363920 
 
9.01408
11479
Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
DS
DS
5
4
57.163518 
 
10.01444
01718
Ryszard Laskowski
Bogumił Wegner
DS
DS
7
12
56.683116 
 
11.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
56.252613 
 
12.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
13
12
56.192211 
 
13.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
56.14189 
 
14.01831
14782
Marian Kupnicki
Jakub Patreuha
WP
DS
17
3
55.98147 
 
15.08188
01599
Robert Księżopolski
Maciej Rochowicz
DS
DS
4
5
55.30147 
 
16.16183
02198
Zofia Miechowicz
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
3
9
55.18137 
 
17.10479
01641
Krzysztof Obłój
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
3
12
55.14126 
 
18.01264
09003
Zbigniew Ciereszko
Zbigniew Samek
DS
DS
9
9
55.13116 
 
19.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
54.85116 
 
20.12387
13775
Jan Dawidowski
Piotr Janich
DS
DS
3
2
54.64105 
 
21.16184
02453
Tomasz Bartnicki
Marcin Zawadzki
LB
LB
3
12
54.5595 
 
22.01556
02806
Jan Pawlikaniec
Wojciech Strzemecki
LB
LB
5
21
54.2995 
 
23.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
7
52.6484 
 
24.01381
13828
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
DS
DS
9
4
52.5974 
 
25.02224
02227
Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
LB
LB
13
9
51.4463 
 
26.01437
01613
Zdzisław Kunc
Marek Rzeszutek
DS
DS
11
5
51.3563 
 
27.01943
02093
Kazimierz Brauer
Stanisław Owczarski
LB
LB
9
12
50.9753 
 
28.08165
11758
Marek Czerniawski
Eugeniusz Gąska
DS
DS
4
3
50.1142 
 
29.07909
09004
Paweł Pietrażycki
Konrad Wójcik
LB
LB
5
3
49.8732 
 
30.01217
01433
Krystyna Augustyniak
Aleksander Kud
DS
LB
3
11
49.4932 
 
31.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
5
49.1621 
 
32.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
49.0811 
 
33.01288
15519
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
DS
DS
12
5
48.87   
 
34.01232
08190
Andrzej Bartosik
Adam Cybulak
DS
DS
5
2.5
48.84   
 
35.01576
01592
Jerzy Poznar
Ryszard Rączkowski
DS
DS
4
4
48.50   
 
36.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
48.38   
 
37.01311
01711
Jerzy Gładysz
Lech Warężak
DS
DS
12
9
48.37   
 
38.15769
13118
Piotr Birowski
Andrzej Janiak
DS
DS
1.5
2.5
48.36   
 
39.01265
01628
Stanisław Cieśla
Roman Siwiec
DS
DS
4
3
48.20   
 
40.11534
 
Marek Mazurek
Bolesław Szkodziński
DS
-
0.5
0
47.82   
 
41.01243
01648
Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
DS
DS
4
4
47.77   
 
42.14458
01502
Paweł Górzyński
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
2
19
47.74   
 
43.13126
13776
Lesław Grakowicz
Roman Wisłocki
DS
DS
2
0.5
47.64   
 
44.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
5
5
47.59   
 
45.14783
12374
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
3
4
47.01   
 
46.11521
17313
Kazimierz Komorowicz
Stanisław Korona
DS
DS
4
2.5
46.90   
 
47.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
2
1
46.71   
 
48.01220
01627
Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
DS
DS
11
12
46.66   
 
49.01608
01618
Marek Rużyło
Andrzej Sawko
DS
DS
5
5
46.63   
 
50.11451
11374
Tomasz Baj
Paweł Grocholski
DS
DS
4
2
45.82   
 
51.14563
11710
Marek Jakubowski
Franciszek Miazga
DS
DS
2
3
45.27   
 
52.11533
13774
Jan Grocholski
Sebastian Grocholski
DS
DS
2.5
1
44.70   
 
53.06559
15770
Tadeusz Cymbalista
Adam Szewczak
DS
DS
4
1.5
44.57   
 
54.15126
12382
Adam Adamski
Zygmunt Adamski
DS
DS
0.5
2
44.29   
 
55.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
1.5
2
42.80   
 
56.12691
12507
Stanisław Borowiec
Zbigniew Domański
LB
DS
4
5
42.37   
 
57.13123
12389
Andrzej Łada
Edward Wójcik
DS
DS
2
2
42.04   
 
58.01457
01532
Paweł Litwiński
Henryk Nowiński
DS
DS
7
4
41.25   
 
59.13125
13127
Wiesław Pytka
Stanisław Sulima
DS
DS
2.5
2
41.04   
 
60.08999
 
Stanisław Hapel
Zygmunt Połeć
DS
-
2.5
0
39.97   
 
61. 
 
Władysław Baranowski
Czesława Skowrońska
-
-
0
0
39.43   
 
62.18068
01458
Teresa Lubas
Wojciech Lubas
DS
DS
0
5
38.94   
 
63. 
 
Józef Brzuchalski
Henryk Kowal
-
-
0
0
38.91   
 
64.15217
08144
Zofia Diakowska
Ireneusz Siemieniako
DS
DS
2
4
36.66   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1426 punktów PKL, w tym 728 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-04 g.03:43:50 (0.2331/138) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.