Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C3809/20612 turniej indywidualny
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

42. Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Polski
Indywidualne MP 2017
piątek, 21 lipca 2017r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej indywidualny Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01713Stanisław WawszczykDS559.73150II
2.15913Adam RydzSW2.558.83120III
3.01347Piotr IlczukWP1857.12100III
4.11296Artur PomarańskiZP456.8885 
5.06580Piotr DybiczMA1156.2375 
6.01483Adam MarcinowskiDS756.1565 
7.16317Marian KrasowskiPD755.8855 
8.07849Bogdan SzulejewskiMA2155.1448 
9.08148Ryszard SuderDS2.554.7946 
10.06556Sylwester CieślakMA1254.7644 
11.02166Jarosław WachnowskiLB1854.2742 
12.01556Jan PawlikaniecLB554.2340 
13.06954Adam SuwikSW1853.7038 
14.03933Eugeniusz SeichterKP1153.2036 
15.01627Waldemar SiudaDS1253.0634 
16.14619Maksymilian ChodackiMP552.5232 
17.01438Jerzy KurianowiczDS551.8730 
18.02013Andrzej JeleniewskiWP1851.8428 
19.01318Stanisław GołębiowskiDS2451.5626 
20.17161Krzysztof CichyMA2.551.4525 
21.04535Dariusz BoguckiPM1351.3223 
22.03562Jerzy UjmaOP1250.6721 
23.11423Krzysztof BuzałaLD450.6119 
24.09575Krzysztof KomendaDS550.5917 
25.14885Marcin DobrowolskiMA550.4215 
26.07725Grzegorz SupersonMP1150.0013 
27.04109Łukasz BredeWP1749.7211 
28.13181Sławomir BogdanowiczDS2.549.5310 
29.01397Piotr KoreckiLB549.2110 
30.01297Mirosław FechnerDS748.639 
31.01054Tadeusz GarbacikMP1248.209 
32.02760Jerzy PasichMP747.619 
33.16544Hanna CiuńczykMA247.298 
34.01617Przemysław SalińskiDS947.238 
35.01224Marek BałdyszDS1347.058 
36.03847Jarosław MichałowskiKP1846.817 
37.15519Piotr KuleszaDS546.807 
38.15511Kacper KopkaMA446.457 
39.12899Michał WróbelOP545.776 
40.06097Jerzy StańczykZP545.586 
41.01234Kazimierz BednarekDS951.586 
42.08194Leszek UrbańczykDS451.475 
43.01247Zbigniew BobakDS351.015 
44.02673Marek JaworskiMP1250.935 
45.01467Waldemar MaciejewskiMP350.814 
46.07915Wiesław SkowronLB450.604 
47.01437Zdzisław KuncDS1150.454 
48.05973Ryszard KłosińskiZP750.373 
49.06559Tadeusz CymbalistaDS450.343 
50.10591Joanna BredeWP350.233 
51.02928Marek KozdrachOP450.212 
52.09357Arkadiusz MajcherPK750.172 
53.10479Krzysztof ObłójDS450.072 
54.07628Dariusz WarwasLD550.051 
55.15120Agnieszka PietrzykOP550.041 
56.06355Lech WarwockiLD749.941 
57.06079Grzegorz RybackiZP549.67  
58.01641Zbigniew SobczykDS1249.61  
59.01722Józef WieseDS549.53  
60.01323Rafał GregorowiczDS2.549.43  
61.05863Zenon WierzbickiLD549.39  
62.06846Jerzy PęczkowskiMA549.37  
63.01354Stanisław JaniakDS549.30  
64.01711Lech WarężakDS949.24  
65.01707Stanisław WachelDS549.20  
66.01380Zdzisław KlimczakDS448.96  
67.15988Ryszard CieślikMP2.548.48  
68.06526Waldemar BurakowskiMA1548.40  
69.16213Dariusz BudnikDS2.548.33  
70.01613Marek RzeszutekDS548.04  
71.13830Tadeusz SzczęchDS1.548.02  
72.01608Marek RużyłoDS548.02  
73.17167Tomasz KiełbasaMA2.547.95  
74.04078Jan GardockiPD747.83  
75.01220Grzegorz BajekDS1147.46  
76.11550Piotr MarcinowskiDS747.35  
77. Emilia KemuśNZ047.04  
78.08188Robert KsiężopolskiDS446.90  
79.01705Małgorzata Turska-MarcinowskaDS746.85  
80.10721Sławomir CzechLU746.63  
81.08549Anna MaduziaMA546.53  
82.17233Jan KosieradzkiMA046.38  
83.14165Sylwester GołdynDS246.01  
84.07737Kazimierz DujsWP446.00  
85. Jan SkaldaCZE045.98  
86.01257Lesław CegielDS445.88  
87. Milos HozdaCZE045.62  
88.05242Ewa KnapikWP545.52  
89.07190Paweł ChindelewiczPM1245.41  
90.01455Roland LippikDS545.24  
91.09600Ewa NazarukDS344.80  
92.11519Bożena RakuzyDS2.544.79  
93.13843Stanisław GołdynDS1.544.45  
94.10318Barbara RadomskaDS344.41  
95.11092Tytus BispingMP544.28  
96.08144Ireneusz SiemieniakoDS443.72  
97.15217Zofia DiakowskaDS2.543.55  
98.04360Mirosław MakatrewiczWM1343.30  
99. Vasil ValchevBUL043.30  
100.09568Mariusz IlnickiDS543.27  
101.13237Bogdan SadowskiDS140.91  
102.01571Tadeusz PogwizdDS540.53  
103. Zygmunt KnapikNZ039.87  
104. Zbigniew BandychNZ038.78  

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1393 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-26 g.00:04:50 (0.2254/114) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.