Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C3706/21035 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* II Memoriał Andrzeja Górzyńskiego. Turniej z okazji Święta Niepodległości
II Memoriał Andrzeja Górzyńskiego
sobota, 11 listopada 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
5
5
62.537035III
III
2.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
4
4
60.026533III
III
3.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
4
4
58.886030 
 
4.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
4
58.455528 
 
5.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
58.275025 
 
6.01328
01592
Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
DS
DS
3
4
58.004623 
 
7.01444
01718
Ryszard Laskowski
Bogumił Wegner
DS
DS
7
12
57.474121 
 
8.08574
08194
Mariusz Szumski
Leszek Urbańczyk
DS
DS
1
4
57.073719 
 
9.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
56.833216 
 
10.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
13
12
56.562714 
 
11.01264
09003
Zbigniew Ciereszko
Zbigniew Samek
DS
DS
9
9
56.082312 
 
12.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
5
5
55.82189 
 
13.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
55.59147 
 
14.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
54.98147 
 
15.16213
10479
Dariusz Budnik
Krzysztof Obłój
DS
DS
2.5
4
54.66137 
 
16.01617
01713
Przemysław Saliński
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
9
5
54.12126 
 
17.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
5
53.39116 
 
18.15143
18922
Marcin Pastudzki
Baichuan Yu
DS
DS
2.5
0
53.16105 
 
19.01270
01498
Grzegorz Czapulak
Marek Michalski
DS
DS
5
5
52.50105 
 
20.13065
16775
Anna Jankowska
Elżbieta Niewiadomska
DS
DS
3
2
52.2395 
 
21.11521
01563
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
DS
DS
4
4
51.9484 
 
22.01556
02806
Jan Pawlikaniec
Wojciech Strzemecki
DS
MA
5
21
51.9274 
 
23.01347
13828
Piotr Ilczuk
Kamila Kukuła
LU
DS
18
5
51.8863 
 
24.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
51.8763 
 
25.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
3
51.7653 
 
26.11534
18921
Marek Mazurek
Bolesław Szkodziński
DS
DS
0.5
0
51.7142 
 
27.01220
01627
Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
DS
DS
11
12
51.3732 
 
28.13126
13776
Lesław Grakowicz
Roman Wisłocki
DS
DS
2
0.5
51.3021 
 
29.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
5
51.2521 
 
30.12691
02417
Stanisław Borowiec
Jan Stoklasek
LB
LB
4
4
51.0811 
 
31.01325
01655
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
DS
DS
5
5
51.02   
 
32.02365
02387
Jan Obuchowicz
Stanisław Pryputniewicz
LB
LB
9
5
50.74   
 
33.12387
13775
Jan Dawidowski
Piotr Janich
DS
DS
3
2
50.26   
 
34.01265
01628
Stanisław Cieśla
Roman Siwiec
DS
DS
4
3
49.94   
 
35.16699
15632
Arkadiusz Poziemski
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2.5
2
49.72   
 
36.09568
16776
Mariusz Ilnicki
Szymon Niewiadomski
DS
DS
5
2.5
49.61   
 
37. 
 
Józef Brzuchalski
Henryk Kowal
-
-
0
0
49.13   
 
38.01409
01755
Jarosław Kowalik
Roman Wyszowski
DS
DS
5
4
48.35   
 
39.11533
13774
Jan Grocholski
Sebastian Grocholski
DS
DS
3
1
47.94   
 
40.15769
13118
Piotr Birowski
Andrzej Janiak
DS
DS
1.5
2.5
47.87   
 
41.10318
01631
Barbara Radomska
Wojciech Skonieczny
DS
DS
3
5
47.84   
 
42.01269
01641
Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
7
12
47.59   
 
43.01664
13122
Andrzej Suchodolski
Sławomir Zagórski
DS
DS
4
2.5
47.53   
 
44.09572
08144
Edward Kasiński
Ireneusz Siemieniako
DS
DS
5
5
47.35   
 
45.11451
14458
Tomasz Baj
Paweł Górzyński
DS
DS
4
2
46.88   
 
46.01217
01433
Krystyna Augustyniak
Aleksander Kud
DS
LB
3
11
46.77   
 
47.02316
09001
Leszek Latocki
Marek Matwijewicz
LB
LB
5
3
44.35   
 
48.02303
02305
Krzysztof Król
Henryk Krzymiński
LB
LB
4
4
43.73   
 
49.08999
14563
Stanisław Hapel
Marek Jakubowski
DS
DS
2.5
2
43.32   
 
50.01327
01633
Bolesław Grybel
Grzegorz Skowronek
DS
DS
2
3
42.51   
 
51.13125
13127
Wiesław Pytka
Stanisław Sulima
DS
DS
2.5
2
42.30   
 
52.07909
09004
Paweł Pietrażycki
Konrad Wójcik
LB
LB
5
4
41.98   
 
53.08188
11554
Robert Księżopolski
Bartłomiej Okopiński
DS
DS
4
2
41.46   
 
54.08165
11758
Marek Czerniawski
Eugeniusz Gąska
DS
DS
4
3
41.35   
 
55.06559
10484
Tadeusz Cymbalista
Ludwik Kurzeja
DS
DS
4
3
41.33   
 
56.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
2
1.5
41.25   
 
57.11710
 
Franciszek Miazga
Włodzimierz Rączka
DS
-
3
0
39.21   
 
58. 
08190
Jerzy Chopcian
Adam Cybulak
-
DS
0
2.5
36.38   
 
59.13123
12389
Andrzej Łada
Edward Wójcik
DS
DS
2
2
34.88   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1322 punkty PKL, w tym 674 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-17 g.13:23:34 (0.2390/130) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.