Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3847/21037 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** IV Tuniej Pamięci E. Olbrota i L. Przygody
IV Turniej Pamięci E. Olbrota i L. Przygody
sobota, 11 listopada 2017r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03435
03498
Ireneusz Płocha
Zbigniew Słaby
SL
SL
4
5
60.39100II
II
2.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
SL
SL
12
18
59.9893III
III
3.03153
03337
Krzysztof Gaweł
Andrzej Maszczyszyn
SL
SL
5
11
59.4586III
III
4.03499
03562
Andrzej Sładki
Jerzy Ujma
SL
SL
9
12
59.0881 
 
5.07287
05307
Tomasz Czajer
Zbigniew Papierniak
SL
SL
12
13
58.1775 
 
6.07152
01916
Jacek Mazurkiewicz
Dariusz Zbieg
OP
OP
4
4
56.9069 
 
7.03063
08741
Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
SL
SL
5
4
56.4763 
 
8.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
OP
7
9
56.1157 
 
9.15345
03141
Sławomir Brodziński
Rafał Furgal
SL
SL
2.5
4
55.7451 
 
10.01882
01881
Andrzej Skotniczny
Marek Skotniczny
OP
OP
9
7
55.3945 
 
11.01839
01874
Maciej Macewicz
Dariusz Reguła
OP
OP
7
5
55.3739 
 
12.03388
03448
Marek Nicieja
Jan Pudlik
SL
SL
5
9
55.3733 
 
13.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
54.6128 
 
14.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
4
54.5922 
 
15.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
0
5
54.5520 
 
16.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
54.4319 
 
17.03430
03455
Janusz Pisarek
Jerzy Radomski
SL
SL
7
12
54.2818 
 
18.05615
07542
Jarosław Gąsiorowski
Marek Tekieli
LU
LU
13
7
52.9117 
 
19.01858
01865
Marek Oliwa
Andrzej Pawlak
OP
OP
5
15
52.7516 
 
20.07130
01835
Eugeniusz Konik
Bogdan Lipczak
OP
OP
4
7
52.5015 
 
21.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
2.5
52.4414 
 
22.01807
07431
Roman Grzelak
Marek Witek
DS
SL
15
21
51.8713 
 
23.13167
01891
Marian Łukaszuk
Gerard Szweda
OP
OP
2
3
51.7412 
 
24. 
 
Anna Wszelaczyńska
Jan Wszelaczyński
-
-
0
0
51.6011 
 
25.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
51.3910 
 
26.11180
07167
Jan Glenz
Eryk Hamerski
OP
OP
3
2.5
51.319 
 
27.15340
07411
Aleksander Drabczyk
Kazimierz Pawłowski
SL
SL
3
4
51.318 
 
28.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
3
51.217 
 
29.03300
13138
Tomasz Kuś
Józef Sordyl
SL
SL
7
5
51.076 
 
30.07380
07388
Marek Niedbach
Grzegorz Panek
SL
SL
3
2.5
50.825 
 
31.03546
03621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
SL
SL
13
7
50.824 
 
32.03129
03547
Adam Esnekier
Jan Świątkowski
SL
SL
7
9
50.533 
 
33.01437
01613
Zdzisław Kunc
Marek Rzeszutek
DS
DS
11
5
50.532 
 
34.09952
09818
Stanisław Drabczyk
Henryk Grządziel
SL
SL
5
13
50.49  
 
35.16781
 
Jerzy Brachmański
Dionizy Kogut
OP
NZ
1
0
50.37  
 
36.03399
15344
Stefan Osadnik
Adam Ziętek
SL
SL
9
4
50.36  
 
37.16434
12899
Beata Madej
Michał Wróbel
OP
OP
2.5
5
50.25  
 
38.12228
18203
Adam Kielichowski
Zdzisław Wojtynia
LD
SL
3
3
49.81  
 
39.03143
12516
Edmund Gabryś
Janusz Szwajkosz
SL
SL
5
3
49.63  
 
40.16475
03532
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
SL
SL
5
9
49.59  
 
41.03172
12515
Zbigniew Górski
Tadeusz Parylak
SL
SL
4
5
49.53  
 
42.05136
01910
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
OP
OP
3
5
49.24  
 
43.03422
03620
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
SL
SL
9
13
48.69  
 
44.17737
07166
Grażyna Majchrowska
Tomasz Tapper
OP
OP
2
2
48.58  
 
45.11155
01820
Marek Benda
Marek Jezierzański
OP
OP
4
4
48.11  
 
46.01785
01827
Tomasz Baranowski
Zbigniew Kowalczyk
OP
OP
5
5
47.83  
 
47.15744
11421
Tadeusz Szpak
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
2.5
2
47.77  
 
48.01788
07101
Bernard Broda
Kajetan Olewicz
OP
OP
5
7
47.05  
 
49.03107
 
Jacek Czaja
Marek Zych
SL
-
4
0
47.01  
 
50.03034
03616
Andrzej Bacik
Rudolf Zając
SL
SL
9
11
46.86  
 
51.15120
03529
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
OP
SL
5
7
46.47  
 
52.03262
03263
Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
SL
SL
4
5
46.36  
 
53.03245
03408
Korneliusz Kempa
Grzegorz Parjaszewski
SL
SL
3
5
45.84  
 
54.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
45.68  
 
55.01787
09194
Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
OP
OP
5
4
45.43  
 
56.01782
16751
Piotr Andres
Augustyn Ślesiński
OP
OP
5
1.5
45.29  
 
57.18249
16780
Tomasz Adamczyk
Wiesław Grabowski
OP
OP
0.5
1.5
43.36  
 
58.18295
 
Jerzy Mikos
Andrzej Spodnik
OP
NZ
0
0
43.22  
 
59.07135
07156
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
OP
OP
2.5
0.5
42.26  
 
60.03469
01900
Marzena Ropska
Krzysztof Widocki
SL
OP
5
2
42.22  
 
61.03155
15346
Mariusz Gawłowski
Wojciech Szuba
SL
SL
3
2.5
41.88  
 
62.12380
09204
Zdzisław Szyksznian
Ryszard Wojnarski
OP
OP
3
3
41.02  
 
63.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
40.16  
 
64.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
2.5
40.12  
 
65. 
 
Grażyna Bremer
Janusz Łobos
-
-
0
0
37.79  
 
66.14389
18250
Tomasz Prądzyński
Maciej Sachs
OP
OP
4
1
36.05  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2102 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-21 g.22:21:52 (0.3429/142) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.