Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3681/20792 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Mityng Bursztynowy (OTP**)
OTP* Mityngowy Turniej Par IMP (3x10)
Szczecin, 29 września 2017 r.
sobota, 30 września 2017r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07891
02131
Piotr Klimacki
Ryszard Smejda
ZP
ZP
18
7
53.445025III
III
2.14565
06120
Daniel Fira
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
4
5
50.604623III
III
3.06117
06118
Franciszek Świderski
Jerzy Świderski
ZP
ZP
9
7
49.524221 
 
4.03345
08350
Zbigniew Mącior
Władysław Tomasiak
SL
ZP
18
13
45.523819 
 
5.14145
06129
Katarzyna Abratkiewicz
Piotr Wasylko
ZP
ZP
2.5
12
38.443417 
 
6.05929
06093
Eugeniusz Frasoński
Marian Siwy
ZP
ZP
7
11
36.003116 
 
7.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
33.482714 
 
8.16173
10651
Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
0.5
1.5
32.722312 
 
9.11489
15084
Wojciech Abratkiewicz
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
2.5
2.5
28.201910 
 
10.11371
09326
Maciej Chrobot
Krzysztof Stypuła
ZP
ZP
3
9
28.12168 
 
11.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
27.76126 
 
12.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
5
5
25.96105 
 
13.06014
06072
Adam Małdyk
Jan Przybyś
ZP
ZP
4
3
25.4495 
 
14.17274
16159
Marcin Dziembor
Radosław Maćczak
ZP
ZP
1.5
1.5
25.2495 
 
15.02103
02174
Zdzisław Pleskot
Wojciech Waszkowiak
ZP
LB
11
12
23.2484 
 
16.09549
09393
Maciej Bielawski
Damian Ćwirko
KP
ZP
11
5
22.7284 
 
17.08825
06148
Cezary Kawiak
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
4
7
17.4074 
 
18.06079
06112
Grzegorz Rybacki
Roman Szlachetka
ZP
ZP
5
12
15.0063 
 
19.05084
18890
Tadeusz Kaczanowski
Vasil Valchev
ZP
ZP
19
0
14.4463 
 
20.15816
06125
Włodzimierz Abkowicz
Ryszard Urbański
ZP
ZP
2
5
12.2453 
 
21.08326
06074
Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
5
5
11.6842 
 
22.02013
04665
Andrzej Jeleniewski
Kazimierz Omernik
ZP
PM
18
19
8.8842 
 
23.02262
13693
Zbigniew Halat
Curt Sjolin
LB
LB
12
2
7.9232 
 
24.16257
08851
Ryszard Szewczyk
Edmund Zarzycki
ZP
ZP
1.5
2.5
6.2821 
 
25.09387
05954
Cezary Jarmuł
Aleksander Jasiukiewicz
ZP
ZP
7
2
4.4821 
 
26.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
5
2.5
2.7611 
 
27.08819
08991
Marek Goraj
Grzegorz Seweryn
ZP
ZP
4
2.5
2.28   
 
28.01952
02046
Andrzej Choniawko
Ryszard Kubacki
ZP
ZP
13
5
1.32   
 
29.08328
06033
Piotr Kiełczewski
Włodzimierz Mysłek
ZP
ZP
5
5
-0.80   
 
30. 
 
Andrzej Łuczyński
Lars-Eric Moberg
SWE
SWE
6
6
-1.92   
 
31.15625
16823
Maryla Nakoneczna
Jan Włoszek
ZP
ZP
1.5
1
-2.00   
 
32.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
-2.56   
 
33.01958
02094
Andrzej Czernow
Romuald Paszkowski
ZP
ZP
3
4
-6.28   
 
34.03135
03134
Andrzej Filas
Halina Jabłońska-Filas
ZP
ZP
3
2.5
-6.40   
 
35.04829
06080
Marek Pietrzak
Jerzy Sadowski
PM
ZP
4
12
-9.04   
 
36.02099
02163
Stanisław Pietrzak
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
5
-12.72   
 
37.08817
06023
Kazimierz Duszyński
Andrzej Matysek
ZP
ZP
4
3
-15.56   
 
38.14326
10171
Justyna Duszyńska
Yan Shpuntou
ZP
ZP
2.5
7
-18.24   
 
39.16179
18206
Rafał Kowalczyk
Sławomir Pudlis
ZP
ZP
1.5
0.5
-24.20   
 
40.12007
14774
Henryk Cieśla
Ryszard Ćwierz
ZP
ZP
3
1
-27.88   
 
41.11444
09555
Grzegorz Adamski
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
4
4
-29.92   
 
42.05900
06157
Lechosław Błaziński
Marek Żakowicz
ZP
ZP
12
12
-32.04   
 
43. 
05912
Jan Brzeziński
Stefan Cichy
NZ
ZP
0
4
-33.40   
 
44.11296
06085
Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
5
11
-34.44   
 
45.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
-35.56   
 
46.05920
01967
Andrzej Dębowski
Aleksander Downar-Zapolski
ZP
ZP
12
7
-35.60   
 
47.14940
12177
Roman Gazduła
Michał Szelągowski
ZP
ZP
2
2
-36.12   
 
48.15633
14368
Bogusław Drozd
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
3
3
-37.04   
 
49.06003
02162
Robert Lewandowski
Grzegorz Trojanowski
ZP
ZP
2
3
-47.76   
 
50.12269
06151
Tomasz Jakóbczak
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
4
9
-49.72   
 
51.08325
06156
Witold Kozłowski
Aleksander Żakowicz
ZP
ZP
1
5
-71.84   
 
52.08847
08346
Marek Tuziemski
Piotr Węgrzyn
ZP
ZP
2.5
3
-80.04   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 844 punkty PKL, w tym 432 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-24 g.05:38:02 (0.2496/114) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.